Jump to content

FPS Problem???


zyllion

Recommended Posts

Ok moje pitanje da li mogu imati 100 fps

sa ovom konfiguracijom:

Procesor:AMD Athalon 1700+ ~ 1.3 GHz

VGA: GeForce 2 ~ 64MB

RAM: 896 MB = 128mb + 256 mb + 512 mb sve kingstone

probao sam sa ReForce da stavim Refresh rate Monitora na 100 ali

moj SyncMaster 753s ... ne podrzava ... tako nista od toga

ako u launch options ukucam -freq 100 hmm ne znam kako da opisem.. pogledajte sliku ..

scmn0.th.jpg

ako neko zna kako da povecam FPS na 100 neka kaze !!!! [:p]

Link to comment
Share on other sites

nema tu nikakve filozofije, iskljucis verical sync, reforce, i ako nemas nekih programa tipa av ili tako nesto koji bi ti bagovali komp, to ti je sto ti je

lesko, dace ti king za graficku, sta se cimas ;)

Pa ja sam to sve uradio,ali nece...A imam bolju graficku od dosta ljudi kojima je fps 99,tako da mi i ne treba...A king mi ne bi dao za leb,pa makar umirao od gladi,a ne za graficku:)

@zyllion Koja sranja da ugasim? A ovo za -freq 100 te nikako nisam skapirao...Sto se tice 16bita,to sigurno nema veze,tj uvek igram po tur pravilima,tako da...:)

Edited by x.Files ' LeSiN@r

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ x.Files ' LeSiN@r

-freq 100

1)Za Non-Steam

desni klik na ikonicu cs-a na desktopu => properties => u polju target gde pise u polju "Target:" stavi -freq 100 npr. "C:\Valve\hl.exe" -nomaster -game cstrike -freq 100

2) za Steam desni klik Launch Options i ukucas isto kao gore -freq 100

-freq 100 - da ti u igri bude frekvencija refresh rate-a 100 Hz

p.s. pro igraci koriste -freq 120 na TFT monitorima .... procitao sam negde ...

Link to comment
Share on other sites

E ovaj samo da se ukljucim ja bih da pitam za moju graficku ( nemoj da se smejete ) Radeon 9200 SE samo ako neko kaze sva podesavanja za nju u vezi CS-a posto mi uzasno koci kada igram plz some help .

Nick mi je ( . )

Hvala unapred .

Da i fora je sto je meni ping solidan ali mi sece igrica do jaja kada igram a da nepominjem kada padne smoke lol znaci TT.

Znaci koliko bita da stavim sve ama bash sve i u igri i na grafickoj sta da iskljucim da mi nebi kocilo .

Link to comment
Share on other sites

E ovaj samo da se ukljucim ja bih da pitam za moju graficku ( nemoj da se smejete ) Radeon 9200 SE samo ako neko kaze sva podesavanja za nju u vezi CS-a posto mi uzasno koci kada igram plz some help .

Nick mi je ( . )

Hvala unapred .

Da i fora je sto je meni ping solidan ali mi sece igrica do jaja kada igram a da nepominjem kada padne smoke lol znaci TT.

Znaci koliko bita da stavim sve ama bash sve i u igri i na grafickoj sta da iskljucim da mi nebi kocilo .

e cao i meni je nick ( . ) ali leva

ja imam radeon 9550

btw

skini najnovije drajvere sa http://www.omegadrivers.net/

iskljuci verticas sync

instaliraj refreshlock

igraj sa 32bita :]

to je otprilike sve shto mozhesh da uradish

naravno sve ovo ti nece pomoci ako ti je komp u stanju raspada ... moj predlog ako ga nisi odrzhavao dugo format c:]

nisam siguran ali mislim da mozhesh da klokujesh graficku uz pomoc AtiToola [ moja je kloknuta i dobijam 20ak fpsova vishe ]

Link to comment
Share on other sites

Ma imam ja najnovije drivere za ATI .

I da sigurno niko nema goru graficku od moje ;DD ova je totalni trulez sve igrice mi koce ama bash svee tt.

Nego tacno gde i sta da skinem za over clocking za graficku ?

I koliko mogu ovu moju jadulju da clockujem ?? ( radeon 9200 SE )

Da i gde je taj verticas sync u kojim opcijama na grafickoj u control panelu mislim onom atijevom posto ja nisam nasao .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...