Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

hm,a ajmo onda ovako...Alan Smit?

Po meni bolji centarfor od njega,znaci bolji osecaj za gol,Fergi ga unistio i stavljao ga na zadnjeg veznog zato sto trci ko sumanut(zar ne,isto ko i Runi)sjajan motivator,srce na teren,a pritom kad mu ne sviraju faul ne ide i viche FUCK OFF BULLSHIT FUCKING BULL,FUCKING FUCK YOU BULL

igrao polufinale LS sa Lidsom,ne vidim zasto je taj gol koji je Runi dao Arsenalu tada napravio toliku zvezdu od njega...odlican je on igrac,ali da takvog igraca dugo nisu imali,daj bre jbt...Dzerard i Lampard su dva najkompletnija igraca na svetu,Oven je jednom recju fantastican igrac ali su ga povrede(i prelazak u Real) unistile...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na stranu sto gotivim smita otkako se pojavio na tv-u i sa kjuelom objasnjavao u lidsu, i sto ima najjacu frizuru...ali decko je miljama daleko od runija..svaka mu cast sto je univerzalac, i dosta je dobar napadach ali nista vise od toga..bio je pre odlaska kina neko vreme prvi napadac sa runijem (kad su nistelroj i saha bili povredjeni,ako se dobro secam) i nije se bas pokazao..

a dzerard je vrh igrach u svakom smislu i to stoji..ali je tesko da uporedjujemo veznog igraca i napadaca..uglavnom da ne sirimo vise - misljenja sam da je runi kompletan, vanserijski igrac koji samo tu rec `vanserijski` jos treba malo da potvrdi..i da nauci glavom golove vise da daje..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

pa bio je igrachina u pulu, kao i steva mek manaman al ko ih jebe kad su prodali dushu djavolu. inache kajao sam se pre 2 godine shto nisam bio u istambulu, ove dajem sve od sebe da odem u atinu - ako treba i peshke preko prokletija :)

Link to comment
Share on other sites

I McManamana i Owena, a bogme i Fowlera su sjebale povrede.

Macca je otishao da uzme pare kad je procenio da netje motji dalje.

Owen zato shto je sisica.

A Robbie... Najbolji kraj karijere bi bio da postigne pobedonosni gol u Atini.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lazo,Oven je po meni vrh igrac,on je bre u realu ulazio po 15minuta a bio prvi strelac ekipe...u Liverpulu je bio bog,ovo sto Lex kaze je totalno u pravu,video sam ga svuda,samo ga u realu nisam video,a on otisao tamo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

idioti koji su pustali debelog ronalda koji tad nista nije znao da igra a oven duvo klupu da bi posle takozvani poznavalac fudbala arigo saki reko da `oven nije dovoljno dobar napadach za real jer ne moze da povuce za sobom protivnicke stopere`...joj,kakav idiot..a raul moze jeli..treba da crknu i da se klub ukine..

a smita sam ko sto rekoh gledao puno i nebi dalje da komentarisem..uostalom svako ima svoje misljenje

Link to comment
Share on other sites

Lazo,Oven je po meni vrh igrac,on je bre u realu ulazio po 15minuta a bio prvi strelac ekipe...u Liverpulu je bio bog,ovo sto Lex kaze je totalno u pravu,video sam ga svuda,samo ga u realu nisam video,a on otisao tamo...

Bas sam juce objasnjavao da transfere iniciraju sponzori, a ne klubovi. Dakle adidas i nike drze 2 tabora, ovi prvi drmaju real, liverpul, milan, celzi, bajern a drugi barsu, arsenal, man utd. Cim je celzi prosle sezone presao sa umbra na adidas 2 njihove glavne vedete dolaze tamo (Seva i Balak), nike nije imao vecih pretumbacija, ali se spominjalo da Anri treba da ode i to o gle cuda u barsu. Eto tako je i Oven cim sa liverpulom nije uspeo nista da napravi ode u Real. Rekao sam takodje da mogu da stavim ruku u vatru da ce LA Galaxy da obuce adidas cim Beki ode tamo.

fml

Link to comment
Share on other sites

hehehe,ubo si ga tacno,Nistelroj je nadrkanija verzija Inzagija :))

Samo brate kad bi se radovao ko da je dobio dete svaki put kad da gol bio bi preslikan hahaha :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

