Jump to content

Nema vise PartyStylerza ~~


Recommended Posts

Cisto da znate, klan se gasi , tj sa moje strane se gasi posto ga napustam definitivno kako bi mogao imati ciste poslove u novom klanu [:D] , cisto sumnjam da ce neko ostati u klanu il pokusat mene zamenit, posto su pola igraca rekli kada budem ja izlazio odlaze i oni kako retire tako negde drugde, eto sada je SyE valjda drugi po jacini il BiB ^^ il ko zna [:p]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cisto da znate, klan se gasi , tj sa moje strane se gasi posto ga napustam definitivno kako bi mogao imati ciste poslove u novom klanu [:D] , cisto sumnjam da ce neko ostati u klanu il pokusat mene zamenit, posto su pola igraca rekli kada budem ja izlazio odlaze i oni kako retire tako negde drugde, eto sada je SyE valjda drugi po jacini il BiB ^^ il ko zna [:p]

oho

Edited by DecreesOfJustice
Link to comment
Share on other sites

ma zajebi ti te klanove niko sad nece da igra djabe svi gledaju strane timove i igrace pa se ravnaju kako oni primaju brdo para e za to treba de se sedne a ne da se prica

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Imali smo mi ODF, ali se raspao usled neaktivnosti i banovanja tashnjeg chieftana i nekolika shamana xD

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Samo se raspadajte ko nasa zemlja :D

Daj bre napravite jedan klan u kojem cemo svi biti srbi znaci svi u istom klanu da bude bash bash jak klan , a ne da naprave klan par drugara i posle 1 mesec se posvadjaju ko ce da bude Cheff i cao raspad ;)))

evo ja svechano izjavljujem da se Mile, ghost i ja kao 3-man army klan nikada necemo raspasti, zarad nashih fanova

Mozda ubacimo i vladoicu da budemo klub 4

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da Highl1 ali poenta je da imate Srpski klan tipa 4gl, tada ste bili ozbiljni, sada sa 2 jaka igraca ne mozete nista...T_T

ono gore je bila ironija,ali opushteno.

Ceo topic je debilan, taj pT klan je imao chak jednog od 32 igracha na domacem wcg-u, tako da ih ni ne rachunam u klan, ista situacija sa bib-om koji je imao 3, ali iz Tutina, nhf ali tako je. Ako ocete jaku scenu treba da bude 5-6 klanova, pa da bude liga ko kod bugara i slichno. A da mi imamo i 3 ozbiljna tima, kojih 6, to se nece desiti nikad.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Samo se raspadajte ko nasa zemlja :D

Daj bre napravite jedan klan u kojem cemo svi biti srbi znaci svi u istom klanu da bude bash bash jak klan , a ne da naprave klan par drugara i posle 1 mesec se posvadjaju ko ce da bude Cheff i cao raspad ;)))

hihihih kako sam se nasmejao...

Zna li neko sta je sa old school, mislim na Fatu, Grina,.. Rista (sa je sa njim?)... [?]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...