Jump to content

Help!


Rakija

Recommended Posts

Posle duzeg vremena resio sam da napravim novog lika.Ortak krenuo wow pa reko aj da igram sa njim.Naravno uvek sledi ono standardno podesavanje UI-a kada napravis lika i onda mi se dogodio prvi bug.Action barovi su mi bili vidljivi non-stop cak i kada iskljucim opciju "allways show action bars " u interface options.Toliko sam se iznervirao da sam sve opcije u iterface options resetovao na default.Kada sam to uradio pojavilo mi se sledece :

http://img87.imageshack.us/img87/5126/crap26af.jpg

Posle log out-a action barovi su se vratili na normalu ali je combat log ostao.

Combat log mi stoji sa donje desne strane ekrana stalno i ne mogu nikako da ga sklonim.Pre nego sto sam ovo resetovao bilo je dovoljno samo da pridjem misem pri vrhu chat-a i pojavio bi se proziran prozor gde bih mogao da biram izmedju chat i combat log.Chat je otkljucan u interface opcijama ali ja ne mogu nista da uradim,desni click jednostavno ne reaguje tako da ne mogu nista da podesim.Pomagajte !

Inace koristim najnoviji CT-mod.

Link to comment
Share on other sites

Ma nije to Neo. Deshava se kad imash CT da pozicija na kojoj treba da zadrzish/kliknesh mishem, da bi se pojavio menu za unlock, color..., je pomerena i moze cak biti van combat log-a.

Probaj da iskljucish CT, pa da probash ovo shto ti je Neo rekao.

Ako to ne upali, probaj da obrishes chat_neshto.txt file (valjda se tako zove)...nek ti kaze tacan naziv neko ko ima instaliran WoW [^]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

edit ... napisah ovde ali teh sada videh da si reshio problem .. aj hf

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...