Jump to content

Proverene ve


lazica

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 year later...

ja sam to radio nekad...u pola 7 ustajanje i na trcanje, nema se vishe vremena za te akcije.

nego,kako mogu da radim ledja, a da nisu zgibovi? imam butjice gajbi.

tek sad videh ovaj topik

http://www.bodybuilding.com/fun/exercises.htm

kao prvo zanemaris ime sajta i sliku:)pa udjes na grupu misica koju oces,izaberes dumbbell i body weight only i voila.jedino sto za dosta njih ti treba benc klupa,al jebiga,improvizuj.ja na primer koristim dva taburea.sa bucicama radim preko 10 vezbi,obuhvatim skoro sve misice gornjeg dela tela.radim dve grupe vezbi(jedan dan noge,ledja,stomak,leptirtrtemrte drugi ruke i grudi)uz to naravno imam i sipku.vezbe mi je pokazivao drug,a ostatak sam pokupio sa sajta.da idem u teretanu ni ne pomisljam:)jedino se razmisljam da jednog dana nabavim pravu benc klupu i siroku sipku.

nije da zelim da se nesto nabudzim,u pocetku sam samo hteo malo mase da nabacim,sto sam vec ostvario(za 3 meseca treniranja 6 kila),nego rekoh ajd cuo sam da se dobro osecas posle vezbi,pa ajd da probam:)jednom kad primetis rezultate,treba bas sonja da budes da stanes.

2aleaandroo sta sad treba da kazemo "zelimo,ali kako?probali smo na stotine preparata i NISTA ne pomaze.kako?!?!?!" i ti da nam prodas svoj proizvod po specijalnim cenama [roflmao]

predpostavljam da nije taj zon al neodoljivo me podseca na to:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Dobro bro nisam ja sam, bio sam kod Notrociouniste , doktora za ishranu,

Imao sam 117kg, pa sam smrsao do 83kg, pa sad idem u teretanu , za 3 meseca sam se ugojio do 90kg sada, ono cool mi je, samo me lice zeza, ono malo opustena koza, ali telo se zateze i to extra, pa se moram oko lica pobrinut, ili cu opet na dijetu do 75kg da vidim hocel sta biti posle :( .

vremenom ce se koza skupiti...sta mislis kako je trudnicama??btw. i ja bio kod nutricioniste...interesuje me jel i tebi jelovnik

na gramazu...pahuljice,kuvano ili bareno meso...ponekad grill puno povrca i voca 4,5 obroka dnevno??

106 kg na 180 visine...mnooogo..jos + cepam basket 3 puta nedeljno i kolena su vec pocela da me otkidaju,sa trcanjem bi mi amputirali noge.....ali se ne dam...

valjda cu skinuti uskoro sa ovom shiti ishranom? ;D

za one koje hoce da se ugoje....hmmm za 6 meseci 20 kg...samo shit ishrana po mogucstvu 2 puta dnevno odvaljivanje od pljeka i punjenih sranja i eto ga....moj primer.. :Di sada placem...:D

niste ni svesni...

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da cesh skinuti sa tom ishranom samo je pitanje koliko mozhesh da izdrzhish takav rezhim ishrane :) mislim da je to najveci problem svakog debelog coveka :)))

uvek ide lako prvih par dana onda se uzelis pravih stvari ( slatko, roshtilj itd :) i onda prekrshish svoj rezhim ishrane ... zato ako hocesh na duzhe staze da se pravilno hranish izbaci za stalno najgore stvari 1.koka kolu, 2.beli hleb, 3.slatkishe ... uostalom sva sranja koja ti nisu potrebna ;p ne morash da brojish grame i kalorije .... ja uzimam crni integralni dvopek hleb :) od mlechnih proizvoda imash mleko nemasno, onda imash ovaj novi jogurt Fit 0% masti( natopim neke dijetalne pahuljice u ovaj jogurt i to mi je uglavnom dorucak), ella sir ( ima dosta proteina ) ... od mesa najbolje pilece belo ... to je i najbolja namirnica kod zdrave ishrane jer se stvarno moze napraviti na mnogo nachina a da ipak bude ukusna :) .... integralni pirinach, tunjevina ( ne u ulju ) ... krompir ponekad shto da ne ... naravno bolje kuvano nego przheno/pohovano ... povrce i voce( banane ne bash :) u velikim kolicinama ... od pica uzimam uglavnom vodu, nekad napravim revitu, multivitu, magnezijum ... i obavezno Zeleni Chaj!:) i u nekim sluchajevima koka kolu lajt :D

svako jutro trchanje 45min ... lagani tempo ... mp3 i razmishljash :)

a planiram da uzmem sobni bicikl sa vecernji kardio uz neki film :D

au napisao sam post ko onaj bivsi starwars lik x0mi :\

Link to comment
Share on other sites

kapiram ja sve to....sve ja to znam u teoriji...vreme je za praksu... ;) kod mene je obrnuto...prvih par dana mi uzasna

frka....nervozan i tako dalje....sad 6 , 7 dan je malo lakse..kontam za 2 meseca ce da bude sve na svom mestu...samo

da izdrzim....boze daj mi snage!! :DD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...