Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jos Radman sada protiv Cavaliersa izblokira LeBrona prilicno dobro... naterao je komentatore da pricaju o tome citavih 3 minuta igre i 2 timeouta.

sports ilustrated je radmanovica uvrstio u najgoru defanzivnu petorku sastavljenu od startera u NBA

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sports ilustrated je radmanovica uvrstio u najgoru defanzivnu petorku sastavljenu od startera u NBA

pa ne vide prave vrednosti. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

klasichna srpska stvar, da je zvezda dobila, kurchio bi se Koroman ili tako neko, zato smo i kurac u fudbalu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma brate, svi su oni nabedjene zvezde, i kao neki igrachi, partizan je sad razbio zvezdu, pa su nasli momci da se kurce, dok su zvezdini usli u mech "to je partizan, zaostaju nam 12 bodova, umuvacemo im jedan gol, pa idemo na splavove". Nije ni cudo zasto imamo po jednog u ligi eufa koji ne prodje dalje, a ligu sampiona mozemo samo da sanjamo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cestitam navijacima partizana, strucnom stabu, i vecini igraca...

p.s. nije valjda bolid rekao ono sto pise u kuriru??? naprosto nisam poverovao... prva reakcija mi je bila: zasto mrtvi kurir lazira cak i sportske izjave??? :)))))

mi smo dobijali derbije i na minus 18... verovatno je tada bilo sramota da partizan osvoji titulu... :)

djukic ih je ocigledno dopingovao... nevidjeni napad samopouzdanja... gz djukicu... ali nije tesko biti fin... naravno decko verovatno nije nikad cuo za onu staru: u dobru se ne ponesi u zlu se ne ponizi... (mada ako cemo ruku na srce ne verujem ni da je koroman cuo za navedenu krilaticu :) )...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

klasichna srpska stvar, da je zvezda dobila, kurchio bi se Koroman ili tako neko, zato smo i kurac u fudbalu.

koroman se vec dovoljno pokazao svojim ponashanjem posle tekme proshlog kola, a i na terenu na derbiju... no dobro, i on je valjda nechim zaduzio ovu zemlju, pa mu se moze...

a smiljanic je zvuchao kao pantelinho u najboljim danima :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

klasichna srpska stvar, da je zvezda dobila, kurchio bi se Koroman ili tako neko, zato smo i kurac u fudbalu.

upravo!!!

cim sam dosao kuci posle derbija palim kanal kad ono sos i smiljanic u gro planu. slusam i ne verujem. u tom trenutku mi je doslo da pojedem tv. ali samo u tom trenutku, posle sam dosao u normalu posle svega sto se deilo tog dana i skontao sam da je to fudbaler. sve je jasno...

Link to comment
Share on other sites

Na konferenciji za novinare posle 128. "večitog derbija" mladi fudbaler Partizana Milan Smiljanić veoma oštro je napao Crvenu zvezdu, a potom i ušao u konflikt sa predstavnicima medija. Mladi reprezentativac izjavio je da Zvezda slobodno može da osvoji šampionsku titulu ukoliko je nije sramota, a na novinarsko pitanje zašto bi to bilo tako, prilično nekulturno je odgovorio: "Nemojte da me prekidate dok govorim."

- Meni je pobeda nad Zvezdom nešto što je sasvim normalno jer sam mislio da ćemo dobiti sa 5:0! Partizan je bio mnogo bolji, ali je Crvena zvezda imala dosta sreće - rekao je Smiljanić i dodao:

- Mi smo pokazali ko smo i šta smo, kao i da imamo karakter, a igrači Crvene zvezde slobodno mogu da osvoje titulu ako ih nije sramota. Ponizili smo ih, a rezultat je trebalo da bude 9:0. Ubeđen sam da nikada, dok budem igrao za Partizan, neću izgubiti od Zvezde.

Milan Smiljanić je polomio korner zastavicu, mahao upaljenom bakljom posle drugog gola i učestvovao u nekoliko koškanja, ali je iz svega izašao samo sa žutim kartonom

Edited by Tauruss
Link to comment
Share on other sites

kako su vas pokrali, strashno..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...