Jump to content

K1


Dimke

Recommended Posts

aerts je na izmaku.zgotivio sam ga kad je uleteo u ono finale kao zamena pre nekih godinu dana.ali nije dominirao,dominirao je ernesto hoost.

taj rus je aleksej ignjasov ,inace drvoseca kao i erts,samo siba lou kik i razbija.ali trenutno ima 20 kila viska,i najociglednije namestanje finala k1 turnira u istoriji:(pre par meseci ga izbio od nekog brazilca koji je duplo manji.jednostavno nije hteo da ga udara ,iako je debeo i trom,sa jednim lou kikom bi mu razneo nogu.

ne znam za vas ali ja se lozim na krosej big dady goodridga goodridge.jpg

jos kad bi umeo da izblokira nesto:D

Nisam ni znao da postoji koreanac od 2.18 i 160kg.

choi hong man:)izgubio je od boba sappa nesto jadno jednu,i nisam siguran da je izgubio ista vise?!trebalo bi ga izbaciti,jer remija bonjaska pojede za dorucak

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

daj bre goodridge-a tuku svi redom sasio ga je remy bonjasky nije mu bilo dobro koreanac je izgubio od jerrome le banner-a posle 4 runde i to je cak franzuc bio daleko bolji i konkretniji...jeste on velik al nema tehniku i brzo se umori a ovaj skace po ringu 3 runde ko da je na baterije...ne znam u utorak je matchup holandija vs tajlanda tu ce biti mrtvih kontam...znaci holandjani su jako loodi ne znam koga ce da stave al koga god da stave savice ove bednike

Link to comment
Share on other sites

nubovi...

teh real fighter!

Alexey Ignashov

elem. gledao sam koreanca juche, umro sam od smeha, batica 2m18cm protiv francuza 1m90cm ovaj nije mogo da mu pridje, oshashavi ga koreanac... kidanje od smeha [:D]

inache pre par dina, kad sma pratio k-1 aleksej je oshashavio hrvata, zaboravih kog... al sve u svemu okrenuo mu je koleno totalno :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

jel se bori josh uvek onaj holandjanin od 2+ m shto udara samo kolenom? :) kako sam se ja smejao njegovim borbama:)

semi shild,osvojio je valjda finale u tokiodomu prosle dine.jak je ali je taj tur bio koma,u finalu se borio protiv lika koji je ispao u polufinalu(neko se povredio).

jedino je bedak sto eurosport kasni sa emisijama,kad bi dali par dana posle tur bilo bi kul.ranije sam meceve skidao sa neta.mec koji je must see cyril abidi - le banner

daj bre goodridge-a tuku svi redom sasio ga je remy bonjasky nije mu bilo dobro koreanac je izgubio od jerrome le banner-a posle 4 runde i to je cak franzuc bio daleko bolji i konkretniji...jeste on velik al nema tehniku i brzo se umori a ovaj skace po ringu 3 runde ko da je na baterije...ne znam u utorak je matchup holandija vs tajlanda tu ce biti mrtvih kontam...znaci holandjani su jako loodi ne znam koga ce da stave al koga god da stave savice ove bednike
nisam ja rekao da ga ne tuku,cak sam i napisao da ne zna da blokira udarce.ali zato kad pogodi aperkat ili krosej [:0] pa se popne na konopce i krene da ljubi bicepse.a sestra ko-zna-na-chemu vileni okolo:)bas je sou covek:)

a da zna da blokira kao na primer fracisko filio bila bi to druga prica:)komentator na eurosportu je rekao da su dvoje njegovih protivnika polomila nogu pokusavajuci da ga udare lou kikom.takoretji uvalio im je kosku:D

Edited by badnick

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

@badnick

Da, Abidi vs Le Banner je preteran mec pogotovu sto su se popljuvali pre meca...Abidi je mocan borac kojeg ne mozes da srusis, a i dobro vlada svim tehnikama (samo ima retardiranu facu)...a Le Banner je strv samo ga je malo pregazilo vreme...iako je izgubio Abidi mu je opravio jos jedno celo :)))

Dobar je mec Bonjeski vs Abidi, a i Mighty Moe ima dobre fajtove...pogotovu je dobar onaj kad Moa savije onaj tajlandjanin udarcem iz salta

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...