Jump to content

Baldurs Gate II shadows of amn


dvnityCker

Recommended Posts

  • Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda sam izgubio save kad mi puko hard, ali moracu da potrazim malo vishe po nekom starijem backup-u :D. Znam da je lik bio zlo josh vece od decka koji je rolao 2 sata :). Eh kako sam bio mlad i lud, mora da sam sedeo i rolao tipa 6 sati :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

objasni mi molim te kako si mu naneo toliki dmg sa berzerkerom?!

ja sam u jednoj sekundi naneo oko 500 dmg-a

ali to sam bacio 10 fireballova, 4 dragon breatha, .... oko 40 magija sam bacio za vreme jednog time stop-a...

i nisam naneo ni priblizno toliko dmg-a...

mora da je bug... nema sta drugo da bude... sunray donosi 10d10 dmg-a + stun koliko se secam...

ono prvo sto je naneo, 54 to je bio sunray. ovo ostalo?! pa mora da se neki bog naljutio na tog licha... jer ga ti tu nisi ubio... ne postoji nacin

Edited by Jokerman

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Postoji nachin-------------------------------------------------------------image editing ;) :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ hmm...joke???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

To jeste sunscorch, ali ga je bacio preko Daystar macha...A moguce je da mu nanesesh toliki dmg zato shto sunscorch cepa undead protivnike "iz ma" ako ne uradi save...

Evo shta sam ja uradio pre dva dana u Baldur's Gate 1 sa svojim thief-om u Cloackwood Mines...

http://i61.photobucket.com/albums/h41/mrzi...user/Damage.jpg

Oni koji su igrali "keca" prepoznace druzhinu...

Inache karakteristike sa thief-om su mi:

Str: 15

Dex: 19

Con: 18

Int: 16

Wis: 11

Cha: 11

Dex je takav zato shto sam elf...A statistike za Con, Wis i Cha su takve zato shto sam nashao knjige...Planiram da ga importujem u BG 2 i da ga classujem u assasin-a.Chak planiram da importujem i druzhinu ako mozhe, poshto vodim Branwen (cura Cleric) od kada sam joj zalepio Stone To Flesh josh u Nashkel Carnival, i dobro se pokazala, pa bih da nastavim sa njom u ekipi. ;)

Ah da, slika mog lika je Custom, koliko se secam, iz Icewind Dale-a je...

Edited by Djowe
Link to comment
Share on other sites

daystar radi sunlight tako da...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne nego sunray :)

daystar.jpg

a cisto sumnjam da je gari imao 1100 hp

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

znaci ne da mise

zaglavio sam se u drugom planu, znate kada trebate da oslobodite onog barda u onom planu.

on je bio samnom u druzinin kada je trebao da sumonuje portal ja sam ga izbacio iz druzine i nisam provalio da se on vratio u inn a da ga nisu uhvatili bounty hunteri.

u svakom slucaju kada sve ocisti i kada pricam sa onom curom ona mi 44k exp

i to mogu da ponovim koliko puta hocu ali ne mogu da se vratim tako da sam lvl likove na max u tom planu :)

sada sam kreno ispocetka sa starim savom

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

vuces iz prvog dela? (posto u drugom ne mozes imati takve statse)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

mozes lika da importujes ali ne mozes da importujes druzinu

inace assasin je "solidan" ali nista posebno...

preso sam igru sa njim, i morao sam na hack protiv mellysan, drugog nacina nisam mogao naci...

assasin je mega koristan za fajt sa magovima i slicno, ali u tob-u je vise manje beskoristan jer ni jednog protivnika ne mozes ubiti iz jednog backstab-a

a prosecan backstab mi je bio oko 200

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

:) pa znam brate, ali pazi kada sam ja u prvom delu BG-a zakucao critical i backstab, mislim, imash link za screenshot gore, 78 dmg...Nisam mogao da verujem, chak sam se ladno razdrao "OMFG", a imao sam tada 3x backstab, ne smem da zamislim kako li je kada je 7x...

A inache sam chitao i za bounty hunter-a, pa me malo mame one zamke i ostala ludila... :) Ali shta cesh... ;)

Link to comment
Share on other sites

pa pazi moguce je...

1. imas knjigu koja dize

2. pre bitke sa irenicusom dobijes jedan na chr ako si bio "dobar" u tim questovima

3. lud the mad, masina u watchers keep-u, mislim da daje poene, ali to mora da si cheatovao, bez toga je nemoguce

const ti nije mogao biti 20, posto nemas nacina da ga dignes u dvojci, imas samo knjigu u kecu

sad sam krenuo da napravim smrt...

uzeo sam lika fajtera sa statistikama

18/83

18

18

10

18

10

(ukenjale me kocke posle 2 sata rolovanja)

sad igram sa fajterom kome sam stavio specijalizaciju na small swords i na blunt weapons, planiram da ga dignem do lvl-a 39, da zna da koristi staff i nozeve.

kad dodjem do 39tog lvl-a kensaija(prebacicu fajtera u kensaija cim udjem u bg 2) onda ga multiclasujem u maga, i skupim veliku kolekciju skrolova

sa tim skrolovima ja nabudzim mog lika IZUZETNO BRZO, znaci dostignem 15ti lvl za tipa 5 minuta.

i sta dobijem?

pa dobijem maga koji ima oko 200 energije i koji ubija sve redom sa svojim stapom(staff of magi lepo uzmem + braces of ac zlo + robe of vecna + ring of gaxx), i lepo time stop, i dobijemo ZLO ZLO ZLO...

kad uradim multyclass na maga krecem da igram bez druzine i da pevam "BAD TO THE BONE" :)

kada smuvash neku ribu koju niko drugi nije uspeo?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...