Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 100
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chuo sam (nezvanichno) da kad ti napravi pausehack ti odes na

gamemany i tamo(ne znam tachno gde) ima opcija za mis da se ukljuci/iskljuci i ti iskljucis mis, pa ga samo ukljucis i valjda ce ti radit

p.s. ja ovo nisam probao ali sam chuo da radi

To je prvo shto mi je palo na pamet, probao sam i ne radi.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Citao sam malo blizz forume, i kolko sam ja skontao anti-pause hack je za blizz isto hack, tako da izgleda da je svejedno da li imas pause hack ili anti PH, jer ako te nadju sa jednim od tih kao dobijas ban [xx(] , tt ne mogu naci sada ponovo gde sam to procitao da kopiram :\

Edited by Bullseye_So
Link to comment
Share on other sites

a sta pise za phshower jel to zabranjeno,aj neko ko ide na blizz forum nek postavi pitanje

^^pa uvek su bannovali acc koliko ja znam ,uostalom pitaj vladicu on ima iskusta sa time

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ma nedobijes ban ni zasta samo kad maphack ukljucis onda automatski ban , posto imaju nekog bota otkud ja znam.. al za pausehack/antipause nemozes dobiti ban..posto taj program krsha ljudi koristi i nijedan nije dobio ban..

EDIT: za mh dobijes ban na aka a i cdkey ti bude banovan sa laddera jedno 1 mesec il tako nesto..

Edited by Mare-SOMBOR
Link to comment
Share on other sites

koja glupost da te banuju zbog hacka stvarno...i da hackujes blizardov sajt i resetuje ladder, sto bi te banovali? to je ipak samo igra

On pricha o ANTI hacku, a ne hacku

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ma nedobijes ban ni zasta samo kad maphack ukljucis onda automatski ban , posto imaju nekog bota otkud ja znam.. al za pausehack/antipause nemozes dobiti ban..posto  taj program krsha ljudi koristi i nijedan nije dobio ban..

EDIT: za mh  dobijes ban na aka a i cdkey ti bude banovan sa laddera jedno 1 mesec il tako nesto..

scrollhack ima ugradjen maphack u sebi, tako da tvoja teorija pada u vodu ^^

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...