Jump to content

Anti pause hack


Recommended Posts

Poshto je onaj topic lockovan, samo da pitam da li Blizzard ima neshto protiv korishcenja gore navedenog programa ? Da li se dobija ban isto ko i za maphack ? Trazio sam na Blizzardovim forumima, ali tamo se sve svodi na pljuvanje pausehacker i sl. gluposti. Btw, evo sad sam igrao vs nekog lika, i krene on da mi pauzira i ja brzo alt+tab i ukljuchim antipause hack i on je istog trenutka izashao. Da li je on znao da sam ja ukljuchio antipause hack ili ga antipausehack automatski diskuje ?

Hvala i molim bez hejta i flejma!

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

I shta ce Blizzard povodom toga ? Novi patch ? :S

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

nema potrebe, ja znam shta nam se sprema -> 1.20e

al shhh, nemojte nikom reci da sam proshirio buvu

edit:

i ako se vec smiluju da izdaju novi patch mogli bi i ovo da malo reedituju:

-staff of preservation da ima veci qldaun (veci i od onog humanovskog staffa, jer je korisniji za elfa koji ima noobwellove pa mozhe da vraca jedinice instant u akciju, dok hmn staff ima regen. 15 hp/s)

-isti taj staff da mozhe da se qpi tek na t3

-da nerfuju dryade, bill boostovanjem cene, bilo slabljenjem nje same, kako god...

eto ja bih dodao toliko za sada, mislim shta im je to par redova ispravke koda ili dodavanje par novih, to mogu za 10min da zavrshe po kratkom postupku

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

ako se nerfuju drijade, ud ce bash da gazi elfa.. tako da od tog posla nema nishta

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E i ja gledam za taj Anti-Pause hack na Blizzardovim forumima ali su kao busy neko sranje...

Ja sam koristio anti-hack 5-6 puta i ako mi obrishu SpO-VoOdoO_MaN na kome mi fali 60ak pobeda za DR ima da im jebem kevu!!!

Chudno je da anti-hack koji ja imam ne ulazi u procese dok se maphack ipak nalazi tamo...

A i koliko sam ja saznao ceo WC3 je pravljen u nekom programu WARDEN koji shalje odmah Blizzardovom serveru da li se neki program mesha u igru... Tako da me sav ovaj hack ubija...

A i kada bi krenuo da sada kucam ko su sve hackeri trebalo bi mi jedno 2 sata...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

onda nek nerfuju i ud-a malo :P

fu -,-

E i ja gledam za taj Anti-Pause hack na Blizzardovim forumima ali su kao busy neko sranje...

Ja sam koristio anti-hack 5-6 puta i ako mi obrishu SpO-VoOdoO_MaN na kome mi fali 60ak pobeda za DR ima da im jebem kevu!!!

Chudno je da anti-hack koji ja imam ne ulazi u procese dok se maphack ipak nalazi tamo...

A i koliko sam ja saznao ceo WC3 je pravljen u nekom programu WARDEN koji shalje odmah Blizzardovom serveru da li se neki program mesha u igru... Tako da me sav ovaj hack ubija...

A i kada bi krenuo da sada kucam ko su sve hackeri trebalo bi mi jedno 2 sata...

iju ode aka...

a ako meni obrisu NoDaddy aka gde mi fali 1 win za Fienda oboricu im sajt !!1!1!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam koristio anti-hack 5-6 puta i ako mi obrishu SpO-VoOdoO_MaN na kome mi fali 60ak pobeda za DR ima da im jebem kevu!!!

Hehehe :D :D :D

A ne ljudi su stvarno kerine,vec kada nemaju resenja za pause-hack do sledeceg patcha,trebalo bi da puste taj anti-hack da radi...

A kada bi izasao taj 1.20e ,onda bi trebalo zabraniti te 3-rd party programe...

Mnogo logicnije ... [;)]

Nema trensa bez eksera ?

Nema hausa bez djus-vodke...

Link to comment
Share on other sites

nema potrebe, ja znam shta nam se sprema -> 1.20e

al shhh, nemojte nikom reci da sam proshirio buvu

edit:

i ako se vec smiluju da izdaju novi patch mogli bi i ovo da malo reedituju:

-staff of preservation da ima veci qldaun (veci i od onog humanovskog staffa, jer je korisniji za elfa koji ima noobwellove pa mozhe da vraca jedinice instant u akciju, dok hmn staff ima regen. 15 hp/s)

-isti taj staff da mozhe da se qpi tek na t3

-da nerfuju dryade, bill boostovanjem cene, bilo slabljenjem nje same, kako god...

eto ja bih dodao toliko za sada, mislim shta im je to par redova ispravke koda ili dodavanje par novih, to mogu za 10min da zavrshe po kratkom postupku

Da, to me je podsetilo kada mile roka tenka koji je pod stafom sa brdo drijada, arcera i rendzerom i tenk ne moze da umre, ali jbg, elfovi igraju sa iq-om 20 daj boze, pa ne znaju da humanski staff se samo dispeluje, a netju da spominjem "PRO" andedove, koji pokusavaju da udaraju grifona koji je pod staffom (znaci, inmun na djije), a nedao bog da slucajno uradi prvo devour magic na istog.

edit: MA IMBA HUMAN STAFF!!!1111211!

Edited by spo(ghost)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...