Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma ne bojim se ja tebe, ali Sadness-a ... [:D][:D]

EDIT: lex-a nisam nikad smatrao za skill igracha, vec za gankera najgoreg...On je mene jurio 40 minuta po blasted landsu i gankovao kad sam bio 53 lvl.Onda doshao ortak hunter pocheo da ga ubija.Lex casts bubble.Lex Hearthstones to his lovely home Ironforge.Pizda [:D][:D]

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

sadness aka imba ... a veruj mi lex je dobar igrac ... nije dobar kao ja ali je dobar ;)

Pazi, ubio sam hiljade magova na istu foru...Ali sadness mi je objasnio shta je mag u odnosu na warriora.8 puta za redom se namerno zalecem na njega 1vs1 u ab-u.I 8 puta me lik ubija.Odma ga /w na irc-u i odtad smo gotivni [:D][:D] . Prichao sam sa njim dosta.Sto puta ga vidim i ono /hug.Znachi lik ima skilla.

Ne znam koliko ce vam biti pametno da igrate 2xpala, onaj novi dispel od priesta me plashi [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Kada me neko healuje dobijam 10 % mane od toga koliko me neko izlechio ..

Znachi ja ishilujem njega za recimo 3.5k ne critical od dobije 10 % mane od heala tj dobije 350 mane . Onda on mene ishiluje na istu foru ja dobijam ... pasivni skill , npr kao ono kod rogueova da gube manje hpa kada padnu .. bice bolesna fora .

A sto se tiche mass dispela zaista to nece biti nikakav problem , najverovatnije necu ni koristiti ds nego avenging wraith 30 % vishe dmg + ionako imamo 30 % chance da se resistujemo na dispel :) , tj ako i budem koristio divine shield koristicu ga kao ultimativni dispel , recimo warlock me fearuje ja upalim ds da skinem dotove i fear i dotrchim do njega iako mi nije skinuo ni 10 % hpa + 2 paladina jedan ukljuci bubble ti dispelujesh drugi ukljuci bubble i sredi stvar pa onda opet dispel je 1.5 sec cast 2 paladina = 4 stuna = 24 sec stun i povrh svega toga mozesh da uzmesh imp divine shield da udarash dok si pod divine shieldom sa normalnom brzinom a ne da imash onaj attack speed penalty tako da ce biti vishe ofanzivan spell a ne kao pre za healovanje samo . I na kraju naravno sa svim tim mozesh da uzmesh reckoning , praktichno kada god ti nesto udari crit pali ti se buff na 8 sec udarash 2 puta a ne jednom . Kako sada taj novi reckoning ima potencijal da bude imba to je strashno , koliko stvari moze samo da te criticaluje , recimo hunterovi petovi / warlockovi petovi + rogue + blablabla 1000 % stvari praktichno non stop cesh da idesh okolo sa buffom da udarash 2 puta instant sa nekim debelim 2 handerom i josh kada procuju 2 x seal of commanda to ima potencijal da 1 shotuje prosecne warriore :)

itd sve u svemu dobro je sto blizzard fino buffovao sve ostalo sto je mogao a nerfovao divine shield sada mnogo manje zavisimo od istog , tj bice mnogo manje zavistan od divine shielda :)

dakle imam 5 talent buildova na umu ... 3 za pvp , 1 za tanking ( verovali ili ne paladin ce da pravi najveci agro kako stvari stoje ako nekog zanima mogu i da objasnim kako ^^ , naravno nikad nece preci wariora , ali bice dobar tank ne kao sad ) i jedan za healing .

pvp1 ovaj sto sam gore opisivao :) http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...510003310531000

pvp2 neki hybrid pvp build http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...510003310531150

pvp3 varijacija prvog na temu fanaticizam vs reckoning http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...510003310531250

tanking http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000 ovo ce stvarno da bude imba za tanking , kao sto rekoh sigurno ce da bude bolji tank od bilo kog druida jer iz njegovih novih telenata i spellova vidi se da nisu dobili nista za tankovanje skoro vec ce biti mnogo vishe healing orjentisan , dok pala je dobio mnogo vishe za tanking i nista za healing , mada war ce da bude i dalje najbolji ne zbog agroa koji pravi vec zbog tih unikatnih osobija kao sto je shield wall shield block revange ... etc

healing http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000

kao sto vidish extremno sam smoren pa sam sve ovo ispisao nizasta , ali eto cisto da zapodenem raspravu ... wtb raids :(

mark my words :)

