Jump to content

Primetio sam da...


exile

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma napushim ti ja to napusheno znanje stecheno napushavanjem po forumima napishitelju jedan !!!!!1111!11

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ono sto nedostaje ovom kvalitetnom prepucavanju imzedju sciona i mohija je definitivno interfrakcijska prozivka tipa "olololo glupi horashu" i "zomgrofl gej alijo"...momci..ono.. =o))

inache tema topica je kao "masa ljudi prestaje"...na sta smo zakljuchili da bash i nije tako....treba da oformimo chini se rehab topic za one sto ne igraju vishe ali nece da prestanu da prichaju ;o))

Link to comment
Share on other sites

treba da oformimo chini se rehab topic za one sto ne igraju vishe ali nece da prestanu da prichaju ;o))

ma jock samo dodjite na jedno WoW okupljanje gde samo 2x igraju WoW i dalje =)))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hahah to su bili svi pijani a neki od prisutnih su nekotj igrali wow pa st eim poturili da je to wow okupljanje...pravo wow okupljanje je ono sto su mohi imanda pravili ali nije bilo meant to be...all night blejazha na gajbi pored kompova...to je pravi wow gay power a ne vi u ugostiteljskim ustanovama ;oPP

a za rehab se ne shalim..kad bude preterana kolichina ljudi sa simptomima moracemo nesto da preduzmemo... =o)

Link to comment
Share on other sites

Brate mi smo to napravili :D bejah ja nekoliko puta u nsu kod leme mande glige i ekipe, a oni behu jedan vikend kod mene ono cirka bleja u subotu pa kuntanje u sardine formaciji i onda jutarnji nedeljni rejd uz burek i jogurt :D

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Sve vishe i vishe ljudi prestaju da igraju wow kod nas.

Kontam da je i u svetu tako.

Zasto se to deshava ?

Da li su ljudi konacno primetili da je igra pointless and repetative ? :)

Hmmm pa zar ochekujesh da ljudi igraju IGRU forever?

Uvek je bilo, uvek tje i biti.. kao i u svemu.. jedni odlaze, drugi dolaze.

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako

Evo bash sam skinuo PLAY! drugi broj i tamo lepo stoji world of warcraft najprodavanija igra proshlog meseca... i tako i je verovatno zadnjih pola godine na top 3 , otvaraju se novi realmovi novi sajtovi za prodaju golda , wow populacija defitnivno ima josh da raste , verovatno jeste rast sada malo opao , ali ce opet da explodira kada izadje u novembru expanzija pa josh dodje zima .. ih ha ha ;)

sta vishe reci :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...