Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislio sam da tje se na derbiju teshko desiti neshto retardiranije od toga da je prenos prvog poluvremena na prvom, a drugog na drugom programu RTS-a, a onda je Rna zaboravio kojim sportom se bavi.. :D Kakav car jebote...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

najbolja je situacija pred pogodak zvezde.... nisam video koji retard prima loptu tako shto se ona odbija od njega na 2 metra, a onda lik shutira, dok kralj prati pogledom loptu :O a za prenos je lol, i ja sam se smejao dugo :))))

ahaha, opet tucha u tunelu :D

Link to comment
Share on other sites

samo cu reci da hvalim boga sto imate toliko retardirane odbrambene igrace da ja prosto nemam reci jbt...Bajic,Rnic,Lomic i kompanija...ne zna se ko je jebeno gluplji...realno Koroman je odigrao prvu dobru tekmu otkad je u Zvezdi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno pojavljivanje navijaca na utakmici, mislim na organizovano navijanje i slicno... zar vi ne bojkotujete jadransku?

koliko ih ima vise ni sami ne pamte shta bojkotuju a na shta navodno idu...

ne svidja nam se ulaz u Pioniru, mnogo strogi matori redari - bojkot.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ograniceni grobar?

decko ima poentu.

ali to je druga prica...

@fush

inache nisam mislio na navijache zvezde - ne znam kako si uspeo da dokucio da je to bila moja poenta.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Bitju slobodan da pretpostavim kako je 'fushi.ryuu' bio ironichan, te je zezao menadzhera shto zeza Grobare zbog 'hotju kakim netju kakim' bojkota, a njegovi rade to isto samo u ogledalu...

Naravno, mogutje je i da greshim. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Bitju slobodan da pretpostavim kako je 'fushi.ryuu' bio ironichan, te je zezao menadzhera shto zeza Grobare zbog 'hotju kakim netju kakim' bojkota, a njegovi rade to isto samo u ogledalu...

Naravno, mogutje je i da greshim. ;)

primer kako chovek ni od chega moze da napravi nesto :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znachi, koliko ovi ljudi nemaju srama...

Nakon one briljantne komedije kada je ceo upravni odbor kovertirao ostavke, a onda ih sam sebi odbio uz obrazlozhenje da su shvatili da ipak dobro rade posao, juche su se desile josh smeshnije stvari. :D

Nenad Bjekovitj je podneo ostavku na mesto sportskog direktora, ali je odmah postavljen na maltene bolju poziciju glavnog savetnika za sportska pitanja Djukitju i novom sportskom direktoru Ivanu Tomitju.

Od novog stadiona, naravno, nishta.

I dalje imamo 54 'igracha' pod ugovorom. Od toga mozhda 3 za kojih mogu da se zarade neke pare, a od preostalih 51 ne mozhe se natji 11 koji mogu da igraju...

I ono malo respekta shto smo imali kod protivnika sad smo izgubili serijom poraza.

Tuga. :(

Shto se kosharke tiche, izgleda da je Dule postao selektor Crne Gore... Novi trener sledetje sezone?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...