Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

ni meni, burzanovic igra kao drogiran

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebo vas Burza,ste se svi primili nakon njegovog gola Bezhaniji,odma svi poceli "THE STAR IS BORN"

:))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ponekad mnogo davi,ali zna ponesto..misim za zvezdu je car..bolji je od 90odsto ekipe..za perovica,trisovica i bugarina je izmislio fudbal

LOL bre...

Perovic je ODLICAN igrac...odlican centarsut,odlican prodor,solidan sut...

sta bi vise od igraca od koga se samo to i trazi?

@rev video sam te na basketu sa Brankom u parteru:))

OSISAJ SE BRE :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

haha, shto se ne javi ? smor bio basket, iscimo me bane i ja kao ajd, uzeo karte i tek posle skontam da je to veche i liga shampiona. vishe vremena sam proveo proveravajuci score preko telefona nego gledajuci tekmu :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nisam mogao da se javim,bio sam tu u kopu,relativno blizu,ali ipak daleko:))...

Anyway,neverovatno da smo o5 izgubili...a mene je najvise iznervirao aplauz nasim igracima na kraju tekme...

Izgubili su 6 derbija za redom,i da im tapsem...Pa mi da se skupimo ovde na ruru,pa mozemo da izgubimo 6 puta za redom,a da se borimo...ne verujem da bi bio problem...Fudbalere bi lincovali da se to njima dogodi...

Sve u svemu,u Pioniru,na parketu,nov neuspeh :((.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

o basketu ne vredi vishe prichati, bolje da kupimo ceo FMP, klub, salu i sl, nego da se muchimo [:D], jebo to

Dade ga Burza kralj, ae da ih sad pojebemo 2,3-0 tamo, a da ne ostane 1-0

<edit> slepci, 1-1 </edit>

<edit #2> dobro je, 2-1, titula itd. Btw grobari odlichan vam je kapiten, narochito u odbrani [:D]</edit>

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

1. poluvreme veoma lose navijanje,malo ko peva,malo ko ima zelju za bilo cim,atmosfera potpuno opustena,kao da je revijalna utakmica(sto je mozda i bilo:D )...Pocetkom drugog dela Shavija uzima stvar u svoje ruke,i pravi atmosferu kakva se ocekuje na severu...Veca raspevanost,usaglasenost...

U jednom trenutku pocinje da se skandira Zeki,sto je moj brat ciga naveo 2 posta iznad "Zeko ostani,Zeko ostani...",i tako jedno 5-10minuta...

Na severu u tom trenutku se lomi ograda koja odvaja jedan deo tribine,i baca se ograda na atletsku stazu...

Planirana je bila velika bakljada u 25. minutu drugog poluvremena,ali je ta bakljada podeljena na 2 dela,jer je pola ljudi greskom baklju upalilo neposredno posle 2. gola,a druga polovina ljudi u 25. minutu kako je i bilo planirano...Enivej,ok je i to proslo...

Kraj utakmice,prvi dolazi Trajkovic,koji se penje na sever,uzima megafon,i pocinje da peva "njega jebemo,njega karamo...",pristizu i ostali igraci,slavlje,skandiranje,pevanje...

JOS JEDNA POBEDA I TITULA... !!!!!!

Edited by x.Files ' LeSiN@r

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Za Trajkovica se odavno zna da je ljakse, ako si ga barem jednom video na TV-u da daje izjavu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Au,ne verujem za Trajkovica,ali osecam da se vecina ljudi sa tribine primila sto je to uradio. =/

A ono,sta znam,drago mi sto smo uzeli titulu,ali mi je smor sto znam da je to samo zato sto je Partizan ove sezone mnogo los a ne zato sto smo mi nesto dobri.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

sa kosova.

chini mi se da je bio najkvaliteniji derbi ove sezone (ne rachunam 4-2 gde je samo jedan tim igrao), bilo lepo vreme i sad mi pomalo zhao shto nisam ishao. al svejedno, valjda ce biti opet slavlja u finalu kupa. nemojte svi biti toliko kritichni, ipak koroman, burza, milijash i purke pochinju polako da pokazuju igre koje se od njih ochekuju, uz par kvalitetnih pojachanja prvenstveno u napadu i odbrani, dobrog trenera i kvalitetne pripreme mozhda i uspemo da se izborimo za kup uefa sledece sezone. samo molim boga da ovog djokica magarca prodaju negde u ukrajnu ili rusiju, ne mogu da ga smislim vishe...

Link to comment
Share on other sites

sa kosova.

chini mi se da je bio najkvaliteniji derbi ove sezone (ne rachunam 4-2 gde je samo jedan tim igrao), bilo lepo vreme i sad mi pomalo zhao shto nisam ishao. al svejedno, valjda ce biti opet slavlja u finalu kupa. nemojte svi biti toliko kritichni, ipak koroman, burza, milijash i purke pochinju polako da pokazuju igre koje se od njih ochekuju, uz par kvalitetnih pojachanja prvenstveno u napadu i odbrani, dobrog trenera i kvalitetne pripreme mozhda i uspemo da se izborimo za kup uefa sledece sezone. samo molim boga da ovog djokica magarca prodaju negde u ukrajnu ili rusiju, ne mogu da ga smislim vishe...

Koromanu se zavrshava pozajmica, Purke je vec vidjen za prodaju, mozda i Milijash, i opet ce biti kurac, dzabe se zanosimo..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma da pustimo Voshu, da groblje bude trece, to bi bilo do jaja [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...