---------------------------

elem da sadness je kako sam uvek govorio top 3 pvp mage na serveru .. i naravno koristi 30 fire 21 arcane , moj spec ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Btw sto se tiche warriora , ako odesh za pvp bilo sta sem endless rage totalni noob si i imba da te bijem ;)))))))

koliko god ljudi bili glupi i neshvatali koliko je to ustvari imba skill endelss rage > deathwish za pvp .

edit : btw jebote te bog sto si fensi lepe ove nove ikonice pojebo ih zive ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sigurno ce da bude bolji tank od bilo kog druida jer iz njegovih novih telenata i spellova vidi se da nisu dobili nista za tankovanje

Lacerates the enemy target, making them bleed for 155 damage over 15 sec and causing a high amount of threat. This effect stacks up to 5 times on the same target.

Nisi lepo pročitao. Svidja mi se

Link to comment
Share on other sites

Da ali to je sve sto su druidi dobili za tankovanje ... paladinima su resili sve probleme sto se tiche taunta koji ima 40 yards range 15 sec cooldown sada ima praktichno beskonachno mane dok god healuju paladina i jedno 4-5 novih tanking talenata + seal of vengance + consecration base spell itd itd ...

dakle druidi su dobili taj jedan spell i jedan tanking talent a pala je dobio

3 tanking spella i 5 tanking talenata ... i povrh svega toga celo protection stablo ce da funkcionish kako bi trebalo jer je reshen problem mane :)

dok paladin npr nije dobio nijedan healing spell a druid je dobio healing spell i imba moonkina , tako da ono ... paladin ce da bude melee hibrid dok ce druid da bude vishe healing / spell caster hibrid i shaman ce da bude dmg hibrid sa mogucnosti heala ... naravno svako moze da se specije u bilo sta ali od 3 hibrida u igri druid = najbolji za healovane shaman = najbolji za dmg pala = najbolji za tanking .. kako stvari stoje tako je .

-----------------------------------------------------

A evo i zasto ce pala da pravi najveci threat .

Imash na sebi buffovan 96 % more threat od holy dmg buff (30 min buff ) i pod pretpostavkom da na celom raidu si buffovao salvation ( - 30 threat svima ) to je vec ogromna razlika na pocetku .

Pulovanje :

Bacish avenging wraith na sebe ( 30 % vishe dmg za 20 sec nisam to ni u jednu brojku posle ovoga uvrstio naravno nisu ukljuceni ni critovi ni missovi i sve je holy tako da sve id na 96 % vishe threata !!! )

Bacish holy shield 700 base holy dmg 30 yard range + meta dazovana

Kada mob pridje na 10 yardi bacash Judgement of Rightesnes = 500-650 dmg

Seal of Vengance = 600 dmg over 12 sec , dakle dot koji ga non stop tuche ( 50 % shanse da procuje )

Holy shield = 30 % shanse da izblokirash napad i nansesesh 185 holy dmg koji dodaje josh 35 bonus threata

svaki put kada izblokirash napad ne vezano za holy sheild vracash 55 holy dmga

Retribution aura novi rank 40 holy dmg svaki put kada te udari mob !

Consecration 70-100 DPS

Judge of vengance svakih 8 sec za dodatnih 500 dmg

+beli dmg

ovo gore sve traje 10-12 sec

negde oko 2k cistog holy dmga + 30 % na to + 96 % threat + uvrstish smanjivanje 30 threata na ceo raid , nema sanse da ovo moze bilo ko da dostigne + 40 yardi taunt , dakle iako neki idiot mag uradi ap + pom + puro i udari critical pre nego sto ja i pulujem moba bacam na njega koji je 40 yardi daleko taunt i vracam do 3 moba na mene , i tako svakih 15 sec .

