Jump to content

Ouro down @ Drak'Thul


cRuis3r

Recommended Posts

Inace... Zao mi je sto Ema (Shaylee) nije bila tu :( Mogla je da me spase, kao xXxxxXxxx puta do sad na "hard" bossovima :P

10 ljudi iz gilde su srbi, pa zato sam i napravio topic, a ne da bi mene posebno /cheer /clap /omfgwootgz etc... Nije samo moja zasluga naravno.

I meni je zao, ali gledala sam dok je moj brat igrao, tako da sam bila s vama delimicno [:D]

Btw. nema vise spasavanja dupeta, izasla sam iz gilda i rekla bye wow-u [:)] Ostaje drood zbog alhemije za mog brata (mada me nagovara da shardujem sve i dam mu nexuse [:(!]..necem! ) i mozda se ulogujem ponekad da vidim ima li koga jos zivog [:D]

Srecno na C'thunu [:)]

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

I meni je zao, ali gledala sam dok je moj brat igrao, tako da sam bila s vama delimicno  [:D]

Btw. nema vise spasavanja dupeta, izasla sam iz gilda i rekla bye wow-u  [:)]  Ostaje drood zbog alhemije za mog brata (mada me nagovara da shardujem sve i dam mu nexuse [:(!]..necem! ) i mozda se ulogujem ponekad da vidim ima li koga jos zivog  [:D]

Srecno na C'thunu  [:)]

Bravooo Shayleeee, za skidanje sa droge. Ponekad posetim malo forum i cekam Diablo 3 i World of Starcraft. Ako ikada izadje, uzecu (paladin-terrana), zbog tradicije :))

Link to comment
Share on other sites

to je neki uspeh nije to kao da si ubio hoggera ili tako nesto ... i zasluzuje da se pohvali  ... skoro kao da si preshao igru trenutno , uostalom postoji 10 x vishe retardiranih topica , da nije upao retadirani kiligor mogli smo da raspravljamo o taktikama koje koriste itd ... svakoko sushitna wowa je pve . Koja je poenta onda kada se war ili star forumu pojavi kao topic grubi je pobedi turnir i onda pocni mg imba grubi imba orc imba alijansa imba pladin imba shaman imba krava itd ... sta god izgubih se ;D

Sta je ovde njegov uspeh? Njegov guild bi isto ovo uradio i bez njegovih 1600000000000 sati izgubljenih u pokusajima....

Link to comment
Share on other sites

pa mislim ja kad sam otishao na svoju dugu pauzu/vacation/shitovi i obaveze svi reshise da prestanu...mislim sta sad da radim kad se vrnem u bgd? da pochnem da uchim, da izlazim sa ortejsima ili ne daj bozhe jurim zhene? pa kamo ce mi reputacija? =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...