Jump to content

Recommended Posts

Znaci ostalo je jos 2 dana do naseg CWa vs UWK nemaca, ja danas dolazim na CB sajt i pise da nije tacna sifra, odem neregistrovan na sajt i vidim da mi je neki lik disbandovao klan, ostali samo ja i voodoomana, a meni ukraden acc.Da li ima nacina da se ovo povrati? sta da radim ffs?

Link to comment
Share on other sites

isao sam na pass recovery, i pise mail : hackzorzsrbija@yahoo.com...znaci ovo samo mogu Srbi da rade.To je neki no lifer ljubomorni klinac koji nema nista pametno da radi ocigledno,a nema muda da dodje i kaze da je on uradio.Kapiram da uradi nesto drugo, ali ovo je stvarno strasno

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno tuzno, probacu da sredim nesto sa adminima, samo kad bi bili malo manje afk [:(]

edit: to sto je adresa mail-a takva ne mora nista da znaci, realno mogao je neko da napravi i na yahoo mail tipa "highl1@yahoo.com" pa da hakuje...

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno tuzno, probacu da sredim nesto sa adminima, samo kad bi bili malo manje afk  [:(]

edit: to sto je adresa mail-a takva ne mora nista da znaci, realno mogao je neko da napravi i na yahoo mail tipa "highl1@yahoo.com" pa da hakuje...

highl1@yahoo.com je zauzet, znam vrlo dobro [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ovo je stvarno tuzno, probacu da sredim nesto sa adminima, samo kad bi bili malo manje afk  [:(]

edit: to sto je adresa mail-a takva ne mora nista da znaci, realno mogao je neko da napravi i na yahoo mail tipa "highl1@yahoo.com" pa da hakuje...

izgladio sam sa adminom, provalio je , hakovao je neki Sputnik , i vratice sve membere.

a za mail, pise Srbija...svi stranci govore Serbia, tako da je logicno da je nas neki

Link to comment
Share on other sites

Ae iskreno lik je sisica.Da ima muda hakovao bi albanske forume i sl.Posto pretpostavljam da prati ovaj forum evo sad ga prozivam na ferku.Ae kad bude tur u Forumu picko hakerska dodji i reci mi u lice "ja sam uhakovao" ako smes siso...

ja sam uhakovao, smesh na fer ? [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ae iskreno lik je sisica.Da ima muda hakovao bi albanske forume i sl.Posto pretpostavljam da prati ovaj forum evo sad ga prozivam na ferku.Ae kad bude tur u Forumu picko hakerska dodji i reci mi u lice "ja sam uhakovao" ako smes siso...

smanji dozivljaj, smesan si ko cirkus [;)]

Edited by HanSMiTraLjeZaC
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...