Jump to content

<3 BlizZard


cRuis3r

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo kazem da je paladin nub klasa

nikome nista licno ne govorim

ti nisi igrala paladina ne znam sto se pogadjas

znam da su svi nashi ljudi iz tog guilda paladini ,tvoji wow drugovi ali zaista nema potreba ni mene da svatas ozbiljno niti moji hate prema bilo chemu ...

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

da ok kapiram ovo kao upozorenje pred privremeni ban.

to razumem

e sad da objasnim

kao prvo ja se u rl ne ponasham nista drugacije nego ovde na forumu ,znaci ne dolazim ovde na forum da bi istresao neke frustracije koje ne smem u zivotu kao neki retard vec se jednostavno tako ponasham da uvek kazem svoje mishljenje kakvog god ono da je bilo ,i zato uglavnom imam problema sa svim ljudima u zivotu [:D] ,cisto zato sto sam iskren na los nachin.

znaci nikad necu moci da se foliram da zivimo svi u cvecu i da pisem samo lepo postove gde cu da chestimam svima na njihovom uspehu niti se slagati sa drugim ljudima u njihovom mishljenju.

znaci gore navedeno ponashanje je proisteklo iz mog vaspitanja jos od malenih nogu

znaci nauchen sam da uvek kazem ono sto ocu kakvo god to bilo : ) i da ne moram da radim sve kao i ostali a podjebavanje ljudi sam nasledio od caleta da automatski mogu da iznerviram pola foruma sa nekim postom posto znam kako da nerviram ljude ali to mi je ipak automatski sad i ne mogu previse da utichem na to [:)]

tako da sve u svemu ja cu se trudit da moji postovi u buduce ne budu kaoi prethodni ni kao iz texta iznad

ali kazem ,ne mogu puno da se foliram da sam nesto sto nisam znaci dacu od sebe koliko mogu da ne serem puno xD ...

ali jbg i vecina prokenjavanja mi dolazi od stresa od levelovanja posto moram sto pre do 60og [:)] da bi usao sa sir neom u guild da mu uzimam epixe [:D]

(eto ta rechenica je npr uvredljiva mozda ? sto ja govorim da igram puno vremena

ako je u tome problem onda ne mogu da vam pomognem u tome posto je prosto ne verovatno da to nekoga nervira sta neko sam sebi sjebava zivot ok i to cu prestati da pisem ali mi nije jasno zasto)

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

jbg-a i to sto kazes ali za paladine mnogo seresh

steta sto je butt batalio wow a who poceo hodru ma sta god da igrash izmasakrirali bi te to je zabluda paladini bubble boy itd to samo pricaju oni koj nisu igrali sa dobrim paladinima

u wow-u su oni izbalansirani tako da je sve u umecu i znanju a ne ono noobovi igraju paldine

:P

Link to comment
Share on other sites

jbg-a i to sto kazes ali za paladine mnogo seresh

steta sto je butt batalio wow a who poceo hodru ma sta god da igrash izmasakrirali bi te  to je zabluda paladini bubble boy itd to samo pricaju oni koj nisu igrali sa dobrim paladinima

u wow-u su oni izbalansirani tako da je  sve u umecu i znanju a ne ono noobovi igraju paldine

:P

Paladini izbalansirana classa jel si igrao wow nekad?no h8

Link to comment
Share on other sites

samo kazem da je paladin nub klasa

nikome nista licno ne govorim

ti nisi igrala paladina ne znam sto se pogadjas

Mislim da ne postoje nub klase, vec samo ljudi koji ne poznaju svoju klasu i ne umeju da iskoriste sav potencijal koji ta klasa nudi. Ako nub krene da igra rogue-a, druida, warr-a, mage-a, to ce biti nub char sta god da se izabere.

znam da su svi nashi ljudi iz tog guilda paladini ,tvoji wow drugovi

Jesu mi wow drugari i veoma su dobri igraci, ali ne reagujem samo zbog toga vec zato sto ne vidim smisao recenice da "pale mogu da igraju samo rusi i srbi " ... bzvz generalizacija ..

zaista nema potreba ni mene da svatas ozbiljno niti moji hate prema bilo chemu ...

