Jump to content

bla CPMA-VQ3-1v1 duel server?


OSP duel server zameniti sa CPMA??  

20 members have voted

  1. 1. OSP duel server zameniti sa CPMA??

    • da
      11
    • ne
      6
    • svejedno
      2
    • samo da vidim rezultate glasanja
      1


Recommended Posts

bla,.. cpl i jos par nekih CPMA-VQ3-1v1 turnira se pojavilo,.. obzirom da postoje 3 servera, nije problem prebaciti, recimo duel server, na CPMA...

interesuje me ima li interesovanja za time ili ne da ne smaram sa time..

btw bacio sam na ftp onaj Q3A The Legend CD.. iso fajl od 800mb sa demoima sa sa svih bitnih turnira

link za fajl je ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...d%20cd/q3tl.iso

link za txt sa sadrzajem cd-a je ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/de...legend%20cd.txt

i konachno link do fajla sa "istorijom" quake turnira ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/do...%20turnira.html

novo je i da postoji novi forum podrshke domacim serverima, i tu mozete naci sva uputstva i krekove za quake i ostale domace servere, adresa je http://www.serbiangamers.com/forum/

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

pa ideja ti je bila da im prebacis sbb duel server valjda:)

ja pricam za jedan od ona dva tdm servera a da ostavis duel

mada im ja ne bi dao nijedan:)

Au bre Boki pa nije to standardan CPMA nego CPMA sa osp(vq3) fizikom, znachi i dalje bi igrao obichan q3 samo shto bi ti za to trebao cpma i morao bi da preradish konfig ali bi zato imao manji ping, bolje bi mogao da podesish grafiku i hud, mvd demoi itd..

E i da li neko zna da li uopshte mozhe i kako da se u cpm promeni izgled shafta na normalan kao u vq3 poshto onaj iz cpma smara

Edited by Veske

Pa shta je ovo, pa ja ne volim JAJA!!!

Ali zato volim SAPUN!!!

Ma ne mogu da igram, smanjite tu klimu duva mi pravo u prste!!!

[c0mrad-]: Ma shta imam ja tu da je muvam. Para vrti gde burgija nece!!! Ma za 60e ima da se nadje shta hocesh!!!

-=T3h Fuse=-

Link to comment
Share on other sites

veske znam razliku:)

stvar je u tome da ne treba dirati osp servere zarad par ljudi koji su culi da je cpl ubacio q3 cpma vq3 za 2006 sezonu (tacnije polusezonu, tacnije par eventa i finale u dalasu) pa im se digo ku... da igraju cpma jer su sux u osp-u:)

uostalom ljudi su glasali za povratak Q3 misleci pri tom na q3 osp, a tek posle glasanja su ljudi iz cpl-a rekli da ce se igrati cpma ("The CPL has established an ongoing relationship with the CPMA developers") iako su iz cpma tima rekli da tek treba da srede neke stvari ("we'll be improving the spectator experience by adding VQ3 support to our MultiView GTV and demo technology")

a sto se tice samog cpma, jeste zabavan mod ali je daleko od e-sport moda kakav je osp, pogotovu za 1n1 (ko je reko spawn?:), kao i da svi ozbiljni q3 igraci imaju negativno misljenje o tom modu

elem cpma ce biti zabava par meseci i ne vidim razlog da se zbog nekih eventa koji se nas ni ne doticu (sem ako neko nije imao u planu da putuje u dalas) menjaju modovi na ova jedina 3 q3 servera u nasoj zemlji

a vi zr-ovci uzmite vise tu kablovsku, cujem da je stigla i u vase selo:)

izvinjavam se

zaboravih eunetov q3 server

znaci sveukupno 4

Link to comment
Share on other sites

veske znam razliku:)

stvar je u tome da ne treba dirati osp servere zarad par ljudi koji su culi da je cpl ubacio q3 cpma vq3 za 2006 sezonu (tacnije polusezonu, tacnije par eventa i finale u dalasu) pa im se digo ku... da igraju cpma jer su sux u osp-u:)

uostalom ljudi su glasali za povratak Q3 misleci pri tom na q3 osp, a tek posle glasanja su ljudi iz cpl-a rekli da ce se igrati cpma ("The CPL has established an ongoing relationship with the CPMA developers") iako su iz cpma tima rekli da tek treba da srede neke stvari ("we'll be improving the spectator experience by adding VQ3 support to our MultiView GTV and demo technology")

a sto se tice samog cpma, jeste zabavan mod ali je daleko od e-sport moda kakav je osp, pogotovu za 1n1 (ko je reko spawn?:), kao i da svi ozbiljni q3 igraci imaju negativno misljenje o tom modu

elem cpma ce biti zabava par meseci i ne vidim razlog da se zbog nekih eventa koji se nas ni ne doticu (sem ako neko nije imao u planu da putuje u dalas) menjaju modovi na ova jedina 3 q3 servera u nasoj zemlji

a vi zr-ovci uzmite vise tu kablovsku, cujem da je stigla i u vase selo:)

izvinjavam se

zaboravih eunetov q3 server

znaci sveukupno 4

zato i pokrecem temu, da vidim shta mislite :)

tdm #2 da prebacim pre nego duel only server??

