Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

misho je uvek ucio i uci ce :)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

to su glagolski oblici, a ne padezhi misho :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

oces da se kladimo da su padezi ? Ko,sta? misha kome,cemu? mishi jedino ako je mislio na HEY misho ali nikako ne ide vokativ sa tim. a vlastito IME nema ama bas nikakve veze sa glagolima.

vudu ispao si pametan^^ svaka cast

on je rekao "misho" jer se u bosni odakle je dechko tako kaze (prichaju o ljudima u vokativu, 5-om padezhu).. ja sam mislio na njegov "uchi ce" koji treba da ide zajedno, to je glagolski oblik :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ima i nas 7-8 koji bi smo igrali. Zar nije bolje da se napravi nesto na fazon wc3l da se pice mecevi.... Malo vise da se posvetite clan warovima.

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Evo sad da ja kazem nesto iskreno , i jedini nacin koji bi po meni dobar.

Da se prijave igraci koji zele da igraju , igra se odma na ispadanje ( i mecevi se odrede od ponedeljka do petka da moraju da se zavrse ). I izaberu se 4 igraca nosioca (koji cekaju polufinaliste ) , koji se rasporede random prvi put , a posle moze po poenima nekim ili kako vec.

I kad se zavrsi tur zna se ko je prvi drugi , i za trece mesto se odigra mec isto.

i tipa ako bude 1 xxx 2. yyy 3 zzzzz 4 tttt i cetiri nosioca 1 ghost 2 vudu 3 vladica 4 noname i igra se 1 vs 4 2 vs 3 3 vs 2 i 4 vs 1 sto bi skontali i sami :)

I u subotu tipa oko 13 krene 4/finale bo3 i kontam da bi se do 17 h zavrsilo , ako se organizuju 4 dobra hosta.

A ono kao sto je bilo na pocetku , da se ceo dan igra , da se prijavi njih 50 a da dodje 20 i niko nece da igra jer zna da ce da traje ko zna kolko ... ovako se ima zagarantovano dobro 4/finale pa nadalje i masa bi dosla da obsa , i imali zelju da se sami nadju tu :) , a meni ghostu vudumanu i jos mozda nekom koji smo mozda za nijansu bolji od vecine nebi bilo tesko da posvetim 3-4 sata 1 nedeljno da se zezamo svi zajedno. (ako imam neke pravopisne greske ili nesto totalno me zabole :) mrzi me da citam ponovo )

Edited by Sweet
Link to comment
Share on other sites

s kojim klanovima?:)

ima iz srbije 3 klana koja bi najverovatnije i igrali, a i iz okolnih zemalja bi se moglo skupit josh 5(valjda) pa da se napravi nesto, a ako bude nesto manje klanova mogla bi se napravit liga pa da igra svako vs svakoga....

@sweet dobra ideja [:D]

Edited by Mickeyyy
Link to comment
Share on other sites

ima iz srbije 3 klana koja bi najverovatnije i igrali, a i iz okolnih zemalja bi se moglo skupit josh 5(valjda) pa da se napravi nesto, a ako bude nesto manje klanova mogla bi se napravit liga pa da igra svako vs svakoga....

@sweet dobra ideja  [:D]

hdx teh i bib?

Pa Miletova ideja nije losa, mada bi ja to napravio ovako.Da uzmemo najjace rangiranih 20+ igraca iz zemlje.Da se napravi na ESLu kao tabela i da se 1 nedeljno igraju mecevi.Na kraju kad se zavrse svi mecevi, prvih 4 ili 8 sa tabele igraju offline finale.Ako bi se iskombinovalo neki kesh da svih 20 ulete a da 1 i 2 nose neki %, bilo bi do jaja zanimljivo, da se malo ozivi masa ovde

Link to comment
Share on other sites

hdx teh i bib?

Pa Miletova ideja nije losa, mada bi ja to napravio ovako.Da uzmemo najjace rangiranih 20+ igraca iz zemlje.Da se napravi na ESLu kao tabela i da se 1 nedeljno igraju mecevi.Na kraju kad se zavrse svi mecevi, prvih 4 ili 8 sa tabele igraju offline finale.Ako  bi se iskombinovalo neki kesh da svih 20 ulete a da 1 i 2 nose neki %, bilo bi do jaja zanimljivo, da se malo ozivi masa ovde

na chijem esl-u ? :) Mi licencu kao zemlja odavno nemamo.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...