Jump to content

The Question of Thousand Truths


TeacH

Recommended Posts

Nema poente igrati bwl/mc/aq zbog itema (jer ce znachiti jedno BIG nothing) isto tako nisu ni interesatne da se igraju for phun posle odigranih xx puta.

So, The Question of Thousand Truths: shta raditi u wow-u do BC-a? or simple bataliti wow dok ne izadje BC-a (a pokushati skroz da ga batalite).

Meni istekao account pre par dana i razmishljam da li vredi da uplacujem wow dalje i da li vredi igrati BC...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

maudov avatar pwnz all...

Ne znam techko, meni isteko wow pre fazon dve nedelje:P i lepo mi:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Sta ce neko da radi do TBC-a zavisi od njegovog stava prema epicima.

Ako igras instance samo zbog loot-a onda ti nema spasa, cekaj TBC.

Ako volis da igras instance for fun (da da postoje i takvi ljudi) onda nastavljas po starom. WoW nije (ili barem ne i trebao da bude) posao vec zabava.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

salac ostaje tuzhna istina da je vecina u igri opsesivno zbog epica...bez ikakvog razloga...lichno kada je neki bos ubijen preko 5x meni se vishe tamo ne ide bez obzira na moj loot...

tbc bih lichno najvishe igrao bash zbog tih 13 5 man instanci da vidim kakvi su encounteri da se zezam malo

Link to comment
Share on other sites

Shta mene smara u wow-u:

Zato shto bilo shta da krenesh da radish treba ti vishe od 30min MINimum!.. neki put samo 20min dok dodjesh do negde...

I kad krenem od 6, pola 7 da igram neku istancu tipa bwl,mc,aq, bilo ko da mi dodje, bilo shta da iskrsne, ako mi se u trenutku radi neshto drugo ja jebeno ne mogu da odem... znachi jebeno vezuje... to me najvishe nervira.. dodje mi ortak ili riba i onda onako bleje dok ja igram igricu? ffs.. tad se osecam kao retos a 'ne mogu' da prekinem tj da napustim raid n shit

A pogotovo me nervira kad stave jake istance u petak/subotu kao tad ima najvishe ljudi a meni ne pada napamet da igram petak/subotu veche wow a da ne izadjem..

Ne znam da li da uplacujem wow i da li da igram CC...

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo to,ne moze bez 1h nista da se uradi...

Dok pogledas friend listu,dok pogledas mail,pa ah,pa se popravis i ostalo,takoreci pripremis za igru ode ti pola sata i vise.

Zato sam i prestao,jer npr kad me zovu u kuci da uradim nesto tipa da bacim smece,lupam,ne mogu zbog raida i onda me smaraju gajbi kako nikad ne mogu nista da uradim zbog jebene igrice.

I jednostavno sam na kraju popizdeo i prodao odma,iako sam mogao da zamrznem acc.Ali ovako se skroz ''skines'' :)

A sad jos i ovaj BC,bukvalno covek nema mira,samo wow wow i wow ceo dan.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...