Jump to content

novi patch


PrimEviL

Recommended Posts

1.restart kompa (uradio josh jutros )

2.pusti firewall da dopusti wow-u da pristupi net-u /ikljuci firewall (ne koristimo takve naprave :P )

3.net ti ne radi/provajder smara (net radi cim surfujem i pricam preko ventrila)

4.sjebao si komp virusima/spyware-ovima pa ti drka nesto (joq sve provereno)

5.sacekaj par sati (cekao 8 sati)

6.reinstal wow-a (uradjeno 2 puta)

7.reinstal windows-a (e jbg-a samo mi to fali)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(SRBIJA @ Jul 12 2006, 18:14)

2.pusti firewall da dopusti wow-u da pristupi net-u /ikljuci firewall (ne koristimo takve naprave :P )

...

4.sjebao si komp virusima/spyware-ovima pa ti drka nesto (joq sve provereno)

Ovo jednostavno ne ide jedno sa drugim.

jbg antiviruse instaliram samo kada mi trebaju znaci instaliram updatujem skeniram obrishem :))

Link to comment
Share on other sites

ko da ce to da pomogne kada su neko govno promenili [xx(] stoji mi connecting i onda disconect i cao

kao kazu proverite firewallove itd. a problem je negde kod njih , ono malo je nemoguce da sam do patcha igrao normalno i odjednom posle patcha problem je u meni :((

Link to comment
Share on other sites

Imam isti problem kao SRBIJA, posle patcha stoji 10 sekundi na "Connecting" i odmah disconnect. Koristim wireless ISP. Kada probam na dial up sve radi besprekorno, login, play, ali nije to to. Znaci nije do firewalla kako su napisali na tech support forumu. Ima li iko ideju kako da resim(o) problem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...