Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa bojkotujemo NLB ligu, shta ti nije jasno? [:D]

Chekaj sad Kragujevac, zavrshnica kupa, pa cesh da vidish gde smo ;))

Jebote nisam imao pojma,vise sam pratio Partizan ove godine u basketu nego Zvezdu,a u uleb kupu koji sam pratio naravno nije bio bojkotovan,pa nisam imao pojma...

mada mislio sam da nismo toliki mentoli ko grobari,ali jbg,svi su izgleda isti...

Inace...ko nije znao,Gruja je "tr00" navijac...

OMG : - ///

:((((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

kako nije bacen c/p sa b92 vesti?? ;p

velika konkurencija u sredini dolaskom koromana, samo me zanima kako ce georgijev podneti klupu!!! joj sta bi da o da ga proteraju iz zvezde!!

Mozhda nisi primetio, ali Zvezdine vesti dajem sao sa oficijalnog sajta ;)

@Hell

Ti se shalish zar ne? Po chemu je sjajan? Nek se dokazhe...

Link to comment
Share on other sites

Pozvan je da igra za Bugarsku reprezentaciju npr.Onda dalje...ne moze da se dokaze kad igra sa shabanima tipa Djokic ili Basta cija jedina funkcija je trcanje uz aut liniju.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

au, ako je pozvan u reprezentaciju Bugarske, mora da je dobar, jeste kurac. Gledao sam ga minimum 5 puta uzivo, blagoje nije nikakav spec igrach..a chesto je znao i da zasere.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

debeljko potpisao za Grashopers...voleo bih da od tih para kupimo jednog veznjaka ko Djurovski...dzabe nama Milijas i Milovanovic kad obojica imaju samo prvu brzinu...takodje voleo bih da se proda Purovic i da se dovede bolji napadach za te pare...recimo Drulic :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gledao sam blagu u apatinu spor je ko kurac, a igra veznog. jedino sto zna da opizdi loptu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pozvan je da igra za Bugarsku reprezentaciju npr.Onda dalje...ne moze da se dokaze kad igra sa shabanima tipa Djokic ili Basta cija jedina funkcija je trcanje uz aut liniju.

blago je doveden samo zato sto u alavesu nije grejao ni klupu u B timu.

jos jedan u nizu koji je doveden samo da bi se prodao (sama igra u zvezdi mu dize cenu).

reci da je djokic los igrac je kao da si rekao da se sunce okrece oko zemlje. decko zna da postigne gol, e sada mozda je problem sto nema fensi frizuricu i ne juri kurve po spplavovima, da je tako da li bi bio onda dobar? mislim po tebi?

basta je imao svoje momente svojevremeno, ali nije to igrac za koga se moze reci da je nekvalitetan. posle povrede nikako da udje u formu.

Link to comment
Share on other sites

Djokic moze da daje hiljadu golova u domacem prvenstvu kad u Evropi nisam video nijednom da se okrenuo sa loptom ka golu...to ko Pjana(s tim sto je Pjana naravno velemajstor za ove danasnje napadache)da milion golova u ligi,5 na derbiju,a onda dodje Drulic i da 10golova u Evropi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne mozes da poredis igre u domacem prvenstvu i u evropi. kada si gledao djokica da igra evropu? protiv milana? ne mozes na osnovu par utakmica da sudis o njegovom umecu. pjana je imao dosta utakmica u evropi, igrao je duze u zvezdi. a i djokic nije mogao da dodje do izrazaja zbog zigica, na kog su, realno, sve lopte isle.

lesinar, to sto kazes mozda je i istina, ali ne mozes da kazes da decko ne zna.

Link to comment
Share on other sites

Manager ne seri leba ti,djokic je los igrac a to za frizure i splavove mi je skroz nejasno sta ti je znacilo.Gol protiv milana je bilo dodavanje matorog kostakurte koliko se secam,tako da to bas i nije za neko komentarisanje.Ja priznajem da sam malo preterao sto se tice Georgijeva ali iako nema brzinu mislim da bolje barata sa loptom od ostalih.E sad,imao on potencijala ili ne,to u nasoj ligi nece pokazati.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...