...manje je nesposoban da da 1v1 s golmanom..a oven sad nemoze da spava tamo negde jer ga poredimo sa glupim rud vanom koji mi je uzeo najvise para iz dzepa i dao ga kladzi, picka mu materina idiotska...uh kolko ga mrzim..a i dalje se osmeljuje da sutira penale..

otisao je u idealan klub

Link to comment
Share on other sites

^ nistelroju?

izvini, nemoj da me shvatish ne znam kako, ali nistelroj je dao bar 3x vishe golova nego oven. mislim da to govori neshto o igrachu. po meni je nistelroj nadrkanija verzija inzagija. pa shta ako je dao jedan gol van 16? zato je dao 100 unutar 16.

zapravo, za tri sezone koje su im se poklopile u premijer ligi ('01.-'02. / '02.-'03. / '03.-'04.) konj je dao 68 golova na 98 tekmi, a oven 54 gola na 93 tekme. e sad, na stranu matematika... ko gleda fudbal kroz statisitku je zhena :] tako mozhesh da kazhesh da je kezhman bolji od ronalda zato shto je dao vishe golova dok su igrali u holandiji.

lepota i stil je ono shto se ceni, a tu nistleroj nije dostojan ni da hoda po istoj travi sa owenom :p

Link to comment
Share on other sites

glupo je ulaziti u raspravu o stilovima, jebi ga, mozhda sam pristrasan shto se tiche nistelroja (zbog manchestera) i oven (jebi ga, liverpool :D ).

ali gol nistelroja protiv dinamo kieva nikada necu zaboraviti, ovogodishnja liga shampiona. jebo te, kakav lob. meto ga i gleda okolo, ne mozhe da dodje sebi da je to ushlo :))

a iskreno, ovena daaavno nisam video u dobrom izdanju. sve ja kontam, povrede i to, al kada kazhem davno, znachi opushteno 2 godine.

uopshte ne mrzim ovena ili neshto slichno, samo mislim da je nistelroj visha klasa od njega. zato nistelroj je placeniji i trazheniji od njega.

ja iskreno bi vishe u svom timu voleo da imam nekoga ko daje golove. a sada i ovenovi kvaliteti su diskutabilni.. ni shut, ni dribling ne mogu da kazhem da su mnogo bolji, ako su chak i bolji od nistelrojevih.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

to je bio gol protiv steaue u rumuniji, a ne protiv dinamo kijeva

http://www.youtube.com/watch?v=Qg4T4a0H-g4

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kol'ko god ja voleo Ovena posle prvenstva 98-e, ne mogu da kazem da je on sad ne znam ja sta, povrede cine svoje nema sta, al' nikad ga nisam smatrao toliko velikim kalibrom da postane neka mega uber legenda, i moram priznati da sam malko iznenadjen nacinom procene igraca ovde.

Ne verujem da bih pisao takve hvalospeve za ronalda, runija itd, to svakako jesu izvrsni fudbaleri, ali sve na chistu snagu, rolando npr. koji je u neverovatnoj fizickoj spremi i leti po terenu, ipak, ne pokazuje nista osim toga, barem kolko sam ja mogao da primetim; to je svakako dovoljno ocigledno, ali na osnovu toga da ga smatram najboljim, pff nema sanse. Realno, Mancester pored, sad vec matorog, Gigsa, nema koga da nosi ekipu, dok je gledati Kaku, ili fenomenalnog Sedorfa, pravo uzivanje, cist skil.

Verujem da je, u ovom trenutku , u premijeru, a bogami i u Evropi, Esjen naj fudbaler.

I da, prestanite da pricate price kako neko (npr sad, zapalo mi za oko, Runi) imaaa veeeliko znanje ali jadan nece mu se, ali bice bolje, pokazace on svima. Koga boli kurac. Vi to, i na kraju krajeva, ne mozete da znate, kolko god mislili da mozete. Vi niste oni. To sto je Sila jaka u njemu, ne vredi nicemu, ako on to ne uspe, nekako, da iskaze. Ljudi, fudbaleri, kako god, se ocenjuju po njihovim postupcima, igrama, potezima, ne po proseravanjima i vadjenjima. Sa ovim svako, ko ima malo mozga, ne moze da se ne slozi. Kraj.