hm..

ali tdm#2 uvek moze da se votuje na 1v1 po potrebi (tako da ostaju 2xosp server sa all modes i 1xcpma 1v1 samo) zar to nije logichnije?

enivej i ja sam protiv cpma i slazem se sa tobom u potpunosti da je osp bolji i da se cpma ne igra,..

ovo sa cpma serverom mi ce chini kao dobra ideja da drzimo korak sa strancima od pochetka, malo probudimo domace igrache i damo im neshto "novo", i dalje postoji verovatnoca da CPL progura i popularizuje cpma

(kao shto se desilo za q4max-om koji je standard za duel a totalno je djubre od moda, bar u odnosu na xbm, pa ga svi igraju za duele..)

okse, '''' bi igrali neki 4v4 tdm na CB tamo kad krene sezona?? (ja kouching narafno)

btw dignut je War

Edited by Niko

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

hehe ima jos dosta do sledece sezone, ko zna dal cemo biti zivi tada, a kamoli dal ce neko igrati kvejk

vidim da vise niko ne igra posle ispadanja sa cb-a, smorili ste se sta vec:)

mada mi nije jasno sto nismo igrali i nations cup, nije moguce da nam je promaklo

a inace ja i sima cemo igrati vince cup 2vs2 sledece nedelje, mada ko se sve prijavio, bice dobro ako nas ne operu sa 100 razlike:)

kuh3liga startuje za mesec dana, pa ako hocete da se skupimo za to da igramo javite da znam, posto me vec cimaju neki da igram za njih

Link to comment
Share on other sites

Evo malog CPL servera, postavljen je samo privremeno, pa ako bude dovoljno interesovanja onda cemo razmisliti o zameni nekog OSP servera za taj.

Ip adresa je: 82.117.194.235:27963

server je ogranichen na malo rama i svega 6 korisnika, mislim da ce biti dovoljno da isprobate CPMa..

Listu SBB servera za HLSW mozete preuzeti odavde:

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/pr...keepdsmile.sslf

uputstvo za HLSW:

http://www.serbiangamers.com/forum/viewtopic.php?t=94

potrebni fajlovi su:

instalacija cpma moda verzija 1.35

ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/modovi/Quake%20III%20Arena/cpma/cpma135-nomaps.zip
raspakovati u Quake III Arena direktorijumu tako da dobijete direktorijum cpma mape za cpm
ftp://sbbquake:sbbquake@82.117.194.235/mape/Quake%20III%20Arena/cpma-mappack-full.zip

raspakovati u Quake III Arena / baseq3 tako da se sve mape nalaze u baseq3

Sva ostala uputstva i informacije o serverima:

http://www.serbiangamers.com/forum/

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se nakacim na cpma server

C:\WINDOWS>ping 82.117.194.235:27963

Ping request could not find host 82.117.194.235:27963. Please check the name and

try again.

Pinging 82.117.194.235 with 32 bytes of data:

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=9ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=16ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=9ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=7ms TTL=58

Da nije na drugom portu?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja se nakacih, al mi onda ispisa connection interupted i zatrazi cd key !

edit: e'o ga zeroql skace po mapi :D. mene pusti par sekundi i onda izbaci :/

edit2: zero, aj daj i network setovanja :/

edit3: sve radi [^]

Edited by peja_

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se nakacim na cpma server

C:\WINDOWS>ping 82.117.194.235:27963

Ping request could not find host 82.117.194.235:27963. Please check the name and

try again.

Pinging 82.117.194.235 with 32 bytes of data:

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=9ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=16ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=9ms TTL=58

Reply from 82.117.194.235: bytes=32 time=7ms TTL=58

Da nije na drugom portu?

sa pingom mozes da pingujesh samo IP adrese a ne portove,.. portove mozes da probe-ujesh i to se radi drugom aplikacijom..ccc ;)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

-ovo je nesto najgluplje ikada..

-ja koji sam ljubitelj oba sranja i igrao sam oba sranja..

-ovo je sta god..

-ni cpm a ni osp..

-kao igram osp na cpm mapama...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

-ovo je nesto najgluplje ikada..

-ja koji sam ljubitelj oba sranja i igrao sam oba sranja..

-ovo je sta god..

-ni cpm a ni osp..

-kao igram osp na cpm mapama...

server je nameshten na VQ3 (osp) fiziku jer je CPL odabrao CPMA VQ3,..

ima vote pa promenite na CPM fiziku, chitao sam negde, i ako sam dobro shvatio, VQ3 ala osp je kretanje pod 125hz sa svim skokovima, dok CPM je pod 75hz tako da nema skakanja na rejl itd.

mada mi je to zvuchalo nelogichno, koliko znam cpm bi terebalo da ima brzu i bolju fiziku za skokove??

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...