Jump to content

Dota league.


Goga[TT]

Recommended Posts

Ukoliko zelite dota ligu voljan sam da otvorim sezonu sa lan finalom na kraju. Shto se mene tiche mozemo odma da pocnemo ako ste zainteresovani, sajt imam hostovanje bismo reshili sa gg clientom etc.

btw, trebala bi mi neka pomoc od beogradjana poshto bih polepio plakate po igraonicama.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Daj nesto detaljnije informacije o ligi? Jel to na isti fazon ko sa warcraft-om?

Planirao sam da se odigra standrard liga sistem ( svako sa svakim ( 1 - 2 kola nedeljno ) ) kasnije prvih 5 na lan finale gde bismo nadam se pokushali da nadjemo sponzore itd.

Oko pravila cemo se dogoviriti, nisam bash upucen u to.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja nisam za GG client to je sranje pokazalo se i u ligama da kada pukne onda pukne i nema dalje.Po meni je to njesra ne znam za ostale videcu sa mojom ekipom sta i kako ako se bude igralo na tom sranju [xx(]

Promenio se gg client u poslednje vreme dosta, ispravljeni su bagovi i nema vishe pucanja, ubedicemo igraone da ga instaliraju to je najmanji problem, neka mi se javi neko iz bg-a kome bih mogao plakate da posaljem mailom da ih odstampa i polepo po igraonama.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma koji ce ti kurac plakati po igraonicama...obavesteni ce biti svi s kolena na koleno putem.

Stavice se i gg klient.

aj nek se bar skupi 8 ekipa

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ok ppl Fatal Error bi igrao tu ligu itd.

Jos uvek nemamo taj gg klijent al ok nabavicemo.O gg neznam nista tako da odluku o tome donesu ljudi koji imaju expa sa tim.

Mislim da je to sve poz za sve dota playere u Srbiji i sire.......

I da kazem Patiki da je mnogo ruzan i da sam ljut jer me nije zvao na jagode a ja kupio slag [:D]

Kontakt telefon ako nekom treba je :

Paradoks(Sale) 064 219 192 0

Teror(Dzaja) 064 216 316 6

Sta reci suma je zakon...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...