Jump to content

Show Nikole Zigica


gruja

Recommended Posts

kakvi mozda ima da igra !!!

samo povreda da ga ne snadje... pu pu da ne ureknemo :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tacno tako...

danas je dobio crveni 12min pred kraj tekme... a zute je dobio jako glupo isto i munitis i on...

tuga koliko je sudija namestao tekmu , ali rasing se nije dao

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tesko da ce sa ovakvim igrama da ga puste do kraja sezone:)

do pre par kola je bila sledeca statistika.od 12 golova kolko je rasing postigao od kad je ziga dosao,u 11 je on bio "umesan".pod "umesan" se misli na-dao gol,asistirao,skrivljen penal nad njim.zaista impresivno.

gledao sam ga protiv majorke solidno je igrao,iako je zabelezio "samo" asistenciju:)

neko je spomenuo pericu,al ovo mene pre poseca na mijata u sevilji bese?

Edited by kakoo

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bogami ako je to tacno za valensiju sjedne strane bi bilo dobro jer je dobar tim a sa druge strane velika je tu konkurencija jer imaju david vilju i morientesa tako da bi najverovatnije grejao klupu -_-

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ne verujem :D pre celzi :D oni imaju vise kesa :D

:D

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Vilju bih voleo videti jedino u Arsenalu i Lionu a buduci da u ta dva tima nema sanse da ode,jedini tim gde bih jos voleo da ga vidim je Liverpul zato sto bi se koncepcijski tamo totalno uklopio zato sto Rafa forsira samo jednog pravog shpica...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da, anri je previsok :) a kad pogledam ustvari 90% engleskih shpiceva sem kraucha, ko je josh visok?

sad si se posro:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...