Jump to content

Naxx


Kemp.

Recommended Posts

Ajd' da pitam...ko ima najbolji progres, PvE wise, na Haomi?

Gde igra Boki, poshto sam chuo da se Draken rasturio?

No more nexus ima najbolji progres. Mislim da su ubili 5 komada. To je ex Noctum sa nesto ljudi iz ex Future-a. Boki je sada u Revelation-u. Nov guild nastao od ljudi iz raznih starih guildova. Dobri su... Mi u HyS-u od kako je Nef ubijen krenuli polako da cistimo AQ. Pa videcemo , mozda i Nax. krene uskoro...

Link to comment
Share on other sites

Aj da ponovim pitanje(za one koji su ubili nesto tamo)

Kolko dana raidujete Naxx cisto? Jel ste imali neki priority da se warriori obuku prvo, tj da dobiju 4 set bonus?

Samo Naxx raid-ujemo, a slobodan dan imamo petkom i subotom. Imali smo kao neki prioritet za warrior-e ali sada su kao "dovoljno" obuceni tako da ide sve prema DKP-u [:(]

Link to comment
Share on other sites

I mi smo odlucili da prva 3 warriora dobiju po 4 itema iz seta zbog bonusa, tako da mi roguovi cekamo njih :)

Mi smo krenuli pre neki dan ozbiljnije u naxx, evo bice od septembra full raidova i 4 day naxx nadam se. Ubili smo Anuba 3 puta , cak jednom sa 37 ljudi, lagan je.

Al jednostavno moramo da obucemo dosta ljudi sa bwl/aq itemima, dosta starih je quitovalo, pa aj jovo nanovo.

Al cinjenica je da me impresioniraju guildovi koji su nesto uradili u naxxu pogotovo preko leta, kad su generalno svi na odmorima itd...

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...