Jump to content

ispovest war3 chiftena


Recommended Posts

Ispovest dva war3 chiftena

Posto smo skontali da se u poslednje vreme samo spominju neke knjige,resili smo i mi da napisemo nasu.

Pocetci autora:

Posle dugog posmatranja ristinog rada(virenja kroz prozor dok nidza igra) postali smo ovisni o igrici...

odlucili smo posle skole da upisemo fax resili smo da je best TFT ja sam se tek ove god upisao dok

lastman ima jos dva ispita i zavrsava ove god,tako da moze da se pici sa pro plejerima in the hope da ce

pobediti!!!

U faxu su ga naucili kad prilazis devojci prvo joj:"ti moras biti samnom" onda ona kaze:"kako to moram?"

ja:"pa moras inace te malo sabijem uz drvo pa mreze,hex,chain,wave,purge,link i na kraju ako ne pristane

bacam shild na mene..."

Al najlepse od svega u igrici je onaj dvoklik na kule ona mala je kurac ali velika samo sine i ode pola vojske

kakav filing tz tz ;0

Od kako smo nagovestili izlazak ove knjige stalno nam stizu mailovi od obozavalaca....pa smo odlucili da

odgovorima na neka pitanja....

====================

Pitanja i odgovori:

====================

P:Kad bi te ujeo vuk od farseer-a dali bi se rana zagnojila?!?!

O:Naravno da nebi,to su duhovni vukovi...

-P:ALI oni idu po mapi diraju one prljave kripove....

-O:Rekosmo duhovni vukovi ,NEMOZE se zagnojiti....

--P:Ali oni po mapi gaze po onoj krvi,prasini vide svasta...

--O:DUHOVNI my friend.... tz tz tz

P:Kad bi mk bacio cekic na kiflu i kad bi je ti pojeo dali bi ti se zeludac stanovao????

O:Na ovo pitanje postoji vise odgovora ako je kifla duhovna onda naravno nebih se stanovao,ali ako ti kifla

stanovana pre nego sto je ti pojedes stanovao bi ti se zeludac i ostao bih ukocen...

P:Ko je jaci mocni rendzeri ili nindza kornjace?

O:Na ovo nemozemo dati odgovor posto nema veze sa TFT-om ali mogli bi da postavimo neki topic

na rur-u pa da ljudi kazu sta misle ;0

P:Kako ono Rista sa dva vuka pa mal sjednom,mal s dve,pa skocis pa zakacis,pa ogrebes...?

O:expirience my friend expirience....

===================

Autori:

===================

boske(sin_mafije) mail:sin_mafije@yahoo.com

lastman(cule(cux(cule[imba))) mail:CuleknindzaVELIKI@yahoo.com

komentare i sugestije leave here or mail us

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

duhovni :))) ...nice :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kakav ti je ovo predgovor nista nisam skonto...al pitanja i odgovori su IMBA!!И да недавно сам открио цирилицу на рур-у па питам јел то смета некомм??? Е аде објавлјуј 2 део сто пре...

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam zashto, ali meni nishta nije smeshno ovde... I ne pamtim da ste vi ikad gledali Ristu u braveheartu... U stvari sIn je neshto i dolazio na quake, e sad da li je on drkao, pardon gledao dok Rista igra ne secam se... [:D]

Shalim se momci, ali meni nije smesho, valjda shto nikad nisam bio posebno zainteresovan za war..

Link to comment
Share on other sites

pazi druze dominuse ovo je zeza malo se covek zajebava a imash ti drugih foruma npr cs pa tamo pametuj i seri,odgledao sam sve ristine partije sto na netu quali zeze i nebitno, vi smaraci iz bh-a niko nije nista uradio sem coveka izuzev dobrih ljudi piske skrbic ...ostali u cs lacarak dominirao zbog foda bilo samo saginjanje a war niko nije tada igrao gledali ristu i nismo imali neta.sad imamo net ali nema cd-keyova dovoljno za sve pa delimo ko cigani i o5 niko nista ne moze

na ovu temu .

Link to comment
Share on other sites

sin i sad pika q3 ali narafno naucio je i war i gledao sam ristu kako igra milion puta u bravu....

mozda ti nije zanimljivo zato sto nikad nisi igrao war.... i da, da ne zaboravim

RISTA IS OUR HERO AND WE WILL ABEY TO HIM!!!!!!!!!

ako bude isao na wcg drzimo mu fige ,nedaj se risto idemo do kraja ;0

Link to comment
Share on other sites

So scared... Igrao sam ja momci war josh u multiplayeru, kada je rista tek uchio da igra od Ozima... Tako da, prvo saznajte neshto, pa prichajte... I ne lupaj gluposti lastmane... A jebeni key, dacu vam ja, meni je Rista dao, ali uopshte ne igram... Nadjite me na ircu, dobicete...

Link to comment
Share on other sites

Evo ovako sva ta pitanja je Smislio Gile matori sto njega niko ne spominje ...

Danas mi je pricao o Dead Coilu --- kaze da je Coil Mrtvachki Kalem , to ti je ono kad mrtvog undead -a nakalemis Mrtvim Kalemom ... Ovo je samo za Lastmana da mu bude lakse u knjizi 2 deo kad bude opisivao Coil !!!!! [:D]

A ovaj dominus pochinje da me nervira

Pocinje da glumi nesto neku qR.c.i.n.u.! [:(!]

....

Ej LastMan Sto nisi Spomenuo Ono pitanje Da li bi se Udavio kad bi te bacili U moonWell ??

Ili oni tvoji snovi kad si ti Na mrtvom Jarcu I imas plasht do zemlje ... trcis po lacarku i koljes archerice u Kosuljicama ..... [:p]

Cule evo pitacu sutra Gileta sta misli kako je nastao DeadKnight-ov Mrtav jarac ....

[?]

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] nije loshe, ali malo proshirite prichu : )))

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Pa evo batice radi se na tome pravi se vOlume 2 "Expanzija-Zamlacivanje Ili Potreba"

Bice Sutra ........................................ ocekuje se BooM BooM bOOm kako piske matori kaze [8D]

Edited by Pura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...