Jump to content

Recommended Posts

e jebiga, mada isti kur, nema poente gledati

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e jebiga, mada isti kur, nema poente gledati

Hahaha koji si unmannered noob! [:D]

@miza: gj za one partije

...a nuclearman se zajebo...nije ni trebao da odustaje od tr-a, ja samo u toj situaciji odem po blizzard :P; aj sta bi ti u toj situaciji vs blizzarda? :)

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=45067

vs elfa 11-0 jbg o5 prvi loss [:)]

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=45068

nikad gore nisam odigrao mirror i usere me (priznajem) da se lik loshe tp-uje :D

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=45069

ovo isto mirror ...samo da panda nije ginuo toliko :(

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Ae vas 2je tisina, opet ce hajli da zatvori topic [:)]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

poz svim fanaticima Warcrafta. ovo su moji prvi komentari ovde pa mi mnogo toga nije jasno. za pocetak : igram wc vec 4 god ali stvarno se trudim zadnjih 2-3 meseca, ledder, netplay, hamachi, gg-c non stop profi replays...ceo fazon. Problemi: u mom gadu je Lan play vrlo siromasan , skoro da ne postoji i ta vrsta vezbe mi je uskracena zato sto svi nobovi ovde igraju dotu i cs jer igra kod nas umire ili sta je u pitanju??... Moja pitanja su sta se desava s igraom u srbiji, mnogo je lose krenulo u zadnje vreme pricam o tft, !!!!!Dajte neki server za hamachi da bude za nase igrace i da je tft da bacim neku normalnu partiju!!!!!!...

Znam da ovaj topic nije namenjem ovakvim pitanjima ali svi ostali se posecuju na po mesec dana (a i ovaj se pa "mnogo " posecuje).

A da i kad su kvalifikacije za nas sledeci WCG i gde se odrzavaju? Hvala u napred

This is 10% luck,20% Skill,15% Concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% Reason to remember my name!!

Link to comment
Share on other sites

poz svim fanaticima Warcrafta. ovo su moji prvi komentari ovde pa mi mnogo toga nije jasno. za pocetak : igram wc vec 4 god ali stvarno se trudim zadnjih 2-3 meseca, ledder, netplay, hamachi, gg-c non stop profi replays...ceo fazon. Problemi: u mom gadu je Lan play vrlo siromasan , skoro da ne postoji i ta vrsta vezbe mi je uskracena zato sto svi nobovi ovde igraju dotu i cs jer igra kod nas umire ili sta je u pitanju??... Moja pitanja su sta se desava s igraom u srbiji, mnogo je lose krenulo u zadnje vreme pricam o tft, !!!!!Dajte neki server za hamachi da bude za nase igrace i da je tft da bacim neku normalnu partiju!!!!!!...

Znam da ovaj topic nije namenjem ovakvim pitanjima ali svi ostali se posecuju na po mesec dana (a i ovaj se pa "mnogo " posecuje).

A da i kad su kvalifikacije za nas sledeci WCG i gde se odrzavaju? Hvala u napred

This is 10% luck,20% Skill,15% Concentrated power of will,5% pleasure,50% pain and 100% Reason to remember my name!!

ali LOL...

ako oces malo da se igras,evo sad ce ti ESWC, 2-og i 3-eg juna u beogradu,u klub ''Forum''..

Link to comment
Share on other sites

Wtf je hamachi [:D][:D] , a i iz kog si ti to grada, u bg-u je lan siromasan (nema ga), eswc 2-3 jun, imas na vrhu stranice link, bode u oci [|)]

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...