I onda ponovi sve ovo

u ovo nije uracunato 30 % veci dmg na sve + random procovi , npr 10 % shanse da kada te mob udari poveca ti shansu da blokirash napad za dodatnih 30 % , to ne samo da spashava zivot vec i nanosi onih 55 ( +30 % + 96 threat ) holy dmg svaki put kada izblokirash + ako te sluchajno criticaluje procuje se reckoning = 2 x vishe agroa od seala i napada jer udaram 2 puta vishe .

--------------------------------------------------

+ kroz talente

kada sam ispod 20 % hpa 50 % manje dmga primam , sa bc epicima svaki pala ce moci lako da ima 10 k hpa = super talent

+talenti da manje mashim i manje glancing blowsa da imam na bosove

+ blessing koji vraca 55 holy dmg kada izblokiram + smanjuje 80 dmg od svih napada nebitno dali su magic iii phisical

+ parry + imba block koji samo korz talente moze da se odrzava na 60 %

+ holy shield iako nekako izgubish agro boss ti redukuje ili sta god imash 1 sec cast time spell sa 30 yardi range koji nanosi 700 holy dmg super stvar

blablabla

--------------------------------------

Naravno sve ostaje na blizzardu i itemima ... ako ne budi stavljali na iteme + defence i mana regen tj pravili opremu za tankovanje onda je sve beskorisno , ali valjda nisu toliki debili .

Naravno prediti paladina sa druidom u healovanju je glupo sada , jedina prednost je sto ne mora da menja forme da vi radio razlichite stvari ali i to je umanjeno .

Sve u svemu svidja mi se sta je blizzard za sada uradio . Bice jako zanimljivo tankovati sa palom posto ima toliko toga da se radi i baca dosta spelova itd <3 mass fun = no life

idem da spavam sada jebo me bog ludi

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da ali to je sve sto su druidi dobili za tankovanje ... paladinima su resili sve probleme sto se tiche taunta koji ima 40 yards range 15 sec cooldown sada ima praktichno beskonachno mane dok god healuju paladina i jedno 4-5 novih tanking talenata + seal of vengance + consecration base spell itd itd ...

dakle druidi su dobili taj jedan spell i jedan tanking talent a pala je dobio

3 tanking spella i 5 tanking talenata ... i povrh svega toga celo protection stablo ce da funkcionish kako bi trebalo jer je reshen problem mane :)

dok paladin npr nije dobio nijedan healing spell a druid je dobio healing spell i imba moonkina , tako da ono ... paladin ce da bude melee hibrid dok ce druid da bude vishe healing / spell caster hibrid i shaman ce da bude dmg hibrid sa mogucnosti heala ... naravno svako moze da se specije u bilo sta ali od 3 hibrida u igri druid = najbolji za healovane shaman = najbolji za dmg pala = najbolji za tanking .. kako stvari stoje tako je .

-----------------------------------------------------

A evo i zasto ce pala da pravi najveci threat .

Imash na sebi buffovan 96 % more threat od holy dmg buff (30 min buff ) i pod pretpostavkom da na celom raidu si buffovao salvation ( - 30 threat svima ) to je vec ogromna razlika na pocetku .

Pulovanje :

Bacish avenging wraith na sebe ( 30 % vishe dmg za 20 sec nisam to ni u jednu brojku posle ovoga uvrstio naravno nisu ukljuceni ni critovi ni missovi i sve je holy tako da sve id na 96 % vishe threata !!! )

Bacish holy shield 700 base holy dmg 30 yard range + meta dazovana

Kada mob pridje na 10 yardi bacash Judgement of Rightesnes = 500-650 dmg

Seal of Vengance = 600 dmg over 12 sec , dakle dot koji ga non stop tuche ( 50 % shanse da procuje )

Holy shield = 30 % shanse da izblokirash napad i nansesesh 185 holy dmg koji dodaje josh 35 bonus threata

svaki put kada izblokirash napad ne vezano za holy sheild vracash 55 holy dmga

Retribution aura novi rank 40 holy dmg svaki put kada te udari mob !

