Jump to content

Recommended Posts

Ti ces meni da kazes sta ja koristim.O boze.

Kontaktirao sam teh podrsku.Neki tard je pokusavao sa laznim cd keyem da igra.Ban ne znam koliko ce da traje.

lolololol

------------

nashao sam sve shto mi je potrebno no-cd crack itd. itd. itd.

ali opet mi izbacuje neki jebeni problem http://img213.imageshack.us/img213/7598/fuckoffblizznu0.jpg

pogledajte tu sliku, ako neko zna kako mogu reshiti taj problem nek javi [;)]

Edited by PainLorD
Link to comment
Share on other sites

mozes samo da places :).Pa proradio je posle 3 nedelje od prilike.bnet mi je savrseno radio dok sam ja jedini imao wc3 na mrezi , a sad kad se nakacila igraona sa 20 originala i jos neki kreteni kupili zajebava ,banuju na po nedelju ,2 ,3... evo sad mi radi poslednjih mesec dana bez prekida.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

nema veze sa no-cd crackom ja igram sa diskom war pa mi se to desavalo.to blizzard banuje ip ko zna zasto.npr celoj mojoj mrezi (beogrid) je bio banovan izlazni ip .Ne znam da li je neko koristio hack ili ko zna sta...samo sam na blizzardovom site-u procitao ip -ban.

ma to ti je nocd crack 100%, pitaj Decree-a

Link to comment
Share on other sites

lolololol

------------

nashao sam sve shto mi je potrebno no-cd crack itd. itd. itd.

ali opet mi izbacuje neki jebeni problem http://img213.imageshack.us/img213/7598/fuckoffblizznu0.jpg

pogledajte tu sliku, ako neko zna kako mogu reshiti taj problem nek javi [;)]

Hm, meni je ovaj error izbacivalo i bez NO-CD-a.. Samo klikci ko lud na Battle.net i jednom ce da se pojavi Downlaoding Data files :P

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Meni se to isto desava samo sa diablom 2.ja sad ne znam koliko to ima veze ali glavna fora je da kad se dobije ip ban da ne pokusavas na se konektujes brze od jednom na 6 sati, ili se on isrtipuje da si bot.To znacajno produzuje ban.Znaci 2 puta dnevno probas i to je to.Isto,bilo kakvi neofficijalni prgogrami instalirani na kompu cesto rezultuju ban.Tu spadaju i no cd exe,kao i bilo koja vrsta hacka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...