Jump to content

Champions League 2006-07


Bartuc

Recommended Posts

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pujol? Lik gluplji od Gatuza? Mnogo nekorisniji?

Ali Zambrota je defanzivac i po, poput Karlosa ili Salgada. Ove ostale neću ni komentarisati. Ovo se odnosilo na Bojinhove postove koji kod mene istovremeno izazivaju i smeh i sažaljenje.

A sad, Vizl. :) Ajde brate, elaboriraj. :)

Je l' lepo kažemo i Gruja i ja istinu? Mi Pančevci znamo fudbala. :)

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

Pujol? Lik gluplji od Gatuza? Mnogo nekorisniji?

Ali Zambrota je defanzivac i po, poput Karlosa ili Salgada. Ove ostale neću ni komentarisati. Ovo se odnosilo na Bojinhove postove koji kod mene istovremeno izazivaju i smeh i sažaljenje.

A sad, Vizl. :) Ajde brate, elaboriraj. :)

Je l' lepo kažemo i Gruja i ja istinu? Mi Pančevci znamo fudbala. :)

Zambrota losh, Pujol losh? Lazo pokazao si se..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

.

A sad, Vizl. :) Ajde brate, elaboriraj. :)

Je l' lepo kažemo i Gruja i ja istinu? Mi Pančevci znamo fudbala. :)

Pa sad kad te je i Gruja podrzao ja ne bih bas da pricam :)

Ali kako pre Pujol i Zambrota losi ili bilo ko od njih :) ?

Barsa je primila najmanje (mozda jedna vise od Getafea) golova u primeri, e sad neki ce reci naravno kad je primera banana liga e ja sa njima ne zelim da se raspravljam. :). Gledajuci u ligi sampiona Barsa je kompletno losa ove godine ne samo odbrana, cak je napad bez etoa bila slabiji od odbrane.

E kad bude bio rur fudbal igramo Pančevo vs ostali , mnogo vas dobrih ima tamo [;)]

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

lol Pujol

kako se samo hvatate za igrache koje ne gotivim

Pujol decko ima srce,sve to stoji

ali je glup ko noc

on ne zna ni loptu da iznese a kamoli da je doda

znaci ako gledate defanzivnog igraca,onda jebeno gledajte sve

dzabe njemu tamo sto mlatara onom kosicom po terenu,place ako ga neko predribla,kad svaki iole ozbiljniji tim igra presing na njega...znaci napadach ga natera da se okrene ka liniji i onda on ili doda beku(kojeg do tada vec zatvara vezni igrach,najbolji vam je primer kako je Penant juce zatvarao Jankulovskog) ili otera u picku materinu,i to ajde da posalje dubinsku neku lepu,nego je posalje navijacima...Tiram covek omatoreo,niko u Barsi nije zadovoljan njegovom sezonom,vec mu traze zamenu...Gio,Beleti i Silvinjo su opet losiji defanzivci,ali ja ih cenim zato sto su oni pravi ofanzivni bekovi kakve ja volim,sto naravno nije slucaj sa Olegerom koji kad igra beka skuplja muda celu tekmu da ode da jednom centrira...mada i zamerio bih mu da je slab 1 na 1...Markez i Zambrota su tu po meni zveri,s tim sto Markez cesto igra zadnjeg veznog umesto Edmilsona(kojeg isto ne znam zasto gotivim,moguce zbog onih makazica protiv Kostarike 2002ge) da bi napravio mesto za drugog stopera,a Zambrota sta reci nego univerzalac,covek ima levu,ima desnu,ima centarsut,po koji dribling,meni je veliki smor bio kad su njega vratili sa veznog na beka ali avaj,jebiga...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa za koga sam rekao da su dobri defanzivci sem Markeza i Zambrote lol ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mislim da barsa ima dobru odbranu ali nedovoljno dobru za klub koji zheli biti najbolji na svetu. realno ne mogu da se porede ni sa jednom jachom engleskom ekipom. u shpaniji su ionako svi shuplji tako da imati najbolju odbranu u primeri stvarno nishta ne znachi.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

Ja još jednom kažem da je smešno Pujola nazivati dobrim defanzivcem.

