Jump to content

WoW Trading Card Game


47@mission

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

imao sam prilike da zabodem ortaku warrior deck i mogu vam reci wow tcg je do jaja

neko je pitao za questove...

questove stavis ispred sebe i koristis ih kao MANU, na njima ima neki uslov i nagrada , kada ispunis uslov dobijes nagradu (npr. plati 3 mane i povuci kartu ) i onda tu manu koristis da bi pozivao saveznike blablabla

ima slicnosti sa magicom i yugiohom i to mnogo, kome se svidja TCG trip trebao bi da proba :)

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Ako nije problem , mozes li da slikash karte ... interesuju me kako izgledaju karte paladina i nekih spelova vezanjih za taj lore .

Ako nije problem ... ako jeste onda /ignore stormsajon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

OMFG ... VERY FUCKING NICE ... sada si me nalozio :P

brate slike su ... imba ... skupljao bi samo da ih gledam :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Svake nedelje oko dva je turnir ili skupljanje u Jednorogu. Nisam bio ni jedne nedelje, zbog skole - Prva gimnazija prirodni - 5,00 (morao sam [:D] ), ali redovno mi salju poruke na mob. Znaci ostavite broj i oni vam posalju poruku. Ima dosta ljudi koji igraju. Ucesce na turnirima se placa, najcesce 100 dinara, a ponekad i vise u slucaju da je veliki turnir. Pobednik dobija neku kintu/nagradu po mojim informacijama.

Uskoro izlazi Raid Deck. Vise ljudi igraju zajedno i napadaju na Onyxiu kolko sam cuo, a mozda i neki drugi bossovi.

Tako da sve u svemu extra je i kupujte. [:D]

Link to comment
Share on other sites

evo uzeo sam i ja starter kit za 1500din dobio sam warrior deck koji nije mogao da se zavrsi (60 karata treba da sadrzi, a ja nesrecnik povukao horde karte a imao ally heroja -.-) pa sam cimao ortake da mi pimpuju deck ^_^ i izgubio sam od imba warlock budjavi DoT-ovi jao kad ce novi patch :)))

svejedno ko je igrao magic the gathering snaci ce se i ovde ,

uostalom dodjite u jednorog sto kaze lik pa vidite...

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...