Jump to content

Legendarna cetvorka >.<


Silencer

Recommended Posts

jel TT pure srpski guild ili ima i stranaca?

Prema prvobitnim planovima zamisljen kao cist srpski guild, medjutim nakon mog izlaska iz LO masa stranaca je krenula za mnom tako da su se pridruzili Titty Twistersima, Anarion je ostao medju posledjima u prethodnom guildu.

Edited by gL::woo
23
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

He,he, drago mi je da je Mad konacno imao srece. Kad se setim samo koliko smo cekali 3 deo za njega jos u La Ondi...

Tabana cestitam i tebi, Imm koliko tebi fali?

Vidim da se u ova 2 meseca koliko sam odsutan mnogo toga izdesavalo. Zao mi je sto se TT raspao, mada da budem iskren i ocekivao sam to. Ja sam izgubio zelju za WOW-om onog dana kad smo izasli iz LO, i ono vreme sto sam proveo u TT je bilo iskljucivo zbog ljudi skojima sam igrao preko godinu dana. Daleko od toga da TT nije bio dobar guild, ali je bio osudjen na propast od samog pocetka.

BTW, ko jos igra na Frostmane-u od nasih?

Link to comment
Share on other sites

He,he, drago mi je da je Mad konacno imao srece. Kad se setim samo koliko smo cekali 3 deo za njega jos u La Ondi...

Tabana cestitam i tebi, Imm koliko tebi fali?

Vidim da se u ova 2 meseca koliko sam odsutan mnogo toga izdesavalo. Zao mi je sto se TT raspao, mada da budem iskren i ocekivao sam to. Ja sam izgubio zelju za WOW-om onog dana kad smo izasli iz LO, i ono vreme sto sam proveo u TT je bilo iskljucivo zbog ljudi skojima sam igrao preko godinu dana. Daleko od toga da TT nije bio dobar guild, ali je bio osudjen na propast od samog pocetka.

BTW, ko jos igra na Frostmane-u od nasih?

poz darp, ne igram wow vec duze vreme, dodjem online samo da pozdravim gnome, ostale manijake i to je to, inace fali mi jedan deo za mac. Skoro cela stara ekipa je ostala na frostmane, mada ne znam ko igra aktivno atm ,aka nisam u toku :P.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

O da :)

Bili smo jaki ko zemlja. Ne smem ni da pomislim sta bi tek bilo da imamo net kao nase kolege :)

Inace za ekipu sa Frostmane-a pozdrav. Ja sam prodao locka pre nekog vremena, ali razmisljam da za koji dan krenem huntera na novom acc, ali na hordi :) Za locka mi je trebalo godinu dana za full tier2, cenim da cu huntera tako da opremim za 3,4 meseca, ko zna :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...