Jump to content

Odricem se alkohola!


Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo imas moju podrsku ja nsam cirkao 8 meseci jer mi je doktor zabranio i ono izdrazao sam iako su me rhh-ovci cimali svaki put da praznimo case ali ne karakter je presudio tak da mozes i ti. Sada opet cirkam i totalno je ok :)

rurovci su takvi da ce ti tutnuti bukovskog pod jastuk dok budes spavao .... [8D]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kole, duga je to pricha chiji je sizhe - margi je konstruisao i inicirao izmedju mene i njega hejt koji je baziran na razlicitim drustvenim klasama kojima pripadamo a koji se ogleda u tome sta pijemo

nene ti si konstruisao celu prichu samo shto si je fino uvio a ja sam je raskrinkao:)

btw.moze, ali kad lashko bude koshtalo 30 din:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jok, nek nauci da pije.

1. Umereno unosenje alkohola je zdravo, drasticno smanuje bolesti vezane za krvotok i pumpu.

2. Drzi se jednog pica kad izlazis. Pijes pivo, pij pivo NE dodavati rakiju, votku, vino, vermut, koktele. Mesanje se vrsi iza bara od strane profi lika a ne u tvom stomaku po tvom izboru.

3. Jedi, nisi riba da zivis na tecnosti.

4. Izbegavaj rurovce, ocigledno su najgori alkosi i mogu da te povuku u jos gore dubine.

5. Ako te bole bubrezi idi kod lekara, nemoj da cekas da ti se noge naduju toliko da patike moras da menjas. *licno iskustvo*

6. Uzdigni se iznad ljudi koji zele da te promene iz totalno sebicnih razloga. Niko ali niko osim tebe samog ti ne zeli najbolje *familija i to jedino uza se ne racuna*. Ljudi se menjaju, sta znas sta nosi sledece jutro.

Odobravam ovako drasticne promene jedino ako:

- ugrozeno zdravlje, sto je smesno, pre ces da umres ako pijes vodu sa cesme

- izgubio si kontrolu, sto sumljam jer nije pisalo nista u novinama i nema topica na rur-u :)

- vera, mada koga mi to lazemo :P

cc

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...