Jump to content

m4a


Recommended Posts

U svakom slucaju ne mogu da pustim ove fajlove. To je neki appleov lossles fajl za, u mom slucaju, muziku. Skinuo sam najnoviji winamp u kome je podrzana ova ekstenzija, lepo pise u listi i sve, prepozna fajlove, stavi koliko traju, ali nece da pusti. E sad meni je to ranije radilo, a sada zasto nece ne znam. Pretpostavljam da mi se pomesalo sa nekim programom. Jel mozda neko zna kako da resim ovaj problem?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

1. verovatno neće da ih pusti zato što su DRM-ovani, odnosno zaštićeni od piraterije, pa treba odnekud da iskopaš licencu ili neki hack da se ukloni DRM.. probaj foobar2000, ja ga koristim i još nisam morao da se zajebavam sa licencama (bilo za wma bilo za mp4)

2. ne mora da znači da je lossless mada ima i toga

ponudio bih ti da ti konvertujem to u nešto kršteno, al idem sutra na more, znaš kako je..

Link to comment
Share on other sites

Ok, nije DRM, znam sta je to, ti fajlovi imaju drugaciju ekstenziju, cini mi se m4p ili tako nesto. Drugo, sigurno nisu DRM, znam iz pouzdanih izvora. Dobro, sticaj okolnosti je takav da su lossless, ali to u sustini nije ni vazno.

Jel ima neko drugi neku ideju? Ode Ivan, sta cemo sad?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

bole, probaj da ga preimenujes u mp4 i pusti u quicktime-u, ako nece, skini dbpoweramp pa ga konvertuj, trebalo bi da podrzava format.. a ako ne podrzava, moraces skinuti m4a kodek sa njihovog sajta, i onda ga 100% mozes prebaciti u mp3.. naravno ako ti cilj nije da fajl ostane u m4a.

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije mi cilj. Prvo, nemam quicktime, nego imam onaj quicktime alternative. Idem sada da probam taj program. Ali jedno mi nije jasno, ako lepo pise da winamp podrzava, zasto nece da pusti majka mu stara? Hvala u svakom slucaju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...