Jump to content

Electronic Sports World Cup 2006


suba

Recommended Posts

moje misljenje je da je ovo sto si napisao ogromna glupost...

samo cu ti reci elemeNt, whimp.... i mnogi drugi !

samo tju retji o boze [xx(]

a devojkama svaka chast, borile su se ko lafovi [;)]

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cogu i kiko su objasnili svima iz fnatica samo je tentpole imao nekih momenata u igri kojima fnatic moze da se pohvali !!! npr. kad su on i forest ostali 2 vs 5 kad ih je svu petoricu resio i onu jednu stedju i to je to mibr sabija jako

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su verovali u nas....a hvala i onima koji su se pitali zashto slot za cs women - pokazale smo vam zashto!

Realno jako malo nam je falilo da prodjemo grupu! Izmaltretirali su nas pred najvazniji mec,hteli da nas diskvalifikuju! Ali opet veliko iskustvo!

I najvece hvala SUNSHINU koji je verovao u nas!

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su verovali u nas....a hvala i onima koji su se pitali zashto slot za cs women - pokazale smo vam zashto!

Realno jako malo nam je falilo da prodjemo grupu! Izmaltretirali su nas pred najvazniji mec,hteli da nas diskvalifikuju! Ali opet veliko iskustvo!

I najvece hvala SUNSHINU koji je verovao u nas!

Svaka cast na dobroj igri, steta sto niste prosle dalje, zasluzile ste vise od nekih koje jesu.

Zasto diskvalifikuju ?

@Pesma

Jel si gledao meceve ili pricas napamet ?

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su verovali u nas....a hvala i onima koji su se pitali zashto slot za cs women - pokazale smo vam zashto!

Realno jako malo nam je falilo da prodjemo grupu! Izmaltretirali su nas pred najvazniji mec,hteli da nas diskvalifikuju! Ali opet veliko iskustvo!

I najvece hvala SUNSHINU koji je verovao u nas!

sumnjaju neki da vodi nas pogresan tok...jer slusamo ploce i sviramo rok :P

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to super, svaca chast i gloriji i devojkama, ali ne vidim sta su one toliko spektakularno uradile, osim sto su dokazale da mogu pobediti 2 zhenske ekipe na svetu.

Па нису ништа специјално урадиле, али су се значајно поправиле у односу на прошлу годину. Верујем да, ако наставе да се труде и играју, могу следеће године у други круг.

Link to comment
Share on other sites

pobedile su 2 mecha i 3 izgubile

1. su izgubile od debojaka koje su osovjile ESWC -btb- 2. od nemica AttaX koje su isto extra i surove su i 3. mech su igrale 16 14 protiv Aurore koja je ipak mnogo zvucnije ime od njih i relano bile su bolje ..izgubile su nesrecno...

tako da stvarno su bile extra i da su druge ekipe i predstavnici imali rezlutate kao one bilo bi super...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

tako da stvarno su bile extra i da su druge ekipe i predstavnici imali rezlutate kao one bilo bi super...

Па реално најбоље резултате је имао Sweet у WC3, иако ни он није прошао групу. Ако се добро сећам, тројица који су прошли из те групе су били топ 8 на турниру, од тога 4K.Zeus други, а SK.Insomnia ваљда четврти. Зна Хајли боље, па може да ме исправи или допуни...

Edited by brank0
Link to comment
Share on other sites

Pa pesmo one su uradile vise nego sto si ti. A devojke su stvarno napredovale neverovatno i ne razumem cemu H8 jos prema devojkama muskarcino (a nemas ni razloga ni pohvale a ni postovanja, ono da su neke Bugarke uradile siguran sam da bi ih i prozivao). Jadno s tvoje strane u najmanju ruku shame on yiu [^]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

e realno, mene zabole sta su uradile. A da li su uradile vishe... ne znam... ja sam dao 4 ispita, meni je to jache nego grupa na eswcu, osim toga, nemozes biti valjda toliko glup da mislis da ja hejtujem devojke bez razloga, kapiram da ne znash da razlikujes hejt od proste kritike i izlaganja sopstvenog mishljenja.

A ako cemo sad o uspehu bugarki, one su rezultatski i uradile vishe, bile su 3. u svojoj grupi i imale su 3 pobede i 2 poraza. Mada od njih sam ocekivao grupu da prodju poshto igraju duzhe i po meni bolje od nashih.

jedna stvar...

na www.eswc-live.com stoji to da Mojo.Angels ima 1 pobedu samo i 3 boda u krajnjem klasiranju.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Па реално најбоље резултате је имао Sweet у WC3, иако ни он није прошао групу. Ако се добро сећам, тројица који су прошли из те групе су били топ 8 на турниру, од тога 4K.Zeus други, а SK.Insomnia ваљда четврти. Зна Хајли боље, па може да ме исправи или допуни...

da, jos je sa najbolje plasiranim (insomniom) sweet igrao 1-1, i na kraju ispao samo za jedan bod.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...