Jump to content

<3 BlizZard


cRuis3r

Recommended Posts

Prvi kill i to preko 160% :)) Ali bar znamo da je sad na hard pharmu :P

Anub'Rekhan i Instructor (FIXED) Razuvious - 141mb

P.S. " ja sam mali kostur koji trci za MTom sve vreme :))))) "

EDIT: Da da... Bio sam u Scholo-u kod Rattlegor-a kad sam pravio post... Risen Construct.... jbg :)) Stara navika od 7361873681723 odradjenih questova za pala epic mounta :)) Fala :P

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aaaaaa Dejan ! [:D]

Moj omiljeni bg paladin ... vidim, dosta nasih se ubacilo u preachers, od sad ste moja omiljna gank guilda :p

EDIT: Inace grtz na killu baloncici :) Mi smo se ukopali kod Patchwerka, hatefull strike ftw ;p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

evo uprao odgledah

film kao film nije nista posebno uradjen samo snimljen kill

loot nije prikazan :S

a u drugom fajtu mi nije jasno niti sta se desava ,niti kad je boss pao niti ko je boss XxD

btw jel neki legendary item sto je ispao ,da to nije mozda kao neki deo za ashbringer [:D]?

btw2:jel su vam svi magovi frost spec ?

btw3:zasto ste svi u cheskom guildu ? :D svi znate cheski ?

ajde ajde [:)] da se ne uvredi pola ljudi koji dolazi ovde brishem btw4 [:D]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Prvi kill i to preko 160% :)) Ali bar znamo da je sad na hard pharmu :P

Anub'Rekhan i Instructor (FIXED) Razuvious - 141mb

P.S. " ja sam mali kostur koji trci za MTom sve vreme :))))) "

EDIT: Da da... Bio sam u Scholo-u kod Rattlegor-a kad sam pravio post... Risen Construct.... jbg :)) Stara navika od 7361873681723 odradjenih questova za pala epic mounta :)) Fala :P

Gratz za kill.

Link to comment
Share on other sites

sta im bre chestitash nobina? bolje idi ambushuj paladine u IF innu sad kad su opusteni nakon naxx uspeha ;oP

a za ovo "maaaaloo", i pogotovo drugi smajli iza toga....sta retji...ima dana kada se choveku bash, ali ono bash igra...sretjom napravio sam "listu reputacija koje treba izfarmovfati" pa mi to dodje ko "snap-out-of-it-shamar" =o)))

also - bitje josh droge pre WoS-a samo tako =o)

Link to comment
Share on other sites

Sve dropove mozete videti na www.preachers.cz :)) Inace legend. stvari koje su ispale su 1/40 komada za Legendary staff za castere... Naravno kad skupis 40 komada moras jos samo Kel'Thuzad-a da sabijes :P

Drugi fight - Ono plavo je boss, a ubijas ga tako sto ga tankujes sa "njegovim" addovima... 2 Priesta - Mind Controll - Taunt - Shield Wall - Repeat :)))

Coll \o/ Gl :))) Ipak je on lakshi za alli :))))))))))))))))))

@ Preachers - Pa da ima nas jos par, mada su Shaylee, Wah i Testerko izashli... btw Shaylee postao sam Officer :)) Nepitaj, ne znam zasto i kako :))))))

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

sta im bre chestitash nobina? bolje idi ambushuj paladine u IF innu sad kad su opusteni nakon naxx uspeha ;oP

a za ovo "maaaaloo", i pogotovo drugi smajli iza toga....sta retji...ima dana kada se choveku bash, ali ono bash igra...sretjom napravio sam "listu reputacija koje treba izfarmovfati" pa mi to dodje ko "snap-out-of-it-shamar" =o)))

also - bitje josh droge pre WoS-a samo tako =o)

kek nema nista sladje nego itici u IF negde oko 4-5 ujutru i gankovati likove koji dueluju ispred:P sacekas nekog clothera da padne na 30-40% samo pridjes ambush + vanish gg [8D]

Mada Kole mogu ti retji da mi nedostaju one tvoje 5man akcije u ranim jutarnjim satima [:D]

Edited by Undenis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...