Jump to content

warrior


evgeniy

Recommended Posts

Orc Warrior lvl 49

evo profil:

http://ctprofiles.net/3708435

sad me zanima dal da kupim

Lord Alexanders Battle Axe

ili da chekam

Ice Barbed Spear ??

pre bih uzeo 2h axe zato shto koristim axe i za tankovanje zbog talenata.

uglavnom radim pvp jer me ostalo smara......ranije su bile neke priche o tome da je sword spec bolji od bilo chega....zashto?

imam 3k hp ... dal je to malo za moj lvl ili nije loshe ?

zanima me shta mi preporuchujete....shta biste promenili i tako to ....

killy ne bedachi :P

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

O boze, pa dajte ljudi nisu svi hardcore imba WoW geekovi. Dechko je lepo pitao, ochekuje kakav-takav komentar a vi (zajedno sa moderatorom) spamujete i zajebavate lika.

Killy aka IQ0, ti shto ne razumesh pitanje je tvoj problem.. ne morash da dokazujesh svoj minimalni intelektualni kapacitet preko foruma.

deGrasso, zao mi je shto ne mogu (teoretski mogu ali netju da serinjam o klasi koju igram povremeno) da ti odgovorim.. doshao sam samo da bacim jedan random, konstruktivan, hejt! =)

Link to comment
Share on other sites

Ice Barbed Spear ... na lvl 51 mozes da ga imas i nema potrebe da se kupujes bilo sta.

Gledaj da nabudzis lvl60 i igraj AV, jer za max reputaciju imas cool oruzije, i cool dps prsten + epic mounta.

Posle toga, nabavi Lionheart helm, rukavice of heroism i neki FR iz BRD/UBRS i probaj da se ubacis u neku MC gildu :)

Gl.

P.S. Sword spec je bolji od Axe/Polearm jer extra hit procuje cesto + moze da crituje i ako to izkombinujes sa Hand of Justice (Tinkret in BRD) dobijas super pvp kombinaciju.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

lord alex je precenjeno oruzhje za bilo koju klasu i nemoj ga kupovati, stavishe ako te ukenja i padne ti alex onda bolje ti oderi nekog za par desetina golda nego da ga koristish

cira treche zasto je sword spec bolji, lichno samo pre IBSa koristio warmonger - ne udara jako ali udara uvek =o)

Link to comment
Share on other sites

warmonger over ibs ???

pa ibs je imba,skoro rame uz rame sa starim dobrim arcanite reaperom. Warmonger nikako ne moze da bude bolji. Sword spec je bolji, ali na tom macu i ne moze da se oseti koliko + crit , ostali statsi i top dmg na ibs...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...