Jump to content

šta je poenta stvaranja muzike?


Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iskreno se nadam da trolujes, u protivnom bi ispao debil

nego mohi usprotivljujem se :)

muzika je muzika, sad da li je neko tru ili nije zavisi od njegovog pogleda na muziku, ne od zanra iste koju on pravi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

heh...potroshio sam izvesno vreme da bi prochitao svachiji post...

svaka chast na temi jer...neko ko prochita od pochetka do kraja moze da skonta da su u glavnom comentari bili na svom mestu...bez obzira bili glupi ili pametni...tema je extra gurnuta u stranu ali opet dobro je bilo prochitati raspravu razlichitih ljudi sa razlichitim ukusima...

veliki [claps] za sve!!!

anyway...gledajuci celu situaciju kod nas u kuci i u dvorishtu....mozemo samo da komentarishemo tudje i strano...domace imamo ali bolje da nemamo...

pre neki dan prolazim kroz metro kod vuka..i vidim kako skineri skachu po glavi nekom ganferu...razlog masovne tuche...

"Ritam nereda KONZA"

"Sinan j3b3 Ritam"....

ovo je bilo samo izvucheno iz svakodnevnice...i kada prochita vashe komentare shvati onu chuvenu Srpsku rechenicu... "Nemoj se svadjati sa budalom jer onaj ko gleda sa strane nece videti razliku"(ne kazem da je neko budala ovde)

bespotrebno raspravljate o ukusima....uvek ce se desiti da jedan drugome skachete po lobanji...a neko ko gleda sa strane nece videti razliku!!!

na sve ovo kazem

104671851_ea43e7f3bb_s.jpg

jer...nije da ne volim umetnike...ali umetnici rade samo za sebe i drugi mogu samo da se delimichno prepoznaju u njegovom stvaralashtvu...

i sam sam se bavio produciranjem ali...kao shto rekoh...zivim u zemlji srbiji i zivotarim kao i svaki prosechan srbin...od svog fizichkog rada a ne od umetnosti....

za umetnost ti trebaju pare...a toga ovde nema...ne kazem da nemoze da se uspe..ali treba ju ti ledja kao bizonu i dzep dubok kao bunar...

da ne smaram vishe...svaka chast josh jednom svima jer ste ovom temom da kazem,koliko toliko otvorili ochi svih prisutnih ljudi....

poz i sve najbolje!!

PS:Svaki zanr muzike ima instumente...samo maloumni i neucheni ljudi koji su knjigu muzichkog vaspitanja malo otvarali kazu da u elektronskoj muzici(u koju spada techno) nema instrumenata!!!

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...