Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

ja sam gledao film u kome blue opremljeni shaman bez ijednog buffa ili bio cega ne pada ispod 50 % mane a spamuje lighting bolt 5 minuta ...

nije koristio mana potione ... + je bio drenai shaman dakle dobro opremljen nije mogao biti .

Jedino ako ima (za sadasnje pojmove) jezivi +spell dmg (>600) i koristi LB rank7 i manje. Da li je moguce nabudziti cifru od +600 sa cloth/leather/mail itemima u rasponu 61-69?

BTW nezgodna stvar sa konzervacijom mane na ovaj nacin je smanjenje dpsa; elemental saman mora da koristi svoje najjace spellove da bi bio blizu ostalih castera po dmgu (napr 70-75% magovskog dps-a).

T4 set ce se uzimati u 5men instancama, koliko sam ja razumeo. generalno, 5men instance ce opet dobiti znacajno mesto u wowu, sto je svakako dobro.

Pazi nekada su i lightforge/elements/valor setovi bili imba :) Sta cemo posle 4-5 meseci TBC-a kad gilde krenu da raiduju iskljucivo 25-man instance?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@salac ... dakle ... koliko je tbc drugaciji od wowa ilustrovacu sto lik koji ima blood elf paladina na test serveru i ni jedan jedini epic ima 744 spell dmga ili ti oko 300 spell dmga vishe od mene koji sam sav u epicima .

Prodji kroz forume videces samane na lvl 70 sa blue /random epic opremom sa 900 spell dmga 120 mana / 5 sec itd . Dakle o tome vishe nema price ... gledao sam filmove i video svojim ocima .

evo dokaz ... dakle lik je sav u PLAVOJ OPREMI ... to je blood elf jbt on je trebao da izleveluje lika prvo do lvl 70 ... dakle nije sigurno igrao nesto preterano puno ... I TO JE PALADIN , PLATE ITEMI ...

paladinownswl8.jpg

@primevil ... tier 4 set je ono sto je sada ZG set ... tier 5 set je ono sto je sada tier 2 ... tier 6 set je vec najavljen i na netu imash neke ne zvanichne informacije o njemu .

e da ... btw belt mu je zeleni quest reward ima bolje statsove od judgement belta ...

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@salac ... dakle ... koliko je tbc drugaciji od wowa ilustrovacu sto lik koji ima blood elf paladina na test serveru i ni jedan jedini epic ima 744 spell dmga ili ti oko 300 spell dmga vishe od mene koji sam sav u epicima .

Prodji kroz forume videces samane na lvl 70 sa blue /random epic opremom sa 900 spell dmga 120 mana / 5 sec itd . Dakle o tome vishe nema price ... gledao sam filmove i video svojim ocima .

Ma super, samo sto ce i ostali dps casteri da se nabudze jos grdje :)

Stize TBC pa cemo da vidimo, ja ostajem skeptican.

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

@salac zato i jesi shaman ... lepo uzmesh paladina i budesh optimista celog zivota

@RavereN ovaj set koji ovaj paladin nosi je tier 3.5 set ... plavi set na foru valora lightforgea magistera itd ... a razbija ... dakle to je taj tip seta a ima bolesne statsove i plavi je cak sta vishe .

Tojest imash nove setove :

-tier 3.5 set = ono sto su sada tier 0.5 setovi ( inache ima bolje stats nego tier 2 sada )

-tier 4 set = u tbc ce da bude ono sto je zg / tier 1 set sada

-tier 5 set = u tbc ce da bude ono sto je tier 2 sada

-tier 6 set = u tbc ce da bude ono sto je tier 3 sada

Dakle ne govorim o statsovima nego kako ce se gledati ... dakle tier 3.5 jeste bolji od tier 2 sada ali kada budesh u TBC imao tier 3.5 to ce biti isto kao kada bi sada imao tier 0.5 ... dakle koliko je god on bolji sada nego tier 2 bice krsh opet u tbc :P

dakle i tier 2 ce biti krsh :P

Tek kada krenesh da dobijash tier 5 onda cesh biti baja . Btw tier 5 statistike i ceo set josh uvek nije zavrshen kao ni bonusi dok se tier 4 smatra zavrshenim , tako da za tier 5 ocekujte debele buffove . Tier 5 ce da ispada samo u 25 man instancama , dok tier 4 ispada u vishe instanci , 3 dela ja mislim da padaju u karazhanu ostalo u nekim drugim instancama . Tier 6 ce da ispada u black templeu koliko sam ja nachuo , ali to ne mora da bude tachno .

@ L'Italiano ma samo provali Judgemnet of rightesness HIT ! rofl . Meni je to nekad critovalo 600 dmg max sa 400 spell dmga rofl koliko su dobudzili skill ... da ne govorim sto nije ukljucio na ovom filmu 30 % vishe dmga od avengers wraitha ili ti pala berserkering spell :P

@ Killigor ... juche sam video paladina blood elfa iz DNT 26 000 hp ... dodushe mislim da ima par delova tier 4 i krsh random epica ... potrazi na paladin forumima ako te zanima :P .

Btw warriori ce se voditi u raidove zbog jednog razloga ... commanding shout ftw !

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Hall of Fame plx : http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...50649&sid=1

btw , na onoj slichtzi gore , koji font koristi ovaj lik , ako neko zna.

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

mislim da bi bilo genijalno da guildovi jednostavno prestanu da vode non-hybrid klase u raidove, zato sto su hybridi toliko dobili da je to jednostavno sramota. sa stormom sam o ovome vec pricao ali evo - sto se tice generisanja aggroa, to se kod paladina ne povecava sa kvalitetom opreme, a kod paladina se povecava. feral druidi sada biju ko ludi, melee shamani, retri paladini, paladinima je poboljsan tanking drasticno, drvo umesto priesta, etc...

mozda ovo zvuci suvise ogorceno(nije, prestao sam da igram :P) ali koliko ja mogu da vidim, sve ostale klase nisu dobile kao jedna hybrid klasa. znam da sada verovatno zvucim kao killygor, ali jbg, i ja mogu biti kucka ponekad [;)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...