Jump to content

prodajem acc


Phobia

Recommended Posts

dakle, dva lvl60 lika, troll hunter na haomarushu i UD priest na xaviusu. hunta sam davno prestao da igram (ima bednu plavu opremu + engineering 300) a priest je dosta bolji, epic mount i nekoliko epica na sebi (alch/herb 300 sa svim receptima za pravljenje para).

mail je dmaravic@yahoo.com, pa ko je zainteresovan za detalje neka se javi

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

Pa zasto Dear :)) sto tako odjednom... ?

Jbg brate ajd gl sa prodajom i to,bilo je lepo dok smo grindali reputaciju :P

hebiga, voleo bih da imam 17 godina i ceo raspust za igranje pred sobom, ali imam 27, firmu i jos mnogo toga na vratu, tako da stvarno vise ne mogu...

ulogovacu se jos veceras da se pozdravim sa ostalim drugarima, a onda cekam penziju i neki virtual reality mmorpg [;)]

pozdravi protagonista ako ga ne vidim veceras!

Bolje 10 godina student, nego 10 godina penzioner!

Link to comment
Share on other sites

dakle, dva lvl60 lika, troll hunter na haomarushu i UD priest na xaviusu. hunta sam davno prestao da igram (ima bednu plavu opremu + engineering 300) a priest je dosta bolji, epic mount i nekoliko epica na sebi (alch/herb 300 sa svim receptima za pravljenje para).

mail je dmaravic@yahoo.com, pa ko je zainteresovan za detalje neka se javi

HAHAHAHAHAHAHAH! :D :D :D

Al` ce Dule da se napije :D

Konacno, bravo! :D

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Posto sam lichno MLovao neke od epica na njemu - eto ako kupi neko iskusan ovaj char ima ulaz u MC gildu sa ZGom na farmu i MCom full tier1 farm (vezbamo Domoa trenutno)

Poznajem opremu na priestu i znam bild koji je covek igrao tako da bilo ko sa par dana uigravanja ima da uziva sa njim...

Toliko od mene... (zao mi epica da idu u drugu gildu :DDD)

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Jebiga brate... nismo bili ko neki da imaju srece da udju u takav i takav gild na tom i tom serveru...

Otisli smo na nov server i napravili gild od pocetka od svega par ljudi... Hteli smo nas gild a ne da se pridruzimo nekome ko je sve vec uradio pre nas...

Mozes da se jezis koliko oces

headcutter[LR]

Joined: 7-February 01

Member No.: 1.320

Vs

killYg0r

Joined: 22-August 04

Member No.: 6.741

Da li ja treba da se najezim?

Zajebi 1337 varijante i postuj necij rad i trud... To sto si ubio Nefa na Haumu je sigurno lepo i bajno, ali i meni je bilo lepo na svima njima... a sada gild koji vodim vezba Majordomoa... ne stidim se da to kazem a ti se jezi koliko oces

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...