Jump to content

Recommended Posts

Dakle, kao sto svi znate WCG se i ove godine odrzava u Sava Centru ali ove godine samo jedan dan 26. avgusta. Oni koji su ucestvovali prosle godine znaju ili barem otrpilike znaju kako je izgledao turnir, kako je organizovan, kolko je ljudi proslo kroz SC i kolko je ljudi ucestvovalo da bi turnir prosao sto bolje. Isto tako znate da nije bilo nikakvih tolerisanja sto se tice ponasanja, kasnjenja i setanja po gaming zoni. Meni je bilo jako zao ali Juicer i Brutalni su osetili na svojoj kozi i to sve zbog kretena Menke kome su sistala jaja da okupi svoju ekipu pola sata pre meca iako sam mu licno rekao 5 puta da budu pola sata ranije jer je satnica bila tacna ko svajcarski sat i pored toga sto je 7 ekipa doslo tacno onda kada sam im rekao. Dakle, da ne bi bilo posle nismo znali ovo ono svi koji budu kasnili, ponasali se neodgovorno, neprofesionalno i kranje detinjasto bice diskfalivikovani bez ikakvih objasnjenja zasto i kako. Posto se stalno prica da je CS najproblematicniji uvek uverio sam se i sam da nije tako, ali da su pri vrhu sto se tice toga. Ovo ne vazi samo za one koji ce se boriti u CS-u vec i za sve discipline koje su na WCG-u.

Znaci, zelim svima srecu i dobar provod pre svega ali i malu toleranciju i profesionalnost kako bi i nama ali pre svega sebi samima olaksali posao i put do osvajanja puta u Monzu u Italiji.

Hvala

WCG team i zEki the man ;)))

V

Link to comment
Share on other sites

mislim da sa sc-erima nece biti problema, prosle godine smo bili najkultivisaniji od sve dece:)

verovatno zato sto nam je prosek godina pozamasan... stariji smo od fudbalske reprezentacije :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

i iq takodje... i kvalitet fazona... a nekada sam bio omiljen u drustvu :))))))))

evo jednog raspalog:

-znash shta je uzo chale???

-shta?

-uzo da se kupa...

ko ima gluplji???

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

i iq takodje... i kvalitet fazona... a nekada sam bio omiljen u drustvu :))))))))

evo jednog raspalog:

-znash shta je uzo chale???

-shta?

-uzo da se kupa...

ko ima gluplji???

jok i nema :)

pita slon kamilu: jeli kamilo shto imash 2 sise na ledjima?

kamila (zachudjeno): chudno pitanje za nekoga kome kita raste iz usta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...