E i da, jos nesto, ako me ista nervira kod Engleza, to je jebeno napucavanje svega zivoga do maksimuma, sad ce prica o 3 engleska tima u plej ofu da traje minimum pet godina, smor.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

uopshte ne mrzim ovena ili neshto slichno, samo mislim da je nistelroj visha klasa od njega. zato nistelroj je placeniji i trazheniji od njega.

ja iskreno bi vishe u svom timu voleo da imam nekoga ko daje golove. a sada i ovenovi kvaliteti su diskutabilni.. ni shut, ni dribling ne mogu da kazhem da su mnogo bolji, ako su chak i bolji od nistelrojevih.

ako kazhesh da je konj visha klasa od owena onda mrzish fudbal ;]

a platjenost i trazhenost ne zavisi samo od fudbalskog umetja, vetj od trzhishta... a trzhishte opet ne zavisi samo od fudbalskog umetja. pogotovo ne u poslednje vreme kada sponzori diktiraju koga i gde.

i bzveze da prichash o tome shto bi ti vishe voleo u timu nekog ko daje golove. prvo, i oven daje golove... gore sam napisao i koliko u odnosu na konja. drugo, nije stvar u tome shta ti mislish kao selektor/trener/menadzer. bitnije je shta mislish kao navijach. ja recimo, kao navijach milana, pizdim od kako je shef polomio nogu pa je onaj dement inzagi dobio priliku da "zasija" i donese milanu boga oca pobeda. za mene je to kao da mi neko da crno na belo papir da je milan sve te utakmice dobio nameshtaljkom. e sad, ima 2 vrste ljudi... oni koji kazhu "bash me briga kako dobija moj tim, sve dok dobija" i oni koji kazhu "previshe volim taj klub da bi mi bilo svejedno kako dobija" :]

i za kraj, sve sve... ali retji da su owenovi kvaliteti diskutabilni je stvarno dno. kako im uopshte poredish shut kad imamo podatak da je ovaj drugi nesposoban da da gol van 16? :P

Link to comment
Share on other sites

ALI JBT KOJA JE FUDBAL IGRA

HOCU DO SUTRA DA PRICAM SA SVIMA VAMA

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako kazhesh da je konj visha klasa od owena onda mrzish fudbal ;]

a platjenost i trazhenost ne zavisi samo od fudbalskog umetja, vetj od trzhishta... a trzhishte opet ne zavisi samo od fudbalskog umetja. pogotovo ne u poslednje vreme kada sponzori diktiraju koga i gde.

i bzveze da prichash o tome shto bi ti vishe voleo u timu nekog ko daje golove. prvo, i oven daje golove... gore sam napisao i koliko u odnosu na konja. drugo, nije stvar u tome shta ti mislish kao selektor/trener/menadzer. bitnije je shta mislish kao navijach. ja recimo, kao navijach milana, pizdim od kako je shef polomio nogu pa je onaj dement inzagi dobio priliku da "zasija" i donese milanu boga oca pobeda. za mene je to kao da mi neko da crno na belo papir da je milan sve te utakmice dobio nameshtaljkom. e sad, ima 2 vrste ljudi... oni koji kazhu "bash me briga kako dobija moj tim, sve dok dobija" i oni koji kazhu "previshe volim taj klub da bi mi bilo svejedno kako dobija" :]

i za kraj, sve sve... ali retji da su owenovi kvaliteti diskutabilni je stvarno dno. kako im uopshte poredish shut kad imamo podatak da je ovaj drugi nesposoban da da gol van 16? :P

naravno, ja sam protivnik fudbala :)

sponzori diktiraju?

onda su sponzori veoma pametni, jebli mater svoju :\ oven nije preshao iz reala u NEWCASTLE zato shto je dobar, nego zato shto zli sponzori imaju nameru da ga sjebu. pu pu, bezobrazni sponzori, ne tu pishkiti!

ja sam dno, shta da ti kazhem. nikada loptu u zhivotu nisam video, pa sam uzeo da serem zato shto sam video neke klipove na youtube i prochitao u novinama. to mi je problem, zato shto sam chitao mnogo o tom nistelroju, a ne o tom ovenu, pa sam dobio utisak da je bolji :\

evo, povlachim se iz rasprave, pobedio si. oven je bog fudbala.

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...