Jump to content

Da li je ovo on?


Recommended Posts

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34586

E sad znam da ima i tod[pooh] acc ( sa bolesnih 91-7 ) pa sam zato potpuno nesiguran da je ovo grubby [:D]

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34587

A pogledajte skill ovog igraca web i soround koji lamer keve mi [;)]

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34588

Lep mirorcic sa dosta mirka i neizvesnosti [8D]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

tod[pooh] je tod, pishe i u njegovom blogu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali mozhda je i grubby[pooh] zaista grubby :) ima 9-1 pro score :)

EDIT: naravno koji mu je grinder napravio nakon rekordnih 9-0 [:D]

Retarde maleni prvo proveri ono sto napises [}:)] Sa njim ( ko god on bio ) me je spojilo kad je imao 14-1 mozda da malo bolje pogledas taj fgl a? I vi svi ostali smaraci idioti ( ping-vin, lolxdlol... ) nisam ni ja rekao da je to grubby [:(!] Btw sta mi pise u naslovu topica - "siguran sam da sam pobedio grubbija" [?] A i lik je odigrao extra partiju posle toliko ubijenih gruntova se izvukao ( al zamalo :P ). Kp sto je Razor decko ako nista drugo bar rekao da je odlican rep pa bio to grubby ili ne! Aj sad samo da vidim neke pretnje na moj racun...

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Guest LoLxDlol_

Retarde maleni prvo proveri ono sto napises [}:)] Sa njim ( ko god on bio ) me je spojilo kad je imao 14-1 mozda da malo bolje pogledas taj fgl a? I vi svi ostali smaraci idioti ( ping-vin, lolxdlol... ) nisam ni ja rekao da je to grubby [:(!] Btw sta mi pise u naslovu topica - "siguran sam da sam pobedio grubbija" [?] A i lik je odigrao extra partiju posle toliko ubijenih gruntova se izvukao ( al zamalo :P ). Kp sto je Razor decko ako nista drugo bar rekao da je odlican rep pa bio to grubby ili ne! Aj sad samo da vidim neke pretnje na moj racun...

Hahaha vidi ga shto je zapenio :) Ochigledno je da nisi izvalio shta sam hteo da kazhem u mom postu, a to je da je smeshno poredjenje grubsa i onog lika vs. koga si ti igrao a koji je za njega kita od igracha :)

Enivej NHF, to bi bilo ko kad bi ja poredio ovog nuba sa pravim abverom.... btw ja sam taj uber gosu human sa sexy nickom :D

Link to comment
Share on other sites

Hahaha vidi ga shto je zapenio :) Ochigledno je da nisi izvalio shta sam hteo da kazhem u mom postu, a to je da je smeshno poredjenje grubsa i onog lika vs. koga si ti igrao a koji je za njega kita od igracha :)

Enivej NHF, to bi bilo ko kad bi ja poredio ovog nuba sa pravim abverom.... btw ja sam taj uber gosu human sa sexy nickom :D

Orc protiv koga je grinder odigrao je odlican, vazi sto bi izvalio da nije grubi da je u pitanju neki drugi rep...lame...

E da BTW debelicev rep na www.replayers.com kao TOP rep, a i partija je jedna od najboljih koje sam video u poslednje vreme...

http://tft.replayers.com/?action=view&id=71021

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

Grindere chitam ja logove sa kanala :)))))))))))) dzabe se vadish ^^

Sta god...

ja sam rekao da je grubby noob i ostajem pri tome.

Hahaha wtf?

Skroz ok rep.

P.S. Bez da pucas Grinderu

Ma necu ne brini [xx(]

Orc protiv koga je grinder odigrao je odlican, vazi sto bi izvalio da nije grubi da je u pitanju neki drugi rep...lame...

Lepo receno.

sacekaj sta je i na grinderov acc igrao vladica? i da to je grubi, i sada vidite kako je hum>orc [:p]

[?][?][?]

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...