Jump to content

WCG 2006 DO YOU HAVE WHAT IT TAKES?


Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nije ni malo Ghost iznenadio, odigrao je vrhunski, ono sto sam ja gledao vs slasha, nonija i ne mogu da se setim jos koga je sve pregazio najstrasnije... Jako pametno i lepo igra plus ima odlican micro... Zao mi je mileta bilo nikako da se pomeri od tog treceg mesta, a realno zasluzuje vise...

retired...

Link to comment
Share on other sites

svaka chast chupavi, mnogo mi je zao mileta,ali shta je tu je

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Bilo je dobro na WCGu dosta iznenadjenja,samo me nervira organizacija svake godine,ne Highl1 i sto se tice wara,nego oni idioti koji me teraju na onu tribinu kao,ja mu kazem ALI BRATE JA JEBENO TREBA DA IGRAM I GAMER SAM VIDISH PISE GAMER JA IMAM PRAVO VALJDA OVDE DA BUDEM,on kaze "NENENE KADA BUDESH IGRAO DODJI" A ja mu REKAO NECU!!! Bole me vise kurac svake godine jedno te isto sranje jebeni idioti,a CS uvek number 1,idioti su se derali ko stoke najvece znaci hteo sam da poludim dok sam igrao vs sharkya drugu partiju,posle su josh srali jurici,sto je trazio da mu upale svetlo jer nije video dugmice na tastaturu,jurica kaze "TREBA MI SVETLO" a ovaj: "NE MOZE SVETLO,i to onako drsko,kaze CSovcima smeta" PA BOLE ME BRE KURAC VISE ZA CS!!!!!A sto se tice nagrada katastrofa,mislim sramota i bruka,mislim sta da kazem kada Mile koji je bio treci nije dobio nista,cak ni ghost ja mislim,samo put u Moncu,znaci bruka i sramota,a na nagradnim igrama dele kuciste koje kosta 260e!!Znaci organizacija sramotna,mada svaka cast Highl1u,da nije njega nego da je neki drugi idiot War3 vodio mislim da bi svi poludeli i ovako smo od ovih idiota!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...