Jump to content

WoW PvP Progres


killYg0r

Recommended Posts

Daklem ovo je ideja sa wow foruma koju sam video i mnogo mi je zanimljivo

ai vec kako postoji pve progres topic i ovde i na svakom realm forumu valjda bi bio red da i no lifere udostojimo nekog topica

u kome ce se pokazati ko je sta uradio i koliko trudio

kao neka vrsta "hall of fame-a".

Mozda ovde i saznamo da neko od nasih ljudi ima i neki pvp film za koji bi bilo super da baci link :)

Dakle ovaj moj prvi post ce biti jedini i glavni u kome cu editovati imena ljudi koji bi vi trebalo da kazete ili da prijavite nekog koga znate

znam da ima dosta ljudi koji su bili high rank ali da se nebi ljudi ljutili sto se nisam setio bas njih ili zbog ljudi za koje ne znam da su bili neki high rank (12+)

za pocetak cu samo napisati listu u koju cu editovati imena ljudi

tako sto ce te mi napisati (vidi se u mom primeru kako treba) :

ime charactera - klasa - server

Rank 14

Horde High Warlord :

Kain - Rogue - Anq'Quiraj

Darkslayer - Rogue - Sylvanas

Bladerunner - Mage - Sylvanas

Lowrence - Shaman - Dunemaul

Satara - Rogue - Dunemaul

Bota - Warrior - Kul Tiras

Alliance Grand Marshal :

Peachka - Mage - Boulderfist

Stormscion - Paladin - Anq'Quiraj

Vukbs - Warrior - Drak'thul

Brainy - Warlock - Dragonmaw/Frostmane

Dempsei - Paladin - Frostmane

Rank 13

Horde Warlord :

Milosh - Warrior - Dunemaul

High - Rogue - Boulderfist

Scorpius - Rogue - Haomarush

Stillonja - Rogue - Sylvanas

Kremilek - Warrior - Drak'thul

Alliance Field Marshal

Mastal - Paladin - Drak'thul

Skegga - Druid - Drak'thul

Rank 12

Horde General :

Srpskanobina - Rogue - Haomarush

Tygorn - Shaman - Tarren Mill

Alliance Marshal :

Vojvoda - Rogue - Drak'thul

Likecat - Druid - Drak'thul

Chile - Warrior - Drak'thul

Acca - Warlock - Ahn'Quiraj

Pantelix - Rogue - Ahn'Quiraj

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

GM stormscion dobio u guildu requem - pvp guild , sada sam u NOTD ( night of the decepticon -- pve guild )

Ahn Quiraj Server

@primevil ... pa sunce ti jebem ispod mene praktichno KGB a kod kuce me ceka 512 SBB net ... lol sta ti mislish sta ja radim na gradjevinskom ... samo se sigram :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sacu da vas ubacim u listu

samo bwl da svrsimo

evo updejtovao sam

ae pricajte imena onih ljudi sa dragonmawa , sad frostmane , sto su bili high rank ili ss ti se seti ako mozes onog naseg lika rank 14 rogue sa aq-a horda

i lowrence kad bi dao info :>

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Rank13: Mastal - Paladin - The Immortal Legion - Drak'thul

Rank14: Vukbs - Warrior - Double Dragon - Drak'thul

Rank12: Vojvoda - Rogue - Inevitable - Drak'thul

Rank13: Likecat - Druid - Steel Alliance - Drak'thul

Rank13: Skegga - Druid - Conciliatrix - Drak'thul

Rank12: Chile - Warrior - Double Dragon - Drak'thul

svi su alliance....

Edited by Dejan87
Link to comment
Share on other sites

Rank13: Mastal - Paladin - The Immortal Legion - Drak'thul

Rank14: Vukbs - Warrior - Double Dragon - Drak'thul

Rank12: Vojvoda - Rogue - Inevitable - Drak'thul

Rank13: Likecat - Druid - Steel Alliance - Drak'thul

Rank13: Skegga - Druid - Conciliatrix - Drak'thul

Rank12: Chile - Warrior - Double Dragon - Drak'thul

svi su alliance....

Nikada chuo za ove ljude.. ali anyway, gz! =)

Link to comment
Share on other sites

@dzogaz - srecno na faxu, onda...

Koliko sam jako poceo mozesh samo i da mislish ... od 2 kolokvijuma pao sam matish imavishi 5 bodova ( kao kloshar falio mi 0.5 bodova za shesticu ^^ )

Polozio bozu iz informatike jedva sa sedmicom , bruka , kakve su gluposti bile , bolje da vezim sa faksa dok josh mogu da se ne izbrukam ^^ ... ali to je fora kao imash ponudjena pitanja kako se naziva premeshtanje iz nekok umetka u drugi sistemski blablabla ko zna kakva sranja pa ponudjeni odgovori A - premeshtanje , B - umetanje , C - postavljnaje blablabla i tako 6 odgovora da zaokrusish i sto je najache mogu da budu 3 tachna ... lol ... itd itd toliko je deblino da je ustvari tesko lol jebeni srpski izrazi itd sve te zbuni :(

elem doshao sam kuci mozesh da navrnesh ... pretpostavljam da je za srecne sove ... rekao mi Adam da ti je ispricao za bend :D , ali dobro samo navrni da vidish kako se outdmguje full tier 2.5 rogue sa palom u naxu :D

btw znam samo 2 lika sa ahn quiraja a da su sa "nashih prostora" aka balkana , to je Borat prvi rank14 orc warrior na serveru on je ziveo u dragoj nam svedskoj ali je poreklom iz bosne otishao zbog rata etc , i alijanse human warriora pod imenom Zixx , hrvat je inache i isto rank 14 ... tako da ono ne znam da li vas zanima ali bash me briga cisto pishem da ne ispadne offtopic ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

auu svaka chast dejane sto si setio svih tih ljudi

btw siguran sam da ce silencer da se seti kako se zvao gnom warlock rank 14 sa dragonmawa nas lik naravno

@ss

lik na koga sam mislio je undead rogue nas lik za kogo sam 70% siguran da je bio 13/14 rank na aq-u

on je takodje igrao na haomarushu darzlu troll shamana [:D]

i btw pricajte imena svih nashis ljudi koji su bili high rank , nije bitno da li zive u africi samo da su nasi i zasluzuju da budu spomenuti ovde da svi srbi vide kome je otpalo dupe od igranja za slavu :>

editujem za 30min-1h moram da trknem do prodavnice

Link to comment
Share on other sites

OH BTW KAIN rank 14 rogue undead na ahn quiraju je rank 14 ... darzul sa haomarushao je isti lik btw :)

i ja imam rank 11 mage na ahn quiraju stormSscion i moj burazer rank 13 orc war na dunemaulu milosh

btw sta je sa LOWRENCETOM ?! ZAR ON NIJE prvi nash rank 14 shaman ?!!??!?!!?!?!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...