Jump to content

Recommended Posts

Da, to kad mi se desi dodje mi da skocim s'brankovog mosta, ili otsecem sebi kitu. [:(]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ma nije samp o imbalance-u,hocu da cujem neka iskustva ili neke predloge koji mogu da zaustave taj nerealni nuke. Mislim jebote ude ide mass fiends dk,lich udara ti heroja do zutog hp,onda nuke i gg (ostala vojska pogine ko zecevi medju vukovima). elf moze da kupi onaj potion za spell immunity al sta moze human il orc (apsolutno nista bez pala ili shadow h sa healing w) NEMOJTE ZAKLJUCAVATI TOPIC PLZ!

xD

Link to comment
Share on other sites

al sta moze human il orc (apsolutno nista bez pala  ili shadow h sa healing w) NEMOJTE ZAKLJUCAVATI TOPIC PLZ!

Decko, da li kapiras, da postujes gluposti najgore? Svi znaju da orc > ud... Pogledaj skorasnje replaye od najboljih... Tako ces najlakse nauciti, a ne da trazis pomoc ovde..

Topic ce biti zakljucan pre ili kasnije, zato sto je takva tema, tema na kojoj se uvek nadje neki "Ecw.Dranzer" koji dodje i lupa gluposti. My .02.

Edit: Samo da dodam, ako on baci coil na tvog heroja, znaci nece imati coil za licha, isfokusiras ga brzo, kupis svom heroju invurnability, i kraj.

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mora focus na licha... To je sve, inache odoshe raideri od jedne nove :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

o boze ti si orc i places na UD .... OMG OMG, bolje igraj cs

Brate, ne plachem ja na ud, nego samo kazhem (ma koliko to smeshno zvuchalo) da mi je to najgori matchup. Znachi jako me nervira kad me drka sa DK, pa kad se zaletim na pauka, pa ga on izlechi, i tako 3 puta. Onda se povuche u bazu, u kojoj vec ima 2 nerubiana, tako da mi ne vredi nishta da ga jurim, plus me tuche sa range paukovima, plus me uspori. Onda izvuche licha, pa opleti po rajderima i tako non stop. Znachi vs ud ne igram partiju ispod 20 minuta (osim ako nije neki zheshci noob). Ima josh toga, al da ne whinujem... [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Brate, ne plachem ja na ud, nego samo kazhem (ma koliko to smeshno zvuchalo) da mi je to najgori matchup. Znachi jako me nervira kad me drka sa DK, pa kad se zaletim na pauka, pa ga on izlechi, i tako 3 puta. Onda se povuche u bazu, u kojoj vec ima 2 nerubiana, tako da mi ne vredi nishta da ga jurim, plus me tuche sa range paukovima, plus me uspori. Onda izvuche licha, pa opleti po rajderima i tako non stop. Znachi vs ud ne igram partiju ispod 20 minuta (osim ako nije neki zheshci noob). Ima josh toga, al da ne whinujem... [:D]

pa zasto juris bube? dok on kripuje ti idi sa ledja i sabi acolyte i tp, posle odmah creep mine i expo up i moze da izadje posle, kad dobijes raidere, samo da juris po mapi, nema on toliko coila da izleci sve sto ti mozes da focusiras

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...