Consecration 70-100 DPS

Judge of vengance svakih 8 sec za dodatnih 500 dmg

+beli dmg

ovo gore sve traje 10-12 sec

negde oko 2k cistog holy dmga + 30 % na to + 96 % threat + uvrstish smanjivanje 30 threata na ceo raid , nema sanse da ovo moze bilo ko da dostigne + 40 yardi taunt , dakle iako neki idiot mag uradi ap + pom + puro i udari critical pre nego sto ja i pulujem moba bacam na njega koji je 40 yardi daleko taunt i vracam do 3 moba na mene , i tako svakih 15 sec .

I onda ponovi sve ovo

u ovo nije uracunato 30 % veci dmg na sve + random procovi , npr 10 % shanse da kada te mob udari poveca ti shansu da blokirash napad za dodatnih 30 % , to ne samo da spashava zivot vec i nanosi onih 55 ( +30 % + 96 threat ) holy dmg svaki put kada izblokirash + ako te sluchajno criticaluje procuje se reckoning = 2 x vishe agroa od seala i napada jer udaram 2 puta vishe .

--------------------------------------------------

+ kroz talente

kada sam ispod 20 % hpa 50 % manje dmga primam , sa bc epicima svaki pala ce moci lako da ima 10 k hpa = super talent

+talenti da manje mashim i manje glancing blowsa da imam na bosove

+ blessing koji vraca 55 holy dmg kada izblokiram + smanjuje 80 dmg od svih napada nebitno dali su magic iii phisical

+ parry + imba block koji samo korz talente moze da se odrzava na 60 %

+ holy shield iako nekako izgubish agro boss ti redukuje ili sta god imash 1 sec cast time spell sa 30 yardi range koji nanosi 700 holy dmg super stvar

blablabla

--------------------------------------

Naravno sve ostaje na blizzardu i itemima ... ako ne budi stavljali na iteme + defence i mana regen tj pravili opremu za tankovanje onda je sve beskorisno , ali valjda nisu toliki debili .

Naravno prediti paladina sa druidom u healovanju je glupo sada , jedina prednost je sto ne mora da menja forme da vi radio razlichite stvari ali i to je umanjeno .

Sve u svemu svidja mi se sta je blizzard za sada uradio . Bice jako zanimljivo tankovati sa palom posto ima toliko toga da se radi i baca dosta spelova itd <3 mass fun = no life

idem da spavam sada jebo me bog ludi

uz tvoju pricu zavolecu paladine [:p]

svaka chast za objasnjenje, kako te samo nije mrzelo

da pishesh i objasnjavash ovoliko [:D]

Link to comment
Share on other sites

zato kili nikada nece razumeti paladine lol :):):) mrzi me sada da trazim stormov post u kome pise "ja bih se pre ubio nego igrao loladina" :D :D :D

Tada sam bio glupi i zatupljeni mage / warlock , a tek posle sam shvatio koliko je pala dojaja klasa , tj najbolja klasa u igri :)

I naravno da necu da se ubijem , kako bi onda igrao palamudinku :)

btw kiligore ? are you fucking idiot ? naxx guild bre lol wraith blade > everything

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma nema to nikakve sanse da se igra zajedno pvp i pve

ja sam zato i izasso iz prethodnog guilda

jednostavno niko nije dovoljno hc da igra 15h dnevno pvp-a i onda da imas zelje da ides u instancu u raid od 5h ...

to moze samo ako imas 10 ljudi kao kinezi da ti igraju charactera i samo tako moze da se postigne

a i + sto mi se povrace od pvp-a i svega i sto nemam vise vremena da igram 20h dnevno

znaci mogu samo jedno da izaberem

ako udjem u pve guild moracu da farmujem gold , jos nature res itema

mnogo golda za potione i sranja i tako ta pve sranja i necu moci vise da kontrolisem pvpere u aljanci da pravim nedeljni honor cap and staff tako da sigurno necu moci da pratim pvpere u honoru kad izadjem iz guilda

:/

u svakom slucaju sam savio igricu [:D] 2 puta imam, 14 rank ili ownage pve sve je pew pew own pwn.

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...