Jump to content

Pocetnik/Pomoc


posmatrac

Recommended Posts

Gledao sam mali milion puta likove koji cepaju Counter, ali nikada nisam igrao. Pa rekoh, aj malo da probam. Na SBB-u sam/256-128/

Sta mi preporucujete:

1.CS 1.6 (da li mi je potreban HL1 da bi mogao da igram CS ili samo mogu sa instalom CS1.6).

2.CS Source, za ovo mi je potreban HL2 oridjinale (video u Platou original prodaju i pretpostavljam da se dobija uz igru CS i HL1).

Ako neko moze ukratko da mi da par hintova, pa brisite post!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja cu ti reci i meni samom nesto [ne]popularno !!!?

Lepo skini cs1.6-nonsteam-neoriginalni

sa neta,gore imas spisak nashih servera koji su gotovo svi nonsteam-neoriginalni.

Nista ne kosta sem downloada i oni ce ti u stvari i najbolje raditi-za pocetak dok se uhodash !

Ps. za CSS ipak sacekaj ovde ne igra niko skoro, sem nas malo zvanih i izabranih :)

Edited by valtasar
Link to comment
Share on other sites

CS-Condition Zero !!!Samo treba posle da dloadujes skinove,i to ti je to...

Jos jedno pitanje. Jebi ga sada sam tek procitao, ali sam vec pazario CS Source.

Condition Zero nema nigde. Upravo updatujem sa Steama za CS S, i sve ono sto sam dobio na disku. Al nesto sporo ide. Na SBBu sam, 256/128 paket.

1.Ako nije problem da mi neko baci adresu servera gde nasi igraju i ako uopste igraju CS S???

Jebi ga nov sam, pa postavljam noob pitanja!!!!

Edited by posmatrac
Link to comment
Share on other sites

Uz HL2 ne dolazi cs 1.6

Najpametnije je sledece, ako imas mogucnost :

izvadis kreditnu karticu.

Skines steam klijent sa neta (dzaba)

I onda karticom kupujes igre (originalne)

cs 1.6 oko 9 dolar

dod 9 dolara

cs source oko 19 dolara....

Uz ovaj cs sto se prodaje kod nas (condition zero, nesto se zove generation pack blabla) dobijes hl1, cs1.6, CZ.

Uz retail HL1 (oko 10 eura, nema kod nas) dobijas hl1, cs1.6, dod...

I tako

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Uz HL2 ne dolazi cs 1.6

Najpametnije je sledece, ako imas mogucnost :

izvadis kreditnu karticu.

Skines steam klijent sa neta (dzaba)

I onda karticom kupujes igre (originalne)

cs 1.6 oko 9 dolar

dod 9 dolara

cs source oko 19 dolara....

Uz ovaj cs sto se prodaje kod nas (condition zero, nesto se zove generation pack blabla) dobijes hl1, cs1.6, CZ.

Uz retail HL1 (oko 10 eura, nema kod nas) dobijas hl1, cs1.6, dod...

I tako

pa lepo si rekao nema kod nas :(((

shta ce mi onda to ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pa poshto sam i ja pochetnik tj. josh ne znam da li da pochnem igrati cs prvo da vas pitam par pitanja ":

Imam counter 1.6 neshto cpl tako neshto , ali postoji problem jer ne mogu nikad nigde da se konektujem(establishing network connection to server) bilo igrali lan bilo pokushao na netu , treba li neko podeshavanje ili mora neki drugi kanter ?

Link to comment
Share on other sites

Pa prvo,sigurno nemas CPL counter,jer cpl nije vrsta cs-a,nego je internacionalno takmicenje u cs-u.Drugo,ne mozes da igras u lanu,jer si kod kuce,i 99,9% nisi ni sa kim povezan(U LANU).A trece,ako hoces da igras preko neta,kao covek,qpi original cs,i nabavi net(cable 128 , adsl 256) - minimum,i uzivaj.Ovako verovatno mozes da igras samo sa botovima...

Ali pre svega,3 puta razmisli da li zelis da igras cs...think about it:)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

,..

Ali pre svega,3 puta razmisli da li zelis da igras cs...think about it:)

[roflmao]

ontopic: mozes i da skines cs preko neta( ne mislim na steam cs ) i da igras po nasim serverima. ima link full cs-a sa najnovijom verzijom u sticky. i da igras, realno ima losih nasih servera ali ima i dobrih mada isto tako je i na steam-u. pa uzivaj xD

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...