Jump to content

Detaljniji / ozbiljniji /zvanicniji topic za dota@wcg


f4ts0

Recommended Posts

Detaljan info.

Na raspolaganju ce biti 40 racunara. Plan je da se takmicenje odvija u dva dela : po grupama i finalni deo.

U grupama ce se igrati LM (dirigovani pick, kako ga vec ko zove). U finalnom delu ce se igrati ili LM ili TR na bo3 principu.

Verzija Dote koja ce se igrati je 6.35b

Uplata po ekipi ce iznositi 1000 dinara, uplate se vrse na dan turnira.

Turnir se desava u Sava centru 26.08 leta gospodnjega. Turnir pocinje u 10:00. Pokusajte da se skupimo tada da krenemo polako.

Nagrade : bice vrednih nagrada, bicete obavesteni, videcu i ja da izboksujem neki HW pride i tako.

Plus naravno, sve pare od ufura idi u nagrade, i to za prva 3 mesta kao 50-30-20 posto od fonta

Sem toga ovo je najveci turnir kod nas u svakom slucaju :)

Pravila su standardna, evo ih jos 1-nom :

Ogranicenja itema :

-1 necro po timu

-2 dagon po timu

-2 meka po timu

-2 eula po timu

-2 ginsa po timu

-1 refresher po timu

Zabranjeno poolovanje, dozvoljena razmena ringova, maski i slicnih itema za regeneraciju healtha/ mane. Ako nekome ko ima void

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo prijavljujem ekipu - SBS (Strength beyond strength)

1)Sauron

2)Abaddon

3)Kakarrot

4)InaCCessible

5)Cufta/Vuk

Svidja mi se predlog za LM po grupma,predlazem polu finale na dve dobijene Team Pick, Finale TP na tri dobijene.

Kontakt Abaddon (Predrag Jaric) - 064 471 60 59

Jedno pitanje; da li se igra -LMAP ili sam lm, posto nema smisla da se igra samo lm, jer mozez da biras sam tvoju stranu (niko ne moze da ti uzme tvog heroja, samo bez veze gubis gold i vreme)

Zato predlazem da se igra -lmap tako je najveci balans.

Edited by InaCCessible
Link to comment
Share on other sites

LM kolko ja razumem podrazumeva da mozes da biras i scourge i sent. heroje. Tj nisam cuo za LMAP. Znaci da, moci ce da se ibira i sent i scourge.

Takodje nema poente da se igra na 3 dobijene (prvi put cujem) jer to bi znacilo u najgorem slucaju 5 meceva u finalu.

Ne verujem da ce iko pristati na finale koje traje 8 sati :)

Poz

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Prijavljujem ekipu DEDA - (Zar je potrebno objasnjenje? Sta znaci Deus - Bog, Pa DEDA je DEDA majku mu njegovu! [8D] ) [:D]

1-jester

2-bloshet

3-FatBoySlim

4-dj_Rash

5-cHooPee

Kontakt:

- jester (Bojan) - 064/174-88-01

- bloshet(Vuk) - 064/307-40-98

- Mi smo za LM (ne -lmap) i bo3 je extra.

P.S.Ozbiljni smo sto se tice prijavljivanja bez obzira sto nam se klan zove DEDA! Pozdrav [8D]

@f4ts0 Zar bo3 nije Best Of 3?! Fazon zar se ne igra na 2 dobijene tj. max 3 partije [?][?][?]

Edited by Neltharion
Link to comment
Share on other sites

Khm, bo3 = najbolji od 3 partije, stim sto ako jedna strana dobije 2 partije za redom, koja je poenta igranja 3ce :), bo2 je retardiran, zato sto se igraju samo 2 partije :), bo5 bi bio na 3 dobijene partije.

Napomena:

Ja menjam ime ekipe iz GI4L u GI5L (Ghost i 5 likova), nash lineup predstavljam Ja (Ghost), sa josh 5 likova, cija ce imena i nickovi ostati nepoznati do dana turnira iz samo njima poznatih razloga.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ja moram da ubacim spam...prostom logikom dolazimo do zakljuccka da je bo2 logicki nemoguc. jer ako je 1-1 onda nema bo2.

znaci pod bo3 se podrazumeva "na 2 dobijene"

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni samo nije jasno zasto ce se igrati -ap koji neverovatno smrdi...Ako se vecina ekipa slaze sa tim da se igra -ap onda ok,ali bilo bi bolje da svaka ekipa kad se prijavljivala da predlog koji mod da se igra.kod ap moda npr jedna ekipa se dogovori koje heroje da bira,napravi neki dobar kombo i 2-3 ta heroja bira protivnicka ekipa i onda se izbagujes oko pikovanja,ne znas sta da biras a imas samo 20 sekundi.Po meni je uvek bio najbolji team pick tj. -lm kao sto se igra u CAL ligi.Bilo bi najbolje da se sutra pre pocetka dogovorimo za mod...

U originalnom postu pise da ce se igrati -lm a posle grupa ce biti bo3 -lm ili -tr,tako da ako je moguce da se edituje taj post i da se napise zvanicni mod koji ce se igrati znaci -lmap ili -lm i posle grupa dal ce biti taj team random ili sta....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...