Jump to content

High Warlord / Grand Marshal for all !!


coll

Recommended Posts

Novi patch 1.13 (pre-BC patch), nece imati 1.13 label ali to je to:)

* New Talents and 41 talent tree's

* New pvp system (no more rank's)

Ovde mozete da pogledate novi pvp system: http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1076

... i jos blbue post koji to potvrdjuje: http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...38259&sid=1

Ovo znaci da ce pre TBC, skoro svako da ima delove hw/gm armoura i oruzija koje hoce.... KOJI TEH SUCK.

+ ako ostave da se za pobedu dobijaju po 3x mark i da se u AV moze nabudziti oko 6k honoura ... katastrofa.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

znaci lolovoz

sa warriorom cu da nabijem gm oruzija a sve ostalo plavi itemi [:D]

ali ne neverujem da ce biti smesno bas

sigurno ce se smanjiti honor koji se dobija posto sad npr kad nekog ubijete dobijate honora u odnosu na rank onog koga ste ubili a posto nece biti rankova znaci fazon dobijace se 10 honora za jedan hk

tako da mu to opet dodje isto sranje drugo pakovanje

sigurno vremenski nista nisu promenili

samo ovako prze ljudi

kao wow vidi koliko malo honora ti treba za ovo / ono i samo ovoliko zastavica ajde da grindujemo svi :>

Link to comment
Share on other sites

sve ce to biti sranje ionako ce biti 3 x bolja oruzja u expanziji .. ali opet iznad moje glave ce da pishe grandmarshal ... sto je priceless

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

.. ali opet iznad moje glave ce da pishe grandmarshal ... sto je priceless

Hm, sta si hteo ovim da kazes ? Nisam bas upucen...

Ovo znaci da ce pre TBC, skoro svako da ima delove hw/gm armoura i oruzija koje hoce.... KOJI TEH SUCK.

Moje misnjenje je da je blizzard ovo uradio zato sto polagano gubi ljude... Brdo gildi se raspalo zbog TBC-a, svi kao cekaju TBC a sa ovim ce dosta njih imati razlog malo da igra, ako nista barem da oseti osecaj kako je to drzati HWL oruzja...

Mene kao ex rank14 lika uopste netangira sto ce svi da imaju oruzja kao ja... Cak sta vise, extra mi je drago zbog ovoga, jer me je blizzard lepo izjebao za nova caster oruzja, sad cu lepo da ih imam, jebem im mater [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Kada izadje burning crusade vishe nece biti budzenja rankova kao do sada , ali ce ti pisati iznad glave koji si maximalni rank ostvario ... tako da mi sto smo bili grandmarshali ostajemo na neki nachin unikatni :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje to je ubaceno da bi mergovali wow i tbc zajedno :) Sta ovime hocu reci mozda smrdi ovo sto kazem ali....

Mora da usklade isti TBC honor sistem i talente sa obicnim wow-om da bi oni koji ne kupe tbc mogli da igraju sa likovima koji imaju tbc kako nebi bili sami na tom serveru. Besicly moci ce sve da rade sto i ovi sem da se lvl upuje 61-70 lvl, da ulazi u nove zemlje nove profesije team arena kao i jewelcraft novi recepti za stvari etc ;)

Mozda sam upravu a mozda i ne.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

izvinte jesam ja tjorav ili ne mogu da nadjem te nove BC rank 13 i 14 iteme na ovim linkovima?

btw...PLAVI bop iz BC, lik koji ga nosi je lvl 67, i imajte ozira da 3 zone u bc josh nisu otvorene t da je iz ~lvl 65 dungeona

http://www.klanrur.rs/~rhhftp/kole/WoW/lol pole.jpg

heloooou =o))))

ahhha, koji je ovo own , zamisli HC wow igraca sa tier3 kako prica "OMG I HAVE TO GET THAT BLUE!!!" . Ma ne ,nece oruzija biti mnogo jaca u bc :P Blizzard je kurva, realno...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

moj je licni stav da ce high-lvl itemi(BWL+ dropovi) dobiti buff kako bi imali statove koje im po item-lvlu i pripadaju a opet u skladu sa TBC. ne bi me nimalo cudilo ako T2+ itemi budu imali req lvl 70 za one koji ih vec ne nose ili tako nesto.. sto se tice GM/HW oruzja/rankova, lepo je to, ali ja prestajem da igram za mesec dana. prestao bih i sada, ali mi je blizzard uvalio mesec dana free.. conspiracy, i say! [:)]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...