Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

perune vuces me za jezik :)

ukratko

ako igrate zbog ljudi i srba na haomi onda je ok i potpuno je nebitno da li je to haoma ili ne

ako igrate zbog uspeha u igri , nekog progresa u pve-u ili high rank pvp

onda je haomarush trenutno tesko govno

sto znaci da ako je vama koji tu igrate ok onda sto se potresas kad neko spomene haomu

ti si srecan cuti i igraj i ne obracaj paznju sta pricaju ljudi zar ne :)

btw , po drugi put ,

jel neko ima problema da se uloguje na wow forume oficijalne posto 100% dobro pisem sve i ne radi

to sam imao trip i ranije pre ovog updatea pa mi je proradilo posle nekog vremena ni iz chega

1. Srecan sam i cutim i igram, ali mi smeta sto se odvracaju ljudi sa servera koji je skroz OK, i usmeravaju negde gde ce 3X teze uci u neki dobar guild.

2. Igram zbog ljudi naravno, ali i PvE progresa. Lepse mi je da ostanem u jednom guildu i napredujem sa njima, nego da krecem sa pet likova i pokusavam da uletim u guild koji ce mi servirati sve gotovo. btw, BWL cistimo za 3 sata i deset min, Huhuran pada ove nedelje, poceli smo Naxx lagano, imamo nekoliko full t2 likova u guildu...svaka cast onima koji su dogurali dalje, ali nema ih bas previse.

Link to comment
Share on other sites

wtf

svaki dan sve vise ljudi kenja kako burning crusade izlazi na foru za mesec dana ili tako nesto

jel negde nesto pise ili se proseravaju ljudi

uopste ne zelim da sutra izadje bc

2 guild na svetu ubila zadnjeg bossa u naxxu

pored 100k ostalih guildova koji su tek npr poceli naxx

a tu se nesto najavljuje exapnzija

wtf nema sanse da blizz sebe zajebe i izbaci bc za mesec /dva

dok se ljudi ne izigraju sa naxxom i aq om o_O

i jos jedna stvar

kakva su to sranja u novom patchu za kupovinu mounta da ce biti da ces na foru placati 700g za riding skill a epic mount kosta 100g o_O

@painintheass

njihova je verovatno na nemachkom , kao sto sve proizvode prevode na svoj jezik zato sto im narod ne sposoban da slusa engleski i cita prevod

Link to comment
Share on other sites

kili brate iskuliraj igru 45 minuta u toku dana i prosurfuj malo netom...

znachi BC closed beta treba da pocne krajem septembra/pochetkom oktobra, a sama igra treba da dodje u prodavnice krajem novembra/pocetkom decembra (imperativ je na 10om decembru, 14 dana pre bozhitja mora da bude out zbog kupovine koja luduje u tom periodu)

e sad koliko je to vremena za balans ostaje da se vidi...ali i za to ih zabple imaju pecheve

takodje, danas 2 gilda u svetu kolju kela, za mesec dana to ce biti biti 10-20 gildova, za 3 ipo meseca (kad BC izlazi) klace ga desetine iljada ljudi, al bukvalno...

ono sto je mnogo, mnogo bitnije - BC nije tu zbog tebe, onoga sto sam ja bio i ostalih par stotina hiljada HC igracha u svetu, BC je tu da onih drugi 6.5 miliona ima sta da radi za sluchaj da se smore vajpovanja na proizvoljnom bosu u mc-u/bwl-u itd itd...ne svidja ti se? ko te shisha, blizz gleda svoj kesh, ti si nebitan =o))

Link to comment
Share on other sites

Da blizzard je rekao krajem godine ... a svi znamo blizzard je redovan sa izbacivanjem EXPANZIJA isto koliko zna da kasni sa izabacivanje cele igre ... tako da ono ja ocekujem krajem godine , naj kasnije u Januaru , mada lichno ne verujem da ce izbaciti posle bozicnih praznika jer se tada najbolje kupuje itd .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

usao sam prvi put na test server :) odigrao jedan duel i gg down server :<

odushevljen sam :>

igrao sam druida :S

ni sa rank 14 opremom i svi epixima ostalim nije ni za kurac LOL [:D]

uzeo sam pored toga orc warriora da vidim i ja kako je to cudo sa lepim machem :>

btw jel ima neko neka zanimljiva iskustva sa test realmom

jel se igraju neki raidovi nesto jel se desava :O?jel rade bg-ovi?

nisam upucen zaista prvi put sam sad video ovo

hm i jedno deblino pitanje

da bi usao na test realm jel svaki put treba da skinem ovaj shit neki od 2mb-a ili ima neki shortcut :>?

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...