..Znaci da se tvoji postovi onda ne smatraju merodavnim, ne treba ih uzimati za neku referencu kada je wow u pitanju i samo ih smatrati sveprisutnim spamom?

Ok. :)

edit: debela greska :D omg, pocela sam da zaboravljam wow :((

Edited by shaylee

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ne postoje nub klase, vec samo ljudi koji ne poznaju svoju klasu i ne umeju da iskoriste sav potencijal koji ta klasa nudi. Ako nub krene da igra rogue-a, druida, warr-a, mage-a, to ce biti nub char sta god da se izabere.

Jesu mi wow drugari i veoma su dobri igraci, ali ne reagujem samo zbog toga vec zato sto ne vidim smisao recenice da "pale mogu da igraju samo rusi i srbi " ... bzvz generalizacija ..

da ,tacno .

ne bi me opomenuo kole da nisam napisao glupost tj obichan spam zbog koga se izvinjavam kao sto sam rekao iznad.

Ti kao expert u wow-u (tako se bar predstavljas) bi trebalo da znas da pala moze samo da bude human i nista drugo :) sem ako ti ne znas za jos neke rase koje mogu da budu paladini o.O

dwarf

isto tako ljudi misle i da ne postoje troll shamani posto niko ne bira trolla za shamana [:)]

..Znaci da se tvoji postovi onda ne smatraju merodavnim, ne treba ih uzimati za neku referencu kada je wow u pitanju i samo ih smatrati sveprisutnim spamom?

Ok. :)

ne ,taj opis pripada vecini topica koja se ovde pravi a na njima i ne moze da se kaze nista korisno zar ne ?

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Da, zaboravih dwarfove. [:D]

Pisala sam reply za tvoj post 'human pale igraju rusi i srbi' i koncentrisala se na tu naznaku, pa sam skroz zaboravila na ovo [:I] My mistake, i apologize. :)

Testera dwarfu, nemoj da se uvredis sto sam te 'zaboravila' [:D][:D]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

omg! pa svi znaju da je dwarven pala najboljshi pala! (bar dok ne izadje expanzija i korejanci pochnu masovno da igraju alijansu/eredare =o)) sa'cu da te tuzhim Dzhafaru!

a kili...tvoja "argumentacija" na stranu, odgledaj film Bambi, em sto ce te isti smiriti jerbo je mnogo lep film za gledanje em pokushaj da zapamtish nesto sto ce ti u zhivotu mnogo pomoci "If you can't say anything nice, then don't say nothing at all." - to je gledano sa strane onoga sto ti govorish/pishesh drugima, a kako bilo ko sta god pishe, o sebi pishe onda razmisli i o chika ejbovoj mudroliji: "Better to remain silent and be thought a fool than to speak out and remove all doubt."

Naravno, ne trazhim da svi ovde zapalimo pajp, obuchemo se ko hipici i beremo cvetje (to rade samo ovi sto uzimaju silne pare za potione...) samo malo da se kontrolishesh...bitje lakshe i tebi (i to evidentno ne samo na forumu) vetj i svima oko tebe = sretja rados'

za kraj ja cu da dodam da su paladini na zhalost balansirani za igracha koji ne koristi ni 50% mogucnosti te klase tj uzmemo druida sa mnooogo skila i solidnog paladina i gledamo njih dvoje kako duelishu pola sata...sa druge strane uzmemo nekog od .2% paladin playing populacije koji su izuvachi patika i solidnog druida i gledash kako druid umire = tuzhni fakat o disbalansu =o)

Link to comment
Share on other sites

DA da, paladinima treba dwarfowski bonus + na guns/xbows ili sta vetj... Ili mozda stoneform da skine poison? WOOPS! Postoji cleanse? Hmm... Ako si pala, ti si hiler, treba ti sta? WOAH! DISCOVERY! Spirit, e da, slucajno humani imaju spirit bonus kao racial... whata misteka aj mejk!

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

human paladine mogu samo dve vrste ljudi da igraju

rusi i srbi ...

human female paladine mogu da igraju samo extremne kurve kul tipovi ... i ja ! :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...