I nema veze šta Pera misli, kad nema pojma. :)

Jedino što se ne bih složio s Grujom u vezi s Zambrotom, i kad je igrao u Juveu smatrao sam ga mnogo boljim u veznom redu nego u odbrani. Nije svako Siniša. :P

Vizl brate, može, samo da se skupi ekipa za fudbal, mi smo uvek željni dokazivanja u velikom gradu. :)

Link to comment
Share on other sites

Puyol was awarded "Best Right-Back in Europe" by UEFA in 2002.

Puyol was awarded the title of UEFA Champions League Defender of the Year 2005-06 on Thursday 24th August 2006.

za gruju:

nije da bas ne zna da iznese loptu ;)

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

lol kolko ovde ima gluposti o Pujolu, pa lik je jedan od najjacih defanzivaca 1 na 1.... a to da ne zna da iznese loptu mislim rofl.... Imaju oni dosta dobru odbranu gledajuci igrace koji igraju, ali odbrana u mnogome zavisi i od veznog reda koji u barsinom slucaju se vise fokusira na napad nego na odbranu

Link to comment
Share on other sites

pujol jednostavno ne moze sam da igra. daleko od toga da je los igrac, jedan je od boljih centralnih odbrambenih, ali jednostavno nema jakog saigraca u liniji. kada bekovi odu u napad (a idu cesto) dosta puta zaborave da se vrate, i tu pujol duva.

turam nije ko sto je nekada bio, a markez vise igra u vezi, kao sto je neko ovde vec spomenuo. jednostavno, barsa ima suplju odbranu, a ne nekvalitetnog pujola!

sada, nesto drugo me je jako iznerviralo, a to je blacenje beniteza preko novina. raznorazni 'treneri' i 'menadzeri' koji nikada nista nisu osvojili udostojili su se da komentarisu njegovu postavku igre. kao, rafa je izgubio finale. mozda to i jeste istina, ali sta bi se desilo da je kojim slucajem osvojio? svi ti generali posle bitke mogu da mu se sagnu... samo to komentarisanje postavke igre kolega je po meni smesno.

Link to comment
Share on other sites

Me votepujol_1 :)

jako cenim njegovu borbenost i osecaj kada reba da "krene" na igraca, doduse u poslednje vreme neretko mu se desavalo da ga "prodaju" saigraci iz poslednje linije, ali daleko od toga da on nije vrhunski kvalitet. Voleo bi da uz njega vidim recimo Karagera i ispred njih da stane Markez, bogami...

A sto se tice pljuvanja po Benitezu jadno je da to rade treneri koji mu nisu ni do clanka. Covek je sa jednom sasvim prosecnom ekipom i smesnim budzetom(u odnosu na druge klubove) 2 puta dosao do finala LS to je za respect.

fml

Link to comment
Share on other sites

Jedino što se ne bih složio s Grujom u vezi s Zambrotom, i kad je igrao u Juveu smatrao sam ga mnogo boljim u veznom redu nego u odbrani. Nije svako Siniša. :P

pa sta sam ja rekao?Da mi je bilo krivo kad su ga vratili u zadnji red,zar ne?

@Ovchicini fanovi

Rev je najbolje sve to predochio

drugo,sto se tice te Uefine nagrade za najboljeg desnog beka,veliki lol,on mi je desni bek u picku materinu,zato sto ima drvene noge,zato su ga i vratili u centralu da bije i jurca

najbolji odbrambeni lige sampiona 2006 samo zato sto je Barsa uzela LS...Arsenal(i Leman nisu primili ako se ne varam nekih 700-800minuta gol u LS)

od tih nagrada mi se kenja,eno Kanavaro je najbolji igrac na svetu,lol jebote

sve u svemu

kad vidim Turea,Vidica,Ferdinanda,Terija,Agera(cak i Karagera),Nestu,Maldinija i da ne nabrajam jos brdo njih,shvatim koliko je Pujol tuzan

gg no re

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa sta sam ja rekao?Da mi je bilo krivo kad su ga vratili u zadnji red,zar ne?

Ja sam krivo razumeo. Učinilo mi se da ti je samo krivo što su ga vratili u zadnji red, ne i da misliš da tu nije dobar. :)

ali Pujolu vas nekolicina mozete samo da se sagnete :)

Pazi Vizlu što se projektuje. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...