Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

RUR vs B92 basketball pictures !

warmup ovo ono [:)] .

picture5004smallgt0.jpg

Majmunche utakmice [;)] .(Bio je odlichan mohi chak je dao odluchujuci kosh i tako doneo pobedu RUR ekipi)

picture5002smallci0.jpg

Chovek(igrach) utakmice [:D] (Mixe aka Walker from RuR crew)

picture5009smallqh8.jpg

Chearliders-ice u akciji

picture5011smallwq6.jpg

Bole, Mag koji je svojom mudroshcu i smirenoshcu doveo ekipu do josh jedne pobede.

picture5006smallha4.jpg

Ahh Jelenko FTW!!!

picture5016smalllq4.jpg

Da da i oni su dushu ispustili na terenu

picture5017smallem1.jpg

A sad jedan specijalna fotografija i pritom jedna vizuelna poruka svim buducim protivnicima shta ih moze zadesiti na terenu.

picture5010smallyj5.jpg

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

offtopic : Da to je taj famozni hotel sa sedam zvezdica...nisam verovao kad sam cuo [:D] Tamo tetka (koja je direktor zaduzen za bliski istok u British American Tobaco-u(ne znam tacno za sta je dir. ,za marketing valjda ili kadrovski)) ima seminare or whatevah,nemam pojma ni kako se zove,samo znam da dobijaju one ipod-ove od 40 giga kao poklon ,ono kao da imaju sta da slusaju dok ovi kenjaju ,strasno [:D] sve one luksuzne sobe su ispod nadmorske visine,i ono ti veceras ,i ribe te gladno gledaju [:D] A rece mi tetka ,zadnji put kad je bila,da su poceli nasipanje peska na njihovom moru ,kao da naprave mala ostrvca koja ce zajedno izgledati kao mapa sveta [:)] I naravno tu ce biti najluksuzniji hoteli itd...Dubai ce tek da bude centar svetskog turizma ,kao da vec nije [:)]

sry na ovolikom off-u ,'teo sam da vam prenesem impresije koje sam video na slikama :)

:-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...