Jump to content

Repovi, verzije, mape...


Recommended Posts

overkajnde,brate ako imas imalo mozga koristices deamon tools,vi bre ljudi ste neverovatno glupi,zadnjih godinu dana stalno neko pita 'de da nadje krek,a na tacni vam je servirano i objasnjeno kako i sta je bolje...ko vam dade warcraft u ruke.

Ne budi bezobrazan dete! Nisam pitao gde da nađem nego da li mi uop

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne bih da otvaram novi topic za ovo, pa da pitam ovde- dakle, hocu da autoapdejtujem na 1.20e, imam origina key u DT image, ali je poblem sto i je BNET gateway editor obrisao northrend i ostale kada sam ubacio pvpgn... znaci, treba mi adresa originalnih servera, ako bi neko bio ljubazan da ocita. tnx

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da otvaram novi topic za ovo, pa da pitam ovde- dakle, hocu da autoapdejtujem na 1.20e, imam origina key u DT image, ali je poblem sto i je BNET gateway editor obrisao northrend i ostale kada sam ubacio pvpgn... znaci, treba mi adresa originalnih servera, ako bi neko bio ljubazan da ocita. tnx

Obrishi pvpgn, pa ponovo instaliraj war. Nije mi jasno zashto i pored mogucnosti da igrash na oficijelnim serverima, ti igrash na raspalom pvpgn-u...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ne igram ja ni na jednom ni na drugom, samo zelim da updateujem igru, i da imam pvpgn, jer mi neki ortaci tamo igraju, pa ponekad odem zbog chata ili nekog cg-a... a trenutno nemam CD-ove, pa mi bas treba samo adresa originalnih servera-pa ko neko moze da ubaci bnet gatew. editor i ocita ih, bio bih zahvalan...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ne igram ja ni na jednom ni na drugom, samo zelim da updateujem igru, i da imam pvpgn, jer mi neki ortaci tamo igraju, pa ponekad odem zbog chata ili nekog cg-a... a trenutno nemam CD-ove, pa mi bas treba samo adresa originalnih servera-pa ko neko moze da ubaci bnet gatew. editor i ocita ih, bio bih zahvalan...

Pa ja i dalje mislim da necesh moci da igrash na originalnim serverima, zato shto imash pvpgn, a to ti ima isti efekat kao da si crackovao igru, bez obzira na originalan cd key...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Boze gluposti ,kakve crne veze ima pvpgn sa krekom ? To je samo gateway...naravno da koriscenje bilo kog gateway-a ne moze da ima isti efekat kao da si krekovao igricu,pa to bre nema veze jedno s' drugim...Evo pingov'o sam europe.battle.net i izbacio mi je ovu adresu :[213.248.106.202] ,pa ti probaj [:)]

:-)

Link to comment
Share on other sites

@ JungleBoy

Hmm, ne znam na shta ti mislish, ja znam da kad sam imao pvpgn loader, da blizzardovi serveri nisu hteli da mi rade...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

@firstborn: ne radi link

mozes u isto vreme igrat i na northu i na npr xpamu, lepo instaliras original sve do kraja, i onda instaliras onaj setup za xpam, koji ti napravi drugu TFT ikonicu i preko koje mozes uci na xpam, a preko standardne ulazis na north...

ne znam sada koji ti ip-ovi trebaju ja sam pogledao u bota i ovo su adrese:

europe.battle.net a ispod toga pise 213.248.106.200 probaj... to je za north

Kada hocu da spasim svaki replay, sve sto moram uradit je da upalim w3gmaster, nista vise ?

Link to comment
Share on other sites

@firstborn: ne radi link

mozes u isto vreme igrat i na northu i na npr xpamu, lepo instaliras original sve do kraja, i onda instaliras onaj setup za xpam, koji ti napravi drugu TFT ikonicu i preko koje mozes uci na xpam, a preko standardne ulazis na north...

ne znam sada koji ti ip-ovi trebaju ja sam pogledao u bota i ovo su adrese:

europe.battle.net a ispod toga pise 213.248.106.200 probaj... to je za north

Kada hocu da spasim svaki replay, sve sto moram uradit je da upalim w3gmaster, nista vise ?

Kako meni radi link... Ne znam, ja sam imao i pvpgn i xpam i oni su radili, ali blizzardovi serveri nisu...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Uneo sam tu adresu, Bullseye_So, ali ne znam jos i timezone:-) ukucao sam +0, i probao connect, i kaze mi da je key currently disabled (0) sta mu je sad to? uglavnom, hvala na pomoci, vidi jos samo koji je timezone